Питання правильного вибору відеокарти під певний потреби не є тривіальним для тих користувачів, чий бюджет строго обмежений. Щоб купити кращий відеоадаптер і вкластися в жорстко обмежений бюджет необхідно відповісти на головне питання про те, які завдання має виконувати ваша відеокарта . Відразу обмовимося, що ті користувачі, чий бюджет ніяким чином не обмежений не повинні втрачати голову. У деяких випадках брати дорогу ігрову відеокарту просто нерозумно.
Виділяють три різновиди відеокарт, які розрізняються як по області застосування, як і виконуваних завдань.
Офісна відеокарта
Основне завдання для такої відеокарти - справлятися з відтворенням HD-відео, підтримувати все застарілі гри, впевнено переглядати мультимедійний контент web-сайтів, а також виводити на монітор взаємодія і результат роботи користувача з різномастих офісним софтом. Головна перевага такої відеокарти - невисока вартість. У плані продуктивності вона навряд чи краще вбудованої графіки. Сучасні центральні процесори, які мають інтегроване відео, можуть з успіхом перевершувати самі низькобюджетні дискретні офісні відеокарти в плані продуктивності. Офісний відеоадаптер можна радити лише тим, чий процесів не має вбудованого відео. В інших випадках настійно рекомендуємо придивитися до більш високопродуктивним варіантів.
Відкрите мультимедійного сегмента
Якщо ваш процесор є вузьким пляшковим горлечком для потужних ігрових відеокарт, то саме час акцентувати увагу на відкритих мультимедійного сегмента. По суті, цей сегмент відеоадаптерів ідеальний для застосування в збірці домашнього персонального комп'ютера . Мультимедійні відеокарти не такі слабкі як інтегровані і дискретні аналоги. Вони дозволять запускати найновіші ігри без будь-яких зайвих ефектів на низьких і середніх налаштуваннях без зниження рівня Frames Per Second нижче комфортного рівня. У всьому іншому вони повністю перекривають можливості як дискретної офісної відеокарти, так і інтегрованого відео.
Відкрите ігрового сегмента
Відкрите цього сегмента найдорожчі, але величезна продуктивність укупі з великим арсеналом додаткових налаштувань і неймовірним розгінним потенціалом роблять такі відеокарти заповітною мрією будь-якого геймера. Такі відеокарти з легкістю впораються із запитами найвимогливіших до комп'ютерного заліза ігр .
Як вибрати відеокарту | Що потрібно знати при виборі ігрової відеокарти
Корисно знати: ✔ Як вибрати відеокарту?