Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Купити Касові апарати для АЗС в Дніпрі, Києві, Одесі

Як ви розумієте, прогрес ніколи не стоїть на місці і яскравий приклад того, це жорстка конкуренція на енергетичному ринку Як ви розумієте, прогрес ніколи не стоїть на місці і яскравий приклад того, це жорстка конкуренція на енергетичному ринку. Якщо в минулі часи для кожної операції потрібен був окремий виконавець, то зараз це вже розкіш. Але касові апарати такого типу дозволяють впровадити єдину систему обліку, причому це стосується не тільки палива, але також супутніх послуг і товарів.

Отже, економічний ефект очевидний - при мінімальній кількості обслуговуючого персоналу, ви отримуєте високу швидкість обслуговування клієнтів, завдяки автоматизованому процесу відпустки ПММ на заправці ви економите на додатковому персоналі і як результат отримуєте максимальний прибуток.

В автоматичну систему обслуговування АЗС також входить і автоматизоване місце касира - це касовий апарат або фіскальний реєстратор , POS-термінал або POS -монітор , сканер штрих коду , грошовий ящик , детектор валют , Платіжний термінал і т. Д. Є різні варіанти автоматизації АЗС. Якщо вам необхідно автоматизувати невелику АЗС, де одна або дві паливо - роздавальні колонки (ТРК), то досить одного касового апарату типу « АЗС POS MINI »Або« АЗС POS MASTER »(Слід зазначити, що такі каси можна встановити навіть на старих заправних ТРК з невеликими доробками). Спеціалізовані касові апарати « АЗС POS MINI »Або« АЗС POS MASTER »Чудово справляються зі своїм завданням, а за додаткову оплату можна придбати до них програмне забезпечення, яке дозволить віддалено контролювати роботу РРО (з офісу) а також отримувати дані про продажі безпосередньо в бухгалтерську програму для подальшої обробки отриманої інформації. Автоматизація АЗС на базі касового апарату має свої переваги - немає необхідності в дорогому програмному забезпеченні і в комп'ютері на робочому місці касира (що призводить до додаткових витрат на його обслуговування). Навчання обслуговуючого персоналу роботі на касовому апараті не займає багато часу.

Звичайно, на великих АЗС, де сервіс обслуговування клієнта коштує на першому місці, і застосування касового апарату в якійсь мірі обмежує функціональність роботи ТРК, що може вплинути на швидкість обслуговування і доставити певний дискомфорт клієнтам, то в таких випадках власники АЗС, як правило , йдуть на значні витрати і набувають дороге устаткування і функціональне програмне забезпечення. Так! Все це обладнання коштує не дешево, але всі витрати по автоматизації АЗС спрямовані насамперед на отримання прибутку і всі витрати в будь-якому випадку окупаються.

На ринку України є кілька підприємств-виробників фіскальної техніки для АЗС, все обладнання занесено до державного реєстру РРО, має сертифікат відповідності та дозволено до застосування.

Деякі особливості РРО для АЗС

Цілком природно, що покупець, крім загальної позитивної оцінки товару захоче дізнатися про його основних конкретні переваги. Це логічно, тому пропонуємо вам такі відмінні характеристики:

 • реєстрація нафтопродуктів і супутніх товарів одним касовим апаратом;

 • можливість управління газовими і бензиновими колонками будь-якого типу;

 • внутрішнє розташування плат інтерфейсу на апараті;

 • можливість управління великою кількістю робочих місць (кількість залежить від моделі);

 • передача фіскальних звітів та чеків на сервер податкової служби за допомогою вбудованого модему;

 • формування електронної контрольної стрічки для роздруківки фіскальних звітів та / або чеків;

 • можливість роботи з дисконтними картами.

Примітка. Підключення касових апаратів для АЗС до мережі Інтернет здійснюється за допомогою Ethe rn et. Для бездротового підключення використовується Wi-Fi або GPRS.

Додаткові послуги

Якщо ви прийняли правильне рішення і придбали обладнання в нашому сервісному центрі, тоді вам гарантовано надається широкий спектр послуг щодо РРО:

 • введення в експлуатацію РРО;

 • фіскалізація РРО;

 • підключення РРО до інформаційного еквайєру;

 • початкове програмування РРО;

 • навчання касирів;

 • підключення РРО до мережі інтернет для передачі даних.

Оплата за дані послуги приймається як готівкою, так і безготівковими коштами. Після введення в експлуатацію здійснюється перевірка з відпуску паливно-мастильних матеріалів і їх обліку.

При необхідності (для великих АЗС) можна встановити кілька касових терміналів, які будуть синхронізовані з центральним управлінським сервером. Апарати дозволять відображати ціни на ПММ на світловому табло в реальному часі.

Після придбання РРО у нашій компанії, ми оформляємо весь пакет документів необхідних для їх реєстрації в органах фіскальної служби, укладаємо договір на технічне обслуговування РРО, виробляємо навчання персоналу роботі на касовому обладнанні. У разі необхідності наше підприємство також проводить гарантійний та післягарантійний ремонт касової техніки.

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки