У нас в країні смартфони Meizu користуються популярністю, особливо лінійка m. Сьогодні ми познайомимося з черговим її представником - Meizu m6. Подивимося, чим він відрізняється від попередника і наскільки конкурентна модель в сучасних реаліях.
Моделей в лінійці: 8
Зовнішній вигляд
Дивлячись на багато нових смартфони Meizu здається, що компанія не хотіла і не хоче кардинально міняти їх зовнішній вигляд. Досить мінімальних змін, які помітять тільки цінителі марки.
Тому говорити про дизайн m6 складно, так як по суті це все той же смартфон, що і раніше , Тільки з іншого задньою кришкою - цього разу металевої. У мене є припущення, дизайнери заздалегідь зробили відразу кілька цікавих варіантів «спинки» і тепер щороку просто випускають їх під новою назвою.
Лицьова сторона залишилася без змін, хіба що вічко фронтальної камери розташовується з іншого боку від розмовного динаміка. Під екраном знаходиться сканер відбитка mTouch, який працює швидко і чітко. Розпізнавання відбитку пальців практично завжди відбувається з першого разу.
У цьому поколінні смартфон випускається в чотирьох колірних варіантах: сріблястому, золотом, синьому і чорному.
Ергономіка залишилася незмінною. Клавіші розташовані в звичних місцях, а до центральної кнопці можна звикнути за лічені дні.
дисплей
Діагональ IPS екрану складає 5,2 дюйма. Дозвіл всього HD (1280 × 720). В кінці 2017 року його виглядає дещо застарілим. Олеофобное покриття якщо і є, то мінімальне. Автоматичне регулювання яскравості працює плавно. Присутні традиційні настройки колірної температури.
На вулиці картинка на екрані вигорає не сильно.
Яскравість змінюється в межах від 1,6 до 341 кд / м². Контрастність становить 1 До 1100.
Калібрування екрану виконана відмінно. Майже за всіма параметрами вона еталонна.
Суб'єктивно, дисплей непоганий, як для доступного смартфона, але його не можна порівнювати з флагманами, так як у останніх екрани зовсім іншого рівня.
апаратна платформа
Meizu m6 все також оснащений процесором MediaTek MT6750, як і минулі два смартфона (M5 і M3s). Об'єм оперативної і призначеної для користувача пам'яті залежить від версії - 2/16 або 3/32 ГБ.
У тестах апарат набирає очікувано невелика кількість балів, але цього достатньо для тих користувачів, які користуються мінімумом функцій і телефон для них це в першу чергу засіб зв'язку, а не ігрова консоль. При цьому конкуренти вже давно використовують більш технологічні, сучасні і як наслідок продуктивні чіпи.
Мультимедійний динамік в міру гучний, але на граничних значеннях він трохи похрипує. До розмовної динаміку і мікрофону зауважень немає. Пошук супутників займає небагато часу, але було відмічено, що зв'язок з ними іноді зникала.
Інтерфейс Flyme 6 добре знайомий тим, хто хоч раз користувався смартфонами Meizu. Версія операційної системи Android 7.1.1.
Оболонка глибоко інтегрована і повністю переробляє стоковий інтерфейс, що подобається не всім, але на жаль, з цим нічого не зробити. Плавність роботи апарату хороша, лише зрідка помітні «фризи».
автономність
Ємність акумулятора становить 3070 мАг. Якщо помірно користуватися пристроєм, то можна розраховувати на 2 дні роботи. Тест PCMark видає 8 годин активного екрану при яскравості 200 кд / м².
камери
Основна камера має дозвіл 13 Мп, апертура ƒ / 2.2. Спалах двухтоновий. Камера має ті ж характеристики, що й в торішньому Meizu m5s. Додаток зйомки володіє великою кількістю налаштувань, але я думаю, що для цього смартфона вони зайві, так як камера далеко не найкраща. Режим HDR працює занадто агресивно, що проявляється в сильному Пересветі фотографій.
Фронтальна камера оновилася. Тепер це 8Мп сенсор з апертурою ƒ / 2.0. Вона краще ніж в минулих моделях, але навіть це не дозволяє отримати в приміщенні Селфі хорошої якості.
Максимально роздільна здатність запису відео Full HD. Є можливість записувати уповільнене відео .