Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Чому не працює Wi-Fi на ноутбуці (нетбуці)? Як підключити ноутбук до Wi-Fi роутера? Помилка Windows не вдалося підключитися до ...

  1. Хто ж винен, ноутбук, або Wi-Fi роутер?
  2. Перевіряємо чи встановлений драйвер на Wi-Fi
  3. Перевіряємо чи включений Wi-Fi на ноутбуці
  4. Включаємо, або відключаємо бездротової адаптер Wi-Fi в Windows 7
  5. Помилка "Windows не вдалося підключитися до ..."
  6. висновок

Вітаю, дорогі друзі. Як Ви вже напевно зрозуміли з заголовка, я вирішив сьогодні торкнутися дуже серйозну і наболілу тему, і спробувати розібратися, що робити коли не працює Wi-Fi на ноутбуці, або нетбуці і як все ж підключити ноутбук до Wi-Fi роутера. До речі це може бути не тільки ноутбук, або нетбука, це ще може бути звичайний стаціонарний комп'ютер з Wi-Fi приймачем. Подібних питань останнім часом з'являється дуже багато, в основному до статті Wi-Fi мережу без доступу до інтернету. Вирішуємо проблему на прикладі роутера TP-Link .

Вирішуємо проблему на прикладі роутера TP-Link

Зараз ми спробуємо крок за кроком розібратися, які і чому можуть з'явиться проблеми при підключенні ноутбука до бездротової Wi-Fi мережі. Так само постараємося знайти рішення цієї дуже популярної і неприємної проблеми з підключенням до Wi-Fi, точніше невдалого підключення.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Найчастіше, виникають проблеми, коли не вдається включити сам Wi-Fi модуль на ноутбуці. І коли Wi-Fi включається, всі доступні мережі ноутбук знаходить, але при спробі підключення пише "Windows не вдалося підключитися до ...". Потрібно перевіряти чи встановлені драйвера на Wi-Fi адаптер, включений Wi-Fi на ноутбуці і т. Д. Зараз ми цим і займаємося.

Я помітив, що найчастіше проблеми з підключенням до Wi-Fi зустрічаються в Windows 7. Саме на цій ОС дуже часто з'являється помилка мережу без доступу до інтернету, як вирішити цю проблем я писав у статті, посилання на яку є вище. Насправді, як показує практика, причин цієї проблеми може бути дуже багато. А якщо є багато причин, то і є багато способів, якими можна змусити ноутбук підключатися до Wi-Fi роутера.

Але не завжди винен саме ноутбук, нетбук і т. Д. Може бути і проблема в точці доступу, тобто в Wi-Fi роутер. І перше, що нам потрібно зробити при виникненні проблеми з підключенням до Wi-Fi, так це визначити в чому ж причина, в ноутбуці, або ж в Wi-Fi роутер. Зараз я буду розглядати проблему з підключенням до власного роутера. Тому-що, якщо Вам не вдається встановити з'єднання з чужим Wi-Fi, то всі претензії до сусіда, це швидше за все у нього проблеми :).

Хто ж винен, ноутбук, або Wi-Fi роутер?

Як я вже писав вище, потрібно для початку знайти винуватця. Перед тим, як вносити які-небудь настройки на ноутбуці, або Wi-Fi роутер, потрібно зрозуміти в чому проблема, через що не виходить підключити ноутбук до Wi-Fi. Просто можна так налаштувати, що потім доведеться робити скидання налаштувань і все заново налаштовувати. Найкращий спосіб визначити в якому пристрої ховається проблема, це спробувати до роутера з'єднати з пристроєм, наприклад інший ноутбук, планшет, або телефон. А ноутбук на якому є проблем з підключенням до Wi-Fi, потрібно спробувати підключити до іншого бездротової мережі.

Думаю, що Ви мою думку зрозуміли. Якщо до вашого роутеру інші пристрої (найкраще з аналогічною операційною системою) будуть підключатися без проблем, то значить проблема в ноутбуці. Читайте цю статтю далі, зараз спробуємо вирішити.

Ну а якщо проблеми при підключенню до вашої мережі виникають і на інших пристроях, а "проблемний" ноутбук без проблем підключається до інших мереж, то значить проблема в налаштуванні Wi-Fi роутера. Дивіться статтю по налаштування Wi-Fi роутера TP-Link TL-WR841N , Можливо стане в нагоді.

Перевіряємо чи встановлений драйвер на Wi-Fi

Я буду показувати на прикладі ноутбука, який працює на Windows 7. Це на динний момент найпопулярніша операційна система.

Я раджу відразу звернути увагу на значок, який відображає статус підключення до інтернету. Він знаходиться на панелі повідомлень.

Якщо статус підключення до інтернету виглядає ось так:

Те потрібно для початку перевірити чи встановлені драйвера на Wi-Fi і включений Wi-Fi адаптер.

Натискаємо правою кнопкою на "Мій комп'ютер" і вибираємо "Властивості". Зліва виберіть "Диспетчер пристроїв".

Зліва виберіть Диспетчер пристроїв

У новому вікні відкрийте вкладку "Мережеві адаптери" і подивіться, чи є там пристрій типу Wireless Network Adapter (у Вас воно може називатися по іншому). Якщо такий пристрій у вас є, то натисніть на нього правою кнопкою і виберіть "Властивості". Відкриється ще одне вікно, переконайтеся що написано "Пристрій працює нормально".

Відкриється ще одне вікно, переконайтеся що написано Пристрій працює нормально

Якщо у Вас все приблизно так само, як у мене вище на скріншоті, то значить все добре, драйвер встановлений. А якщо пристрої Wireless Network Adapter немає і у Вас є непізнані пристрої, зайдіть на сайт виробника вашого ноутбука, скачайте і встановіть драйвер на Wireless Network Adapter для своєї моделі.

Детальніше про встановлення та оновлення драйвера для бездротового адаптера - https://f1comp.ru/zhelezo/kak-ustanovit-obnovit-pereustanovit-udalit-drajver-na-besprovodnoj-setevoj-adapter-wi-fi/ .

З драйверами розібралися.

Перевіряємо чи включений Wi-Fi на ноутбуці

Якщо драйвер встановлений, але модуль Wi-Fi відключений, то статус з'єднання буде таким же:

Зазвичай адаптер бездротових мереж на ноутбуці включений, але не завадить перевірить. Wi-Fi на ноутбуках (нетбуках) зазвичай включається і відключається сполучення клавіш. На моєму ASUS K56cm, це клавіші FN + F2. Але хоча при натисканні на ці клавіші у мене з'являється повідомлення що бездротові адаптери включені / відключені, але нічого не відбувається. Пошукайте у себе на ноутбуці клавішу FN і клавішу з зображенням бездротової мережі. Натисніть їх одночасно.

На деяких ноутбуках може бути спеціальний перемикач на корпусі, яким можна включити, або відключити Wi-Fi. Наприклад на Toshiba Satellite L300 він виглядає ось так:

Включаємо, або відключаємо бездротової адаптер Wi-Fi в Windows 7

Але найкращий спосіб перевірити працює, чи ні адаптер бездротової мережі, це зайти в центр управління мережами і подивитися.

Значить на панелі повідомлень натискаємо правою кнопкою миші на значок статусу інтернет підключення і вибираємо "Центр управління мережами і загальним доступом".

Потім зліва виберіть "Зміна параметрів адаптера".

Серед підключень шукаємо "Бездротове мережеве з'єднання". Якщо все нормально і Wi-Fi адаптер включений, то він має виглядати ось так:

Якщо адаптер відключений то він буде виглядати так, як на скріншоті нижче. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть "Включити".

Описаними вище способами, ми повинні зробити так, що б статус інтернет з'єднання на панелі повідомлень був ось такий:

Цей статус означає "Ні підключення - Є доступні підключення" - це означає, що Wi-Fi адаптер включений і є доступні бездротові мережі для підключення.

Якщо статус з'єднання ось такий:

Якщо статус з'єднання ось такий:

То це означає, що Wi-Fi включений, але просто ноутбук не бачить доступних для підключення мереж.

Помилка "Windows не вдалося підключитися до ..."

З проблемою, коли модуль бездротової мережі відключено, або зовсім не працює ми розібралися. Тепер розглянемо випадок, коли ноутбук знаходить доступні Wi-Fi мережі, але при спробі підключення до Wi-Fi пише: "Windows не вдалося підключитися до ...", де замість точок назва мережі до якої Ви хочете підключиться.

Якщо у вас статус підключення до мережі такий як на скріншоті вище (через один, мережа з жовтим значком), то натисніть на нього, і ви побачите список мереж доступних для підключення.

Виберіть необхідну мережу, натисніть на неї, потім натисніть кнопку "Підключення".

Якщо сет захищена паролем, то Windows попросить Вас вказати пароль. Пропишіть пароль від мережі і натисніть "Ок".

І якщо все нормально, то Ваш ноутбук повинен підключиться до інтернету по бездротовому з'єднанню. А статус підключення до інтернету має виглядати ось так:

Але саме в момент підключення, дуже часто з'являється помилка "Windows не вдалося підключитися до ...". Виглядає вона ось так:

На жаль, друзі, немає певного рішення цієї проблеми. Але можу завантажити, що дуже часто проблема з такою помилкою з'являється через налаштувань Wi-Fi роутера. Може бути через тип безпеки і шифрування яке встановлено на Wi-Fi роутер, докладніше про це почитайте в статті Як встановити (змінити) пароль для Wi-Fi мережі на роутері TP-Link TL-WR841N . Так само може бути проблема з роздачею IP адрес.

Якщо Ви помітили, то у вікні з помилкою "Windows не вдалося підключитися до ..." є можливість запустити "Усунення неполадок", гріх не скористатися. Спробуйте запустити, десь чув, що бувають випадки в яких воно допомагає :). А якщо серйозно, то іноді дійсно допомагає. Windows перевірить готовність бездротового адаптера, перевірить налаштування і т. Д. І якщо зможе, то усуне проблему, яка заважає Вам підключиться до Wi-Fi.

Просто перезавантажте роутер, а потім ноутбук. Дуже часто це допомагає.

Ще я пораджу Вам відключити пункт «Дозволити відключення цього пристрою для економії електроенергії». Іноді це допомагає усунути і уникнути безліч проблем з підключенням до інтернету. Детальніше про те як це зробити читайте в статті Пропадає інтернет з'єднання по Wi-Fi після виходу із сплячого режиму .

оновлення

Помітив, що в Windows ця помилка з'являється тоді, коли налаштування, які збережені на комп'ютері для вашої мережі не відповідають поточним настроюванням мережі. Зараз поясню.

Наприклад у Вас ноутбук був підключений до Wi-Fi, він автоматично підключався до мережі. Але Ви взяли і змінили пароль, або тип шифрування мережі. Тепер ноутбук намагається підключиться до мережі, але параметри вже не збігаються, ось і помилка.

Досить, просто видалити мережу на комп'ютері і встановити з'єднання заново. Я писав про це в статті Як видалити бездротове з'єднання з мережею і підключитися заново до Wi-Fi?

висновок

Велика стаття вийшла, і я сподіваюся що корисна. Пол дня її писав, з перервами звичайно, були ще проблеми з додаванням скріншотів на сайт, але начебто вирішив.

Я постарався зібрати всю необхідну інформацію, яка повинна допомогти Вам вирішити проблему, яка виникає при підключенні ноутбука, або нетбука до Wi-Fi. Якщо щось забув написати, то в подальшому обов'язково доповню статтю, так само буду дуже вдячний, якщо Ви в коментарях поділіться інформацією, яка допомогла Вам вирішити проблему з підключенням до бездротової мережі.

Якщо у Вас виникнуть питання, то задавайте їх у коментарях, постараємося розібратися. Всього доброго!

Хто ж винен, ноутбук, або Wi-Fi роутер?
Хто ж винен, ноутбук, або Wi-Fi роутер?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки