Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Чому телевізор не включається і індикатор нічого не показує

 1. визначення несправності
 2. індикатор моргає
 3. Діоди на телевізійної панелі горять безперервно
 4. захисні функції
 5. Людський фактор
 6. Екран видає дивні звуки
 7. причини несправності
 8. Рубін
 9. телевізор Горизонт
 10. телевізор Sony
 11. телевізор Toshiba
 12. Філіпс
 13. Sharp
 14. Супра

У цій статті будуть розглянуті основні причини, чому телевізор не включається, а також можливі варіанти усунення неполадки. Для того щоб з'ясувати причину несправності в першу чергу потрібно провести візуальний огляд техніки, можливо в одному з гнізд відійшов з'єднує кабель. А також слід звернути увагу і на інші симптоми: індикатор горить чи ні, пищить чи ТБ, ці ознаки допоможуть визначити точну причину, чому не включається телевізор.

А також слід звернути увагу і на інші симптоми: індикатор горить чи ні, пищить чи ТБ, ці ознаки допоможуть визначити точну причину, чому не включається телевізор

Важливе значення має і тип телевізійних панелей, так як їх будова відрізняється. На сьогоднішній день найбільш популярними вважаються такі види:

визначення несправності

Поломка може відбуватися через різні факторів, в деяких випадках на телевізійної панелі горять всі діоди, в тому числі і червона лампочка, але телик відмовляється працювати. Бувають ситуації, коли при спробі включити пристрій, екран починає гудіти або пищати, а картинка і зображення також відсутні.

індикатор моргає

Якщо телевізор перестав включатися, а індикатор блимає, то це означає, що техніка перейшла в режим самодіагностики, йде процес визначення несправності. Якщо діод загоряється певну кількість разів, значить, проблема встановлена ​​і екран, таким чином, сигналізує, що вийшло з ладу. Коди, які розшифровують поломку можна подивитися в інструкції по експлуатації. Опція самодіагностики є практично на всіх сучасних телевізорах: Філіпс, Супра, Самсунг, Томсон, ЛДЖ. Тому якщо телевізор Філіпс або Супра не включається, але діод горить, то потрібно підрахувати код і розшифрувати його.

Також таке можливо, якщо екран виконує функцію монітора ПК. Наприклад, якщо комп'ютер перейшов в сплячий режим або відбулося виключення, то при натисканні клавіші пуск на ЖК телевізорі кілька разів загориться діод.

Діоди на телевізійної панелі горять безперервно

У тому випадку якщо телевізор не включається, але при цьому все діоди горять, то це означає, що проблем з електричним живленням у обладнання немає. Фахівці рекомендують спробувати виконати включення плазми не з допомогою ПДУ, а натиснути кнопки управління на самій панелі телевізора. А також на те, що пульт несправний, може вказувати той факт, що телевізор не вимикається.

Якщо після застосування цього способу телевізор все одно не працює, то, швидше за все проблема в некоректному підключенні або налаштування ТВ. Також слід не забувати про індивідуальні характеристики конкретного екрану. Наприклад, якщо, при таких симптомах телевізор LG не включається, то, звичайно заковика в керамічному напрузі 4,7 Ком, іншими словами, стався обрив.

Інструкція, що робити, якщо проблема в керамічному напрузі:

У тому випадку якщо телевізор Samsung не включається, а індикатори горять, то поломку потрібно шукати в електронній начинці.

захисні функції

Це одна з найпоширеніших причин, чому телевізор не показує. Екран навіть може на кілька секунд включитися, але потім відбувається відключення. Таке в основному трапляється через збій в роботі напруги. Фахівці рекомендують відключити техніку від електрики на деякий час, а потім знову включити.

Якщо проблема виникає постійно, то в таких випадках ТВ повинен відключатися і включатися, через мережевий фільтр.

А також фахівці рекомендують перед відходом з будинку відключати телевізійну техніку, ця дія може виключити виникнення таких неполадок, і користувач не буде задаватися питанням, чому не працює телевізор.

Людський фактор

Дуже часто обладнання виходить з ладу саме з цієї причини. Тому перед підключенням техніки обов'язково потрібно ознайомитися з інструкцією, де докладно вказується, як налаштовувати, встановлювати екран.

А також всі складові повинні бути в хорошій якості (дроти, розетки). Знання елементарних правил експлуатації допоможе уникнути багатьох проблем.

Екран видає дивні звуки

Часто користувачі, включаючи ТБ, чують, що в корпусі монітора лунають звуки, вони можуть бути різними.

Найпоширенішими вважаються наступні симптоми:

 • телевізор клацає і не включається, при цьому блимає червоний індикатор;
 • діод не горить, а в корпусі пристрою лунає клацання;
 • лунає писк, а телевізор не показує.

Причин, чому таке відбувається кілька, основними вважаються:

 • спрацьовує система блокування устаткування;
 • сильно перевантажений блок живлення;
 • нагрівся, потім почав остигати пластиковий корпус плазми.

Це загальні і найбільш ймовірні фактори, чому не показує телевізор. Нижче будуть розглянуті приклади, чому не працює телевізор конкретного виробника.

причини несправності

Основні причини поломки можуть залежати також від моделі телевізора.

Рубін

Якщо ТВ Рубін НЕ стартує з кнопки пуску, то можливими проблемами можуть бути:

 1. Поломка блоку живлення ТВ РУБІН.
 2. Якщо екран Рубін не починається з чергового режиму, то, швидше за все, вийшла з ладу мікросхема.
 3. Пристрій «цикає» - зламався конденсатор.

Це основні причини, чому техніка виробника Рубін може переставати функціонувати.

телевізор Горизонт

У нових моделей таке часто відбувається через що вийшов з ладу трансформатора, зазвичай поломки відбуваються на другому році експлуатації. В такому потрібно зробити заміну деталі, приблизна вартість якої 700 рублів, і екран знову запрацює. Виникнення такої проблеми можливо і на телевізорах Витязь.

телевізор Sony

Якщо екран не реагує на команди ПДУ, а при включенні з панелі, через кілька секунд відключається, то це говорить про те, що необхідно замінити блок живлення пристрою.

Ремонт рекомендується довірити фахівцям.

телевізор Toshiba

У плазмових панелей Тошиба, часто проблема полягає у виході з ладу плати харчування. А також можливо злетіла прошивка, таке трапляється і на моніторах інших фірм, наприклад, телевізорах Самсунг, Томпсон, Бравіа, Деу, Містері.

Філіпс

Телевізор Philips не включається в основному через що сталася автоматичного блокування. Таку проблему Філліпса легко усунути самостійно, звернення в сервіс необов'язково.

Опція автоблокування є на більшості сучасних моніторах, тому таке може статися на багатьох пристроях, в тому числі і на телевізорі BBK.

Sharp

У екранів Sharp є кілька основних причин, чому відмовляються функціонувати.

 1. У ТВ Sharp висох фільтр конденсатора.
 2. У екрана Sharp пробитий рядковий транзистор, на це можуть вказувати постійні клацання пристрою.
 3. На Sharp вийшла з ладу одна з мікросхем.

Супра

Телевизор Supra може не працювати через наступних неполадок:

 • вийшов з ладу процесор;
 • несправна флеш-пам'ять;
 • потрібна заміна прошивки.

Це основна інформація, чому телевізори різних виробників можуть не включатися. Як правило, багато проблем швидко вирішуються і не вимагають серйозних фінансових витрат.

Читайте також про самостійний ремонт телевізорів .

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки