- зміст Характеристики Комплект поставки Вступ Дизайн, розміри, керуючі елементи дисплей ...
- Дизайн, розміри, керуючі елементи
- дисплей
- акумулятор
- комунікаційні можливості
- Пам'ять і карта пам'яті
- Камера
- Продуктивність і програмна платформа
- Мультимедіа
- висновок
зміст - Характеристики
- Комплект поставки
- Вступ
- Дизайн, розміри, керуючі елементи
- дисплей
- акумулятор
- комунікаційні можливості
- Пам'ять і карта пам'яті
- Камера
- Продуктивність і програмна платформа
- Мультимедіа
- висновок
Характеристики
- Клас: смартфон
- Матеріали корпусу: пластик
- Операційна система: Google Android 5.1 Lollipop
- Мережа: 2G / 3G / 4G
- Процесор: 4 ядра, 1300 МГц, MediaTek MT6735
- Оперативна пам'ять: 2 ГБ
- Пам'ять для зберігання даних: 16 ГБ
- Інтерфейси: Wi-Fi (b / g / n), Bluetooth 4.0, роз'єм microUSB (USB 2.0) для заряду / синхронізації, 3.5 мм для гарнітури
- Екран: ємнісний, IPS 5 '' з роздільною здатністю 720x1280 точок
- Камера: 8 МП c автофокусом + 5 МП, спалах
- Навігація: GPS / ГЛОНАСС
- Додатково: сенсори наближення і освітлення
- Батарея: знімна, літій-полімерна (Li-Pol) ємністю 2300 мАг
- Габарити: 143.5x72x8.3 мм
- Вага: 145 г
Комплект поставки
- смартфон
- Мережевий адаптер
- USB-кабель
- Три панельки (чорна, помаранчева і блакитна)
- Гарантійний талон
- Інструкція
Вступ
Смартфон Highscreen Prime L був представлений в квітні цього року. Він продовжує лінійку пристроїв серії Prime - це апарати, в комплект до яких додатково були включені кілька панельок на задню сторону. Зазвичай це недорогі смартфони з яскравим зовнішнім виглядом і непоганими технічними характеристиками.
Новинка від Highscreen пропонує три кришки: класичного чорного кольору, блакитного і помаранчевого. З точки зору параметрів тут все більш-менш непогано: чотирьохядерний чіп з підтримкою LTE, 2 ГБ ОЗУ, є GPS і ГЛОНАСС, дві сімкарти і якісна 8 МП камера. Варто гаджет трохи менше 10 000 рублів.
Дизайн, розміри, керуючі елементи
Смартфон Prime L має класичний ергономічний дизайн з прямокутною формою корпусу і похилими кутами. Габарити типові для апарату з 5-дюймовою діагоналлю - 143.5x72x8.3 мм, проте важить трохи більше (враховуючи, що він виконаний повністю з пластика), ніж найближчі конкуренти - 145 грамів.
Лицьова панель темна, тонкі рамки зроблені з глянсового пластика. Крім кольору, задні кришки трохи відрізняються один від одного матеріалами: чорна покрита шаром софт-тач, блакитна і помаранчева - з напівглянсова пластика.
Вони неслизькі, в руці апарат лежить відмінно.
Фронтальна сторона захищена склом Asahi Glass Dragontrail (практично всі смартфони Highscreen оснащені цим склом). За кілька тижнів використання Prime L на поверхні дисплея не залишилося великих подряпин або відколів. Олеофобное покриття присутній, воно має середню якість (відбитки сильно помітні, видаляються відносно швидко), проводячи пальцем по краю ковзає добре. На кришках теж залишаються сліди, але вони практично непомітні.
Зверху на фронтальній частині гаджета розташовані датчики освітлення та наближення (функціонують без нарікань), камера і динамік. Спікер має високу гучність, запасу немає, співрозмовника чути чітко і розбірливо, тембр приємний, чи не бубонить. Індикатор подій, на жаль, відсутня.
Під дисплеєм розташувалися стандартні кнопки ОС Android - «Меню», «Додому» і «Назад». Позначено вони тонкими символами сріблястою фарбою. Підсвічування немає.
Знизу - мікрофон і microUSB, зверху - 3.5 мм аудіовихід на навушники, праворуч знаходяться пластикові кнопки харчування і регулювання гучності.
Під кришкою розташовані два слоти під сімкарти формату micro і слот для карти пам'яті microSD.
Highscreen Prime L і Boost 3
Highscreen Prime L і Power Ice
Highscreen Prime L і Power Four
До змісту >>>
дисплей
У цьому пристрої використовується екран, діагональ якого становить 5 дюймів. Фізичний розмір - 62х111 мм, рамка зверху - 16 мм, знизу - 18 мм, праворуч і ліворуч - приблизно по 5 мм. Присутній покриття антивідблиску.
Роздільна здатність дисплея Prime L від Highscreen - HD, тобто 720х1280 пікселів, щільність - 293 пікселя на дюйм. Матриця IPS OGS.
Максимальна яскравість білого кольору - 442 кд / м2, максимальна яскравість чорного кольору - 0,40 кд / м2. Контрастність - 1100: 1.
Кути огляду максимальні, проте під певним нахилом картинка може навіть злегка інвертуватися: добре помітно на кадрах з темним тлом.
Дані калібратора:
Графік яскравості - норма.
Гамма - ідеальне значення.
Графік RGB-рівнів - синій трохи в надлишку, а червоний і зелений - ідеально.
Температура - в середньому близько 7800 К, проте на максимальній яскравості збільшується до 8600 К.
Трикутник sRGB - ліва сторона трохи зміщена до центру, проте в цілому непогано.
Судячи з даних калібратора, матриця Highscreen Prime L має дуже хороші показники: висока яскравість і контрастність, ідеальні гаму та RGB-рівнів, натуральна передача кольору. Мінуси: сірий колір з домішкою інших відтінків, температура в залежності від яскравості підсвічування змінюється від 7600 К до 8600 К (на око ця різниця непомітна).
налаштування
засвітка
Білий колір
Поведінка на світлу
В тіні
До змісту >>>
акумулятор
У даній моделі використовується знімний літій-полімерний (Li-Pol) акумулятор ємністю 2300 мАг.
Смартфон функціонує близько 7-8 годин на відносно активному режимі з підключенням до 3G / 4G: близько півгодини розмов, близько години використання камери, стільки ж перегляду відео, 3-4 години в Twitter і поштою. Якщо захочете пограти, то розраховуйте приблизно на годину-півтори при повній яскравості і повній гучності звуку з висновком на динамік. Програвання відео - близько 6 годин.
Від штатного мережевого адаптера батарейка заряджається за 2.5 години, від USB ПК - за 5-5.5 години.
До змісту >>>
комунікаційні можливості
Смартфон Highscreen Prime L підтримує роботу з двома сімкарти. Кожна з них функціонує в 2G / 3G і навіть 4G LTE.
мережі:
- GSM / GPRS / EDGE (850/900/1800/1900 Мгц);
- 3G / HSPA + (900/2100 МГц);
- 4G / LTE (3/7/8/20)
Природно, є Wi-Fi стандарту b / g / n, Bluetooth версії 4.0, GPS і ГЛОНАСС. До останніх двох у мене виникли питання: супутники визначаються дуже довго, часом доводиться чекати до 5 хвилин, однак потім сигнал тримається стабільно, точність до пари метрів. У приміщенні (наприклад, поруч з вікном) точність різко погіршується, і похибка становить уже близько 100 метрів.
Режим OTG (підключення зовнішніх пристроїв до microUSB) не підтримується.
До змісту >>>
Пам'ять і карта пам'яті
Усередині стоїть 2 ГБ оперативної пам'яті. Для подібного пристрою таку кількість ОЗУ - хороший результат.
Вбудованої пам'яті 16 ГБ. Доступно близько 11 ГБ. Звичайно ж, підтримуються карти пам'яті microSD, максимальний обсяг - 32 ГБ. Для їх визначення в системі доводиться перезавантажувати апарат. Дуже дивне явище.
До змісту >>>
Камера
Тут два модуля, власне, як і практично в будь-якому іншому аналогічному смартфоні: основний на 8 МП (з автофокусом, діафрагма F2.2), а фронтальний на 5 МП (діафрагма F2.2, широкий кут).
Наскільки я зрозумів, тут використовується точно такий же або дуже близький за якістю картинки модуль камери, що і в попередніх смартфонах - Power Rage, Power Five, Power Ice і так далі.
Днем картинка досить приємна: яскраві кольори, гарна різкість і так далі. Однак присутні характерні для бюджетних модулів Sony артефакти, особливо вони помітні по кутах фотографій. Динамічний діапазон практично нульовий: якщо спробувати трохи «погратися» з експозицією на вже готової фотографії, то «витягнути» кадр не вийде.
Нічні фотографії каламутні і нерізкі. Положення може врятувати ручна настройка витримки і значення ISO.
Основна камера пише відео з роздільною здатністю FullHD при 25 к / с (хороше освітлення) і при 16 к / с (недостатні умови освітлення). Зображення не широкоугольная, чіткість хороша, шумів мало. Мінуси - фокус дуже повільний і неточний. Звук середньої якості. Лицьова камера - HD 30 к / с вдень і 16 к / с вночі.
У Power Ice і Prime L є ручні настройки витримки, значення ISO, фокусу, балансу білого. Режим називається «Pro».
приклади фотографій
До змісту >>>
Продуктивність і програмна платформа
Смартфон Prime L працює на тайванському чіпсеті MediaTek MT6735. Це 64-бітний SoC, який містить 4 ядра ARM Cortex-53, техпроцес 28 нм, тактова частота кожного - до 1.5 ГГц. Як графіки використовується Mali T-720 з підтримкою Open GL ES 3.0 і Open CL 1.2 API.
Інтерфейс функціонує дуже швидко без яких-небудь лагов і гальм. З іграми типова ситуація: запускаються всі, але деякі складні ігри можуть пригальмовувати. З простими проблем немає.
тести продуктивності
Операційна система - Google Android версії 5.1 без фірмової оболонки. Будь-яких апдейтів швидше за все не буде.
До змісту >>>
Мультимедіа
Музичний плеєр фірмовий. При запуску автоматично сканує пам'ять на наявність мелодій. Працює з папками. Гучність в навушниках висока. Якість класне для подібних пристроїв, але треба слухати. Мені все сподобалося. Є еквалайзер і готові пресети.
Гучність динаміка середня або трохи вище середньої, якість непогана.
Радіо присутній.
До змісту >>>
висновок
В цілому, вийшов цілком непоганий апарат за 10 000 рублів. Думаю, сподобається молодому поколінню на літо, так як в комплекті можна знайти кольорові кришки на тильну сторону пристрою.
У «Вобіс Комп'ютер» іноді виходять такі смартфони, що і виділити щось особливо нічого, і критикувати немає за що. Ось Prime L якраз такий девайс: біля екрану слабкі кути огляду, однак матриця видає чисті кольори; слабка батарейка, але не ненажерливий чіпсет; не найкращі камери, але є ручні настройки. І так далі.
конкуренти:
- Xiaomi Redmi 3. Всіма улюблений виробник - The best of the best. Жоден огляд не обходиться без участі «Сяомей» в конкурентів. Чи не напишеш його в тексті - вважатимуть продажним писакою. Варто апарат близько 10 000 рублів (природно, гарантія тільки від магазину - а кого це хвилює в Росії). Краще Highscreen за всіма параметрами
- ASUS Zenfone 2 Laser. Ціна - близько 12 000 рублів
- ZTE Blade X7. Ціна - близько 10 000 рублів. По суті, це аналог Prime L тільки без кришечок
- Meizu M2 mini. Можна знайти від 9 000 рублів «сірий» і від 12 000 рублів РСТ.
Є ще безліч різних китайських девайсів за ціною близько 10 000 рублів - OUKITEL K4000 Pro, Elephone S2, Zopo Hero 1, Smartisan U1 і тому подібні.
До змісту >>>
Всі новини зі світу android, а також цікаві статті, авторські колонки і конкурси - android.mobile-review.com - все про android!
Поділитися:
Ми в соціальних мережах:
Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]