Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Що робити якщо планшет не включається

 1. Чому не включається планшет?
 2. Чому планшет включається лише частково?
 3. Що робити?
 4. "Команди немає"
 5. "Fastboot"

24 Января 2017, Вт

24 Января 2017, Вт

Якщо зараз ви читаєте цю статтю, значить, на жаль, ваш планшет вимкнувся і не включається. Причин тому може бути декілька: апаратні і «софтверні». Першу причину також називають «залізна» і полягає вона в нездатності гаджета включитися через фізичну несправності, наприклад, пошкодженого акумулятора, плати або порту. Програмні збої можуть виникнути через неправильну установку операційної системи або програми.

Проблема з неможливістю включити пристрій в свою чергу може також мати різні ступені складності, адже він може не включатися взагалі або включатися, але тільки частково.

Чому не включається планшет?

В першу чергу варто згадати, коли ви в останній раз заряджали девайс, адже найпоширенішою і банальною причиною неможливості включити його є те, що він повністю розряджений.

Якщо ж планшет не включається і не заряджається при підключенні, то причиною може бути також несправність зарядного пристрою. Перевірити свої здогадки можна, підключивши його до інших гаджетів.

Перевірити свої здогадки можна, підключивши його до інших гаджетів

Ще однією причиною, по якій планшет не буде подавати ознак життя - пошкодження екрана. В такому випадку говорити про те, що планшет повністю неробочий не можна, адже в непридатність прийшов тільки дисплей. Проте, в такій ситуації мало радості, адже самостійно виправити ситуацію не вийде, і доведеться здавати в ремонт.

Також досить популярною причиною відсутності реакції на кнопку включення є вихід з ладу відеоадаптера.

Чому планшет включається лише частково?

Якщо при включенні ви можете спостерігати включення підсвічування дисплея, після чого йде нескінченна завантаження або на екрані з'являється поламаний зелений робот, то можна сміливо стверджувати що причиною є програмний збій.

Причин такої поломки може бути велика кількість, але найпопулярнішими є дві:

 • некоректно встановлені лаунчер, програми або гри;
 • примусове завершення важливих системних процесів, які відповідають за стабільну роботу всієї операційної системи.

Що робити?

Вихід з такої ситуації існує і в першу чергу потрібно спробувати відновити заводські настройки планшета. Зробити це можна за допомогою Hard Reset конкретно для вашої моделі планшета. В цілому принцип дії не особливо відрізняється і складається з наступних етапів:

 1. Вимикаємо гаджет.
 2. Вилучаємо сім-карту і карту пам'яті.
 3. Затискаємо приблизно на 10 секунд клавішу Volume + або Volume- (для конкретної моделі свій варіант) і кнопку включення, після чого планшет повинен відгукнутися вібрацією.
 4. У меню вибираємо за допомогою клавіш гучності звуку пункт Settings - Format System - Reset Android.
 5. Після цього всі дані на гаджеті будуть стерті, а настройки відновлено його настройки.

"Команди немає"

Команди немає

При виконанні процедури Hard Reset нерідко трапляється, що на екрані планшета з'являється така картинка. Не варто лякатися, адже в ній немає нічого небезпечного для вашого пристрою, так як вона означає, що включений режим стокового рекавери. Більш того, при бажанні ви можете встановити більш вдосконалене рекавери ClockWorkMod Recovery.

З'являється подібна картинка з текстом "Команди немає" лише в разі, коли ви невірно натиснули комбінацію клавіш для входу в режим Хард Ресет, адже для різних моделей може бути різна комбінація, як ми і говорили вище. Ви можете просто почекати 5 і планшет перезавантажиться, після чого спробувати виконати процедуру ще раз.

"Fastboot"

Fastboot

Якщо ж ви потрапили в режим Fastboot, про який свідчить наступна картинка, то необхідно вибрати за допомогою кнопок гучності пункт Restart bootloader і підтвердить вибір кнопкою включення, що може вирішити проблему невключення.

В цілому варто відзначити, що коли ваш планшет не включається, краще за все не експериментувати, особливо якщо у вас немає базових знань і впевненості в причини поломки.

З поломкою будь-якої складності ви завжди можете звернутися в сервісний центр Smartmobis, який з радістю надасть кваліфіковану детальну консультацію і ремонт планшета .

Чому не включається планшет?
Чому планшет включається лише частково?
Що робити?
Чому не включається планшет?
Чому планшет включається лише частково?
Що робити?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки