Фото: Shutterstock
Середа, 15 березня 2017
IT-інновації у вітчизняній системі освіти дозволили полегшити рюкзак учня на 3-4 кг.
Вже давно комп'ютери в школах використовуються не тільки на уроках інформатики. У вивченні більшостей а предметів застосовуються мобільні е гаджет и - планшет и і ноутбук і. Вони позвол яют не тільки облегч ить шкільні рюкзаки, а й зробити навчання більш ефективним.
На сьогоднішній день, багато навчальних закладів України використовують собственни е мобільні е комп'ютер и. Школи купують їх на державні або спонсорські гроші. Нерідко гаджети надають школярам в користування на весь навчальний рік. У той же час деякі правила м учням видають техніку виключно на час уроків. На даний момент на всіх учнів комп'ютерів в школах не вистачає. У процесі навчання школярі нерідко використовують свої особисті пристрої.
Комп'ютеризація українських шкіл стартувала 6 років тому. За ці роки втілилися в життя кілька національних проектів, спрямованих на оснащення освітніх установ комп'ютерами. Найближчим часом планується забезпечити планшетами і нетбуками все без винятку державні навчальні заклади. Згідно з прогнозами, українські школи будуть повністю оснащені необхідною технікою до 2025 року.
Перехід на високотехнологічні «підручники» активно проводиться і в Європі. На приклад, у Франції та Великобританії понад 70% учнів мають в своєму розпорядженні планшет и, надані школами. Активна комп'ютеризація навчальних закладів відбувається в Америці, ОАЕ, Австралії та деяких країнах СНД.
Переваги планшета для школярів в тому, що при вазі в 500-600 г р він вміщує колосальні кількості текстової інформації. Це дозволяє істотно знизити вагу рюкзака, який школяр носить з собою щодня.
Крім того, гаджет може частково замінити робочі зошити. Також з його допомогою можна обмінюватися необхідною інформацією по мережі Wi-Fi. Крім того, в розпорядженні учнів електронні е енциклопедії і, навчально е програм и та інші допоміжні ресурс и. Педагоги вважають, що використання комп'ютерів в школах підвищує інтерес до навчання і допомагає швидше і легше засвоювати великі обсяги інформації.
за матеріалами Репортер.ua .
Читайте також:
Японія переплавить старі телефони на олімпійські медалі
Тернистий шлях до знань
Селфі замість вхідного квитка