Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Як збільшити продуктивність ноутбука?

відповідь:

Для збільшення продуктивності ноутбука варто подумати про заміну його комплектуючих на більш потужні
Для збільшення продуктивності ноутбука варто подумати про заміну його комплектуючих на більш потужні. Першими кандидатами в цьому випадку є оперативна пам'ять і жорсткий диск - їх порівняно легко замінити на більшості моделей (крім, хіба що, ультрабуків і деяких нетбуків, де зустрічається напаяні варіанти оперативної пам'яті).
Якщо під час роботи вся оперативна пам'ять завантажена, задумайтеся як мінімум над збільшенням її обсягу вдвічі. Перевірити це можна відвідавши "Диспетчер завдань" (в Windows викликається з меню за допомогою поєднання клавіш "Ctrl + Alt + Del") під час виконання складних завдань. Якщо фізичної пам'яті недостатньо (зайнято понад 80%) і активно використовується файл підкачки, додавання (або заміна існуючої планки пам'яті на більш ємну) зможе підвищити продуктивність.
Наступним кандидатом для заміни є жорсткий диск. Якщо у вас повільний жорсткий диск зі швидкістю обертання шпинделя 5400 оборотів, то його заміна на більш сучасний (і кілька більш дорогий) зі швидкістю обертання 7200 оборотів і збільшеною кількістю кеш-пам'яті, істотно додасть продуктивності.
Однак кардинально підвищити продуктивність роботи ноутбука здатна заміна жорсткого диска на SSD-накопичувач . Незалежно від версії операційної системи ви відчуєте збільшення швидкості більшості завдань, що мають на увазі активну запис і зчитування інформації - прискориться завантаження системи, збереження файлів, процедури копіювання і перенесення даних. Ви можете придбати набір для апгрейда вашого жорсткого диска на SSD , Що включає в себе і зовнішній кейс для старого диска, який можна буде використовувати в якості зовнішнього носія.
Програмними засобами поліпшити продуктивність можна виробляючи вчасно дефрагментацію вашого жорсткого диска. Намагайтеся також не допускати щоб на вашому жорсткому диску закінчувалося вільне місце. Не забувайте також стежити за чистотою системи охолодження ноутбука - з перегрівом компонентів продуктивність системи зовсім не поліпшується.
Спробуйте також налаштувати візуальні ефекти вашої системи Windows:
У Windows 7: У панелі управління знайдіть піктограму "Система" і відкрийте пункт меню "Додаткові параметри системи". У вкладці "Додатково" перейдіть в меню "Швидкодія - Візуальні ефекти, використання процесора, оперативної та віртуальної пам'яті".
У Windows 8: Натисніть "Win + Q" і введіть в пошуковому рядку "Налаштування уявлення і продуктивності системи", потім виберіть цей пункт в результатах пошуку. Відкриється панель "Параметри швидкодії", перейдіть на вкладку "Візуальні ефекти". Цей розділ дозволяє видозмінити стиль відображення інтерфейсу Windows 7 і Windows 8, а відключивши ефекти ви підвищите загальну продуктивність системи.
Важливу роль в налаштуванні продуктивності грає настройка планів електроживлення. За замовчуванням використовуються два з них - це "Економний", для використання під час роботи від батареї і "Збалансований" який активується при підключенні ноутбука до мережі. Ви можете вручну вибрати план продуктивності "Висока продуктивність", що дозволить використовувати всі ресурси ноутбука без оглядки на енергозбереження.
Не забувайте також проводити антивірусну перевірку вашої системи, намагайтеся не встановлювати програми з підозрілих джерел і використовуйте останні версії програмного забезпечення (особливо це актуально для браузерів). Це дозволить вам уникнути ризику погіршити продуктивність вашого ноутбука через вірусне або шкідливого програмного забезпечення.

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки