Xiaomi Redmi Note 4 - одинадцятий за рахунком смартфон, який китайська компанія випустила в цьому році. Складається таке відчуття, що штампує нові пристрої конвеєр не планує зупинятися і має на меті догодити всім. В кінцевому рахунку звичайний споживач від цього тільки виграє, отримуючи на руки відмінну продуктивність за помірні гроші.
Характеристики Xiaomi Redmi Note 4
- Дисплей: IPS, 5,5 ", 1920x1080, 401 ppi
- Процесор: Mediatek MT6797 Helio X20, 2.1 ГГц
- Графічний прискорювач: Mali-T880 MP4
- Операційна система: Android 6.0 з інтерфейсом MIUI 8
- Оперативна пам'ять: 2 ГБ / 3 ГБ
- Вбудована пам'ять: 16 ГБ / 32 ГБ
- Підтримка карт пам'яті: так, microSD до 128 ГБ
- Бездротові інтерфейси: 802.11ac, Bluetooth 4.2 LE, ІК-порт
- Навігація: GPS, ГЛОНАСС
- Камери: основна - 13 Мп (f / 2.0) (автофокус, спалах), фронтальна - 5 Мп (f / 2.0)
- Датчики: освітленості, наближення, акселерометр, гіроскоп, компас, сканер відбитків пальців
- Акумулятор 4 100 мАг, Li-ion, незнімний
- Матеріал корпусу: метал
- Габарити: 151x76x8.3 мм
- Вага: 175 г
Що в коробці
Щасливий власник новенького гаджета виявить в коробці адаптер харчування на два ампера, кабель Micro-USB для підключення до ПК, інструмент для витягання SIM-карти (скріпка) і документація по початкового налаштовування апарату.
Коробка має звичну форму і нічим не виділяється.
суцільнометалевий корпус
Корпус Xiaomi Redmi Note 4 виконаний з металу і двох пластикових вставок, які виконують роль антени. Грані акуратно зашліфовані, ніж віддалено нагадують iPhone SE. Незважаючи на те, що апарат є продовженням популярного Redmi Note 3, який був проведений в 2015 році, його дизайн більше схожий з Redmi Pro.
Лицьова сторона має класичний набір елементів, який складається з фронтальної камери, розмовного динаміка, LED-індикатора, датчиків наближення і освітленості. Сенсорні елементи управління зручно розташувалися під екраном.
На правому торці легко намацати клавіші включення / блокування і регулювання гучності. На лівому - SIM-лоток, який вміщує в себе і карту пам'яті.
Щенячий захоплення викликає 3.5 мм аудіовихід на верхньому торці, від якого в компанії вирішили не відмовлятися. Можливо в майбутньому всім доведеться перейти на новий стандарт, який зобов'язує використовувати бездротове підключення навушників до телефону. Але на сьогоднішній день не кожен готовий розлучитися зі своїми улюбленими "БІТС", "сенхайзерамі", "Сонька" і т.д. Там же, на верхньому торці, знаходиться ІК-порт і мікрофон. На нижньому - динаміки і Micro-USB роз'єм для підзарядки і синхронізації.
Зворотний бік зустрічає нас сканером відбитків пальців і основною камерою зі здвоєним світлодіодним спалахом.
Суцільнометалевий корпус зроблений на славу - не скрипить, не гнеться, не вибухає (зрозуміло, в чий город камінь). Якісний алюміній приємно холодить руку. Апарат вийшов важким і габаритним. Але в наші дні не модно засуджувати виробників 5.5-дюймових пристроїв за немаленькі розміри.
Смартфон доступний в трьох кольорах: темно-сірий , сріблястий і золотистий .
Дисплей, який зміг здивувати
Ось він, дисплей, який дійсно радує око. 5.5-дюймовий екран має роздільну здатність 1920 x 1080 пікселів, щільність яких становить 401 ppi. Матриця проведена за технологією IPS. Мультитач підтримує до десяти одночасних дотиків. Від випадкових подряпин оберігає захисне 2.5D скло з олеофобним покриттям.
Це вічне питання: як Xiaomi вдається використовувати настільки якісні дисплеї в недорогих апаратах залишається відкритим. Кути огляду - максимальні, яскравість - вище середнього, передача кольору - як у житті. Ідеальне рішення для тих, хто часто споживає ігровий або мультимедійний контент. Величезне задоволення отримуєш від перегляду серіалів, фільмів, фотографій та ігор.
Є можливість вручну налаштувати передачу кольору, контрастність або включити режим читання, при якому відображення сонячних променів зводиться до мінімуму. Гнучкість налаштувань дозволяє автоматично включати цей режим в потрібних додатках.
Швидкий, потужний, продуктивний
Xiaomi Redmi Note 4 претендує на звання бюджетного, доступного кожному, апарату. Але для недорогого смартфона він оснащений гідною начинкою: 64-бітний десятіядерний процесор MediaTek Helio X20, який працює на частоті 2.1 ГГц, чотирьохядерний відеоприскорювач Mali-T880 MP4, 2 ГБ оперативної пам'яті, 16 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю установки карт пам'яті об'ємом до 128 ГБ. друга модифікація включає в себе 3 ГБ оперативної, і 64 ГБ вбудованої пам'яті. Як вставити картку пам'яті можлива тільки на шкоду другий SIM-карти.
Цей "звір" показує чудові результати в синтетичних тестах. Численні тести не виявили будь-яких подлагіваній або втрати кадрів. Власник такого апарату не знатиме його яке нещастя в багатозадачному режимі, вимогливих до продуктивності іграх і додатках.
Звучання зовнішніх динаміків хороше, але не більше. Хід гучності пристойний, але в максимальному положенні якість починає помітно кульгати. До розмовної динаміку претензій немає.
До дактилоскопічної сенсора дуже швидко звикаєш. Адже замість двох дій достатньо здійснити одне - просто доторкнутися до нього пальцем. Але спочатку необхідно зробити ряд нехитрих дій для реєстрації пальця, яким буде проводитися розблокування.
У смартфоні встановлений незнімний літій-іонний акумулятор ємністю 4100 мАг. Потрібно дуже постаратися, щоб за добу витратити весь запас енергії.
Одна камера добре, а дві хороші камери - ще краще
Основна камера Xiaomi Redmi Note 4 складається з 13-мегапіксельною матриці, пятілінзового об'єктива з апертурою f / 2.0 і яскравою двокольорового світлодіодним спалахом. Фронтальна 5-мегапіксельна камера не така "крута", але з тієї ж апертурою.
Основний камері вистачає потужності, щоб отримати відмінний деталізований знімок і гарну передачу кольору при наявності природного або штучного освітлення. Немає освітлення - є "шум". В цілому для аматорської фотозйомки такої камери більш ніж достатньо.
Сам інтерфейс простий і лаконічний. Складається з класичного набору режимів: «Панорама», «Таймер», «Голос», «Ручний режим», «Вирівнювання», «Поліпшення», «Нічний режим» і «Сцена». В ручному режимі є можливість самостійно виставити ISO і баланс білого. В окремому меню можна включити відображення сітки, розмір кадру, вибрати кнопку за замовчуванням для спуску затвора, відрегулювати контрастність, насиченість і різкість.
Фронтальна камера легко справляється з поставленим перед нею завданням - знімати Селфі і забезпечувати комфортну відеозв'язок.
Камера вміє знімати уповільнені відео в HD-дозволі, і FullHD в звичайному режимі.
треба брати
На смартфон встановлена фірмова оболонка MIUI 8.0, яка значно спрощує взаємодію власника з операційною системою Android 6 Marshmallow. Смартфон комфортно себе почуває в 4G / LTE мережах, що обов'язково оцінять любителі дивитися відео, слухати музику або грати ігри онлайн.
Це черговий продукт Xiaomi, який в міру своєї функціональності ніяк не вміщується в рамках бюджетного сегмента, але коштує недорого.