Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Установка SSD на ноутбук

SSD-диски стають все більш поширеними серед користувачів SSD-диски стають все більш поширеними серед користувачів. Багато хто віддає перевагу їх використовувати як зовнішні носії інформації. Швидкість роботи SSD-диска в рази перевищує швидкодію традиційних жорстких дисків, але чому то при апгрейді комп'ютера або ноутбука користувачі продовжують дивитися на збільшення обсягу оперативної пам'яті і кількість ядер процесора. Проте, установка SSD-диска на ноутбук з процесором Core2Duo призводить до того, що операційна система windows завантажується всього за 14 секунд.

Установка SSD-диска на ноутбук здатна як підвищити швидкодію старого ноутбука в рази, так і її результат здатний перевершити всі очікування від швидкості швидкодії ноутбука, який був куплений всього рік тому. Установка SSD-диска на ноутбук є чи не єдиним способом збільшення швидкодії деяких моделей старих нетбуків.

Що необхідно для установки SSD-диски на ноутбук?

1. Ноутбук і SSD диск (природно).

Малюнок №1 - SSD - диск для ноутбука Малюнок №1 - SSD - диск для ноутбука. Його можна також використовувати для установки SSD в системний блок персонального комп'ютера. Для установки SSD на ноутбук ємності носія в 60 Гігабайт більш ніж достатньо, оскільки SSD-диск буде використаний лише для установки windows на SSD-диск з усіма драйверами і прикладним програмним забезпеченням, а всю інформацію, яка займає великий обсяг, доцільно зберігати на старому жорсткому диску.

Також доцільно встановлювати гри на старий жорсткий диск. Старий жорсткий диск не буде навантажений за рахунок системних процесів операційної системи, тому також на порядок зросте швидкодію ноутбука в іграх. Профіль користувача при бажанні можна також перенести на SSD-диск, а ось все тимчасові папки і файл підкачки необхідно залишити на SSD-диску.

В даний момент ми трохи відійшли від теми, оскільки розглядаємо поки не установку windows на SSD-диск і її настройку, а установку SSD-диска в ноутбук замість старого DVD-приводу, яким давно вже ніхто не користується. Отже, продовжимо розглядати, що потрібно нам далі, щоб встановити SSD-диск на ноутбук.

2. Хрестоподібна і пряма викрутки (швидше за все перша, залежить від кріплення кришок вашого ноутбука).

Малюнок №2 - Хрестоподібна викрутка Малюнок №2 - Хрестоподібна викрутка. На ноутбуці використовуються болти невеликого розміру, в відрізняє від корпусних болтів системного блоку персонального комп'ютера, тому необхідно ретельно підібрати хрестоподібну викрутку. Не варто намагатися відкручувати болти на ноутбуці невідповідною відповідь, ножицями або ножем, дуже просто пошкодити серцевину кріпильного болта. Потім залишиться тільки єдиний спосіб витягти DVD-привід з ноутбука - виламати кріпильний болт, яким кріпиться вбудований DVD-привід на ноутбуці. Не варто займатися варварством з комп'ютерною технікою!

3. Адаптер DVD -HDD для ноутбука (встановлюється замість DVD -Привід ноутбука, яким давно ніхто не користується)

⁠Рісунок №3 - Адаптер DVD-HDD для ноутбука ⁠Рісунок №3 - Адаптер DVD-HDD для ноутбука. Цей пристрій використовується для установки в нього жорсткого диска інтерфейсу SATA. Даний інтерфейс мають як звичайні і всім нам звичні жорсткі диски для ноутбуків, так і SSD-диски. Адаптер не буде потрібно в тому випадку, якщо установка SSD-диска на ноутбук буде проведена замість основного жорсткого диска на ноутбуці. Даний варіант слід проводити за відсутності приводу для читання дисків. На жаль, для нетбуків це єдиний можливий варіант установки SSD-диска на нетбук. Для установки SSD-диска на нетбук буде потрібно повна рахборка нетбука. Лише на деяких моделях нетбуків жорсткий диск витягується просто, оскільки необхідно лише відкрутити задню кришку, щоб витягти його. Багато сучасних моделей нетбуків вже йдуть з SSD-диском, а не всім звичним нам жорстким диском для ноутбука. Тому перед установкою SSD-диска на нетбук слід переконається, що в ньому встановлений дійсно стандартний жорсткий диск, а не SSD накопичувач. Дану інформацію можна знайти в документації виробу.

Варіанти установки SSD диска

Звичайно, можна розглядати установку SSD-диски на ноутбук замість основного жорсткого диска, який встановлений на ноутбуці, тоді не потрібен адаптер, доведеться зняти кришку знизу на ноутбуці і витягти жорсткий диск, але в даний момент ми з Вами розглядає установку SSD-диски на ноутбук замість DVD -Привід.

Відразу хочу виділити кілька способів установки SSD в ноутбук:

1) Просто виймаєте старий HDD і ставите на його місце новий SSD (на ноутбуці є спеціальна кришка, що закриває диск і оперативну пам'ять). Щоб користуватися своїми даними зі старого HDD - потрібно заздалегідь, перед заміною диска, скопіювати всі дані над інші носії.

2) Важливо! При установці SSD замість приводу необхідно відкрутити на ноутбуці знизу болт, яким кріпиться вбудований DVD -привід. Після цього необхідно відразу виміряти товщину Вашого приводу. Справа в тому, що адаптери DVD -HDD для ноутбука і приводи бувають товщиною 9,5 мм і 12,5 мм. Залежно від товщини приводу необхідно вибирати відповідний адаптер.

Як встановити SSD диск замість старого DVD -Привід.

Розгляну самий стандартний і часто-зустрічається варіант. Для початку необхідно витягти DVD -привід, відкрутивши кріпильний болт на ноутбуці, як показано на малюнку №4. Далі, згідно з малюнка №3 належить встановити SSD-диск в корпус адаптера, вставити адаптер на місце DVD -Привід для ноутбука і закриття кріпильний болт.

⁠Рісунок №4 - Кріпильний болт DVD-приводу для ноутбука ⁠Рісунок №4 - Кріпильний болт DVD-приводу для ноутбука.

Установка SSD-диски на ноутбук завершена!

Але це ще не весь процес. Для підвищення швидкодії ноутбука необхідна установка windows на SSD-диск. Необхідно правильно виставити пріоритет завантаження жорстких дисків в BIOS ноутбука і потрібно установка windows на SSD . Але це вже тема наступної статті, яка пізніше буде також розміщена в моєму блозі і на моєму сайті.

Какой результат ми отримали?

Отже, в підсумку ми з Вами розглянули установку SSD-диска на ноутбук замість DVD-приводу. Вважаю, що даний варіант є більш прийнятним для ноутбуків з будовою пристроєм для читання дисків. У чому вигода? У вартості SSD-диска для ноутбука. Якщо SSD ємністю 60 Гігабайт коштує на даний момет в районі 2500 рублів, то SSD-диск більшого об'єму буде коштувати в рази дорожче. Наприклад, зараз у продажу є SSD-диск ємністю 4 Терабайта, який стоїть в районі 96000 рублів. Хоча звичайний жорсткий диск ємністю 2 Терабайта коштує всього 4000 рублів приблизно. Собі в ноутбук я встановив SSD-диск ємністю 60 Гігабайт, і це цілком достатньо.


Даний матеріал є приватною записом члена спільноти Club.CNews.
Редакція CNews не несе відповідальності за його зміст.

?Какой результат ми отримали?
У чому вигода?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки