- 1. Виробник.
- 2. Як вибрати ноутбук, виходячи з його призначення.
- 3. Продуктивність.
- 4. Розмір дисплея
У наш час багато хто з людей мріють пересісти із звичайного стаціонарного ПК на ноутбук. Правильно вибрати його собі, це справа одне з делікатних, хоча нічого надприродного тут немає. Зараз, в статті я опишу основні моменти, які потрібно пам'ятати, підбираючи собі необхідну модель.
І так, для початку, скажу, щоб правильно підібрати собі ноутбук, потрібно в першу чергу сісти, і точно визначитися для яких саме завдань, програм він Вам потрібен, після цього, пройшовшись по пунктам, написаних нижче Ви з легкістю виберете те що потрібно.
Коли подивишся, що за «конячку» собі люди купили, то розумієш, що часто такий ноутбук саме цій людині підходить як корові сідло. Це може бути невідповідний розмір, одна з сучасних відеокарт, при тому що людина ніколи і не збирається грати в ігри, вартість ітд. Ми не проти потужних ноутбуків, але коли людина скаржиться що ноутбук йому обійшовся дорого, то виникає питання: а навіщо було купувати ноутбук в 2 рази дорожче від того, який був потрібен? Прото люди не знають що купувати і де можна заощадити. У цій статті, я опишу, як вибрати ноутбук під себе, і отримувати від нього максимум задоволення і продуктивності.
При виборі дивіться на такі чинники:
1. Виробник.
Якість: по-перше потрібно визначитися як часто ви хочете возити ваше придбання в сервісний центр на ремонт. Якщо часто, то беріть Acer, з особистого досвіду скажу, що Вам буде майже напевно гарантована серйозна поломка протягом року. Так що не введена на дешевизну. Краще купити трішки дорожче, але зате хороший. Так ноутбуки Asus, Toshiba, Samsung, HP, Dell, добре себе зарекомендували в роботі як надійні бійці.
Можливість установки Windows XP: так, для стабільної роботи ноутбука бажано замість Windows Vista встановити на нього Windows XP. Також є ряд програм, які працюють тільки під Windows XP, а є ігри і програми працюють тільки під Vista .Це потрібно врахувати. Діло хазяйське, так би мовити. Якщо Ви вирішили встановити Windows XP, то знайте, що на офіційному сайті можна знайти драйвера на XP тільки у Asus, Samsung і Dell. У всіх інших виробників йдуть драйвера під Vista, а знайти під XP можна лише на неофіційних форумах ітд. На нові ноутбуки HP XP, навіть не встановиться, хіба що остання збірка ZverCD, і ще пари умільців. А решта збірки Windows XP просто видадуть помилку. Але все ж, врахуйте, що: на будь-який ноутбук можна знайти все драйвера, головне бажання. Детальніше про це читайте: заміна Vista на XP київ .
Навіть якщо у Вас навіть буде Windows Vista, то не біда, нова її версія (SP1) працює доволі таки нормально.
2. Як вибрати ноутбук, виходячи з його призначення.
У ноутбуків, виходячи з їх призначення, бувають бюджетні, мультимедійні та бізнес-класи ноутбуків.
Бюджетні ноутбуки призначені для домашнього використання, а на роботі для таких дій, як наприклад перевірки пошти інтернету итд .Для такої мети їх вистачить з головою. Однак вони мають не дуже потужні характеристики, наприклад маленький вінчестер, менше пам'яті, менш якісну матрицю екрану, перегляд фільму на якому не принесе особливого захоплення ітд. Такі лептопи мають більш велику вагу (близько 3 кг)
Ігрові ноутбуки ще часто називають мультимедійними. Як правило такі лептопи маю дисплей великої діагоналі (від 17 дюймів), потужну окрему відеокарту, високопродуктивний багатоядерний процесор. На такому ноутбуці відмінно піде навіть сама вимоглива комп'ютерна гра.
Ноутбуки бізнес-класу відрізняються великою продуктивністю, можуть мати юолее компактні розміри, відрізняються більш довгою роботою батареї без підзарядки, до них є великий вибір аксесуарів, більш суворим дизайном.
3. Продуктивність.
Щоб вибрати собі потрібну конфігурацію системи, потрібно знати якого класу Ви хотіе купити ноутбук, тобто для чого ноутбук буде використовуватися.
Для простих цілей перевірити пошту, і інших незначних дій цілком підійде не занадто потужний з не таким і великим об'ємом памямі ноутбук.
Так, для дизайнерських, проекторскіх і креслярських програм, а також ігрових цілей-потрібно зробити ухил на відеокарту (512 мб і вище), оперативну пам'ять (3-4 Гб), та й хороший багатоядерний процесор.
Якщо Вам потрібно працювати з великою кількістю вікон і офісних програм, візьміть хороший двоядерний процесор (Pentium або AMD), 3-4Гб оперативної пам'яті. А ось відеокарту можна саму слабеньку, тут вона і не потрібна особливо.
4. Розмір дисплея
Це дуже важливий параметр. Якщо Вам потрібно від комп'ютера, запустити віконце Excel-a і підсумувати пару чисел, то краще брати маленький ноутбук, наприклад Asus EE PC, буде дуже зручно. Розмір діагоналі таких ноутбуків становить до 12 дюймів (наприклад в ee pc 900 - всього 8.9 '). І навпаки, щоб працювати з графічними об'єктами, кресленнями або весь час з Excel, то потрібно брати діагональ 17', а в деяких випадках і 18, 4 '.
Обов'язково перед покупкою зайдіть в найближчий Вам магазин, і перегляньте ноутбуки з різними розмірами, підібравши візуально той, який потрібен. Не забувайте, що чим більше розмір ноутбука, тим накладнєє його транспортування.
Мабуть все основне, і коротко ми розписали. Щиро бажаємо Вам купити ноутбук, який буде Вам допомагати в роботі і приносити задоволення від його використання.
Ми надаємо таку послугу як установка windwows на ноутбук .
При копіюванні статті обов'язкове встановлення прямого індексується посилання на наш сайт з текстом "Комп'ютерна допомога SuperPC".
Автор: Roman Derkach
Ми не проти потужних ноутбуків, але коли людина скаржиться що ноутбук йому обійшовся дорого, то виникає питання: а навіщо було купувати ноутбук в 2 рази дорожче від того, який був потрібен?