Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Не включається монітор під час завантаження комп'ютера, що робити?

 1. Комп'ютер не включається, що робити?
 2. Проблеми з запуском комп'ютера
 3. Комп'ютер включається, але немає зображення
 4. відсутність контакту
 5. Збої з системі
 6. Корінь проблеми в відеокарті
 7. Проблема з монітором

Монітор передає картинку в графічному вигляді людині на підставі чого ми можемо використовувати комп'ютер в повній мірі. Відсутність зображення унеможливлює повноцінну роботу за комп'ютером, тому дану проблему потрібно вирішити в найкоротші терміни, з чим ми і постараємося розібратися далі.

У цій статті розглянемо досить неприємну ситуацію, коли при включенні комп'ютера не включається монітор. Це може відбуватися на різних етапах і причин існує досить багато. Не дивлячись на те, що симптом тривожний, є варіанти, які не вимагають втручання фахівців.

Комп'ютер не включається, що робити?

Для того, щоб визначитися з питанням: «Що робити, якщо комп'ютер не включається?», Вам слід проаналізувати симптоми хвороби. Зверніть увагу комп'ютер зовсім не включається або робота йде - чутно за діючими кулерам в системному блоці, просто відсутній зображення на моніторі. В даному розділі розглянемо перший варіант.

Це один з несприятливих випадків, коли комп'ютер повністю відмовляється запускатися. Зазвичай це супроводжується сигналами, але якщо їх немає, то швидше за все, просто відійшов контакт блоку живлення, перевірте підключення як до системного блоку так і всередині нього.

Читайте також: Як перевірити екран на биті пікселі?

Якщо комп'ютер при включенні пищить і не включається, то однозначно проблема криється в обладнанні.

Не поспішайте засмучуватися, можливо достатньо буде просто поправити контакти і все запрацює. Почистіть системний блок від пилу, що скупчився, вийміть оперативну пам'ять і очистіть роз'єм. Не рідкість, що проблема криється саме в ОЗУ, якщо у вас кілька планок пам'яті, спробуйте по черзі діставати їх і запускати комп'ютер, можливо проблема усунеться. У випадках, коли проста чистка не допомагає вам слід вивчити сигнали комп'ютера і подивитися в таблиці, яка вкаже, що означає те чи інше повідомлення, для кожної системи БІОС позначення різні, потім зайнятися саме зазначеним обладнанням.

Проблеми з запуском комп'ютера

Існують ситуації, коли комп'ютер вмикається і вимикається через час, зазвичай доходячи до вікна БІОС все нормально, а потім автоматичне вимикання або перезавантаження. Поточна проблема свідчить про відсутність проблем принаймні з обладнанням (крім HDD).

Швидше за все вам просто доведеться перейти в безпечний режим, якщо туди є доступ і завантажитися з точки відновлення .

Якщо у вас немає доступу до даного меню, велика ймовірність, що причина полягає жорсткому диску. Сюди ж відноситься проблема, коли комп'ютер включається не з першого разу. У мене особисто є такий HDD, який запускається з 10-го разу, мабуть сектора автозапуску істотно пошкоджені.

Найкраще в даній ситуації відразу перевірити наявність хорошого контакту, і, якщо не допомогло, перевірити жорсткий диск на іншому комп'ютері або підключити інший диск до поточного комп'ютера, це дозволить нам переконатися в корені проблеми.

Комп'ютер включається, але немає зображення

Тут також існує кілька варіантів розвитку подій або монітор зовсім не включається, або пропадає картинка під час запуску, зазвичай після вікна БІОС. Ми розглянемо обидва варіанти і почнемо з проблем, які найлегше усунути.

відсутність контакту

Можливо у вас просто відійшов контакт монітора з комп'ютером або харчуванням, перевірте чи це так. Також в результаті певних збоїв відеокарти, часто трапляється, що потік передається тільки на один порт. Вам слід знайти перехідник (зазвичай такий є в комплекті комп'ютера) і підключитися до іншого виходу, багатьом цей варіант допоміг.

Збої з системі

Незалежно від того яка ОС у вас встановлена, трапляються проблеми, що викликають конфлікти. Зазвичай тут вся справа в драйверах, якщо вони криво встановлені або зазнали зміни з боку, монітор просто може бути недоступний. Тут також найкращий варіант, спробувати відновити працездатність з безпечного режиму або, якщо це неможливо, скористайтеся засобом відновлення з інсталяційного диска. Можливо доведеться перевстановити систему зовсім.

Ймовірно змінилися налаштування виводу зображення. Іноді, у випадках, коли у вас один монітор, можуть стояти настройки, які передають сигнал на інший, якого по суті просто немає. Перевірити чи так це можна натиснувши Win + P, таку комбінацію натисніть 4 рази, щоб перебрати можливі варіанти.

Читайте також: Windows довго вантажиться, що робити?

Корінь проблеми в відеокарті

Ймовірною причиною даної ситуації, коли не включається монітор під час завантаження комп'ютера, причому, як правило, лампочка не свідчить про отримання сигналу, є відеоадаптер.

Зазвичай лампочка просто блимає, як було в положенні. Поточна проблема може як супроводжуватися цигикання комп'ютера так і немає.

Тут кращий варіант перевірити працездатність GPU, це підключити інший монітор. Також спробуйте підключити монітор в інший роз'єм на відеокарті. Якщо у вас є вихід інтегрованого відеоадаптера, спробуйте підключитися до нього.

Проблема з монітором

Досить часто, коли комп'ютер включається, але немає зображення на моніторі, винен останній, на ньому псуються конденсатори, вихід з ладу яких призводить до подібного результату. Тут лампочка на моніторі може як блимати так і горіти, все залежить від місця поломки. Також трапляються й інші поломки всередині монітора, тут нічого не залишається, крім як скористатися сервісним центром, хіба, що ви вмієте працювати з мультиметром і паяльником.

Читайте також: Віндовс 7 не бачить жорсткий диск

Якщо вам нема чого не допомогло, доведеться відправити комп'ютер на ремонт або замінити зламане обладнання самостійно, тільки перш варто переконатися, що причина саме в ньому. Зазвичай в подібних ситуаціях вдається відбутися малою кров'ю і вирішити проблему або власноруч, або за невелику ціну за допомогою майстра.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Чому не включається екран комп'ютера? «, То можете задати їх у коментарях


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Комп'ютер не включається, що робити?
Комп'ютер не включається, що робити?
Для того, щоб визначитися з питанням: «Що робити, якщо комп'ютер не включається?
Якщо у Вас залишилися питання по темі «Чому не включається екран комп'ютера?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки