Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Як вибрати відеокарту

  1. Офісна відеокарта
  2. Відкрите мультимедійного сегмента
  3. Відкрите ігрового сегмента

Питання правильного вибору відеокарти під певний потреби не є тривіальним для тих користувачів, чий бюджет строго обмежений

Питання правильного вибору відеокарти під певний потреби не є тривіальним для тих користувачів, чий бюджет строго обмежений. Щоб купити кращий відеоадаптер і вкластися в жорстко обмежений бюджет необхідно відповісти на головне питання про те, які завдання має виконувати ваша відеокарта . Відразу обмовимося, що ті користувачі, чий бюджет ніяким чином не обмежений не повинні втрачати голову. У деяких випадках брати дорогу ігрову відеокарту просто нерозумно.

Виділяють три різновиди відеокарт, які розрізняються як по області застосування, як і виконуваних завдань.

Офісна відеокарта

Основне завдання для такої відеокарти - справлятися з відтворенням HD-відео, підтримувати все застарілі гри, впевнено переглядати мультимедійний контент web-сайтів, а також виводити на монітор взаємодія і результат роботи користувача з різномастих офісним софтом. Головна перевага такої відеокарти - невисока вартість. У плані продуктивності вона навряд чи краще вбудованої графіки. Сучасні центральні процесори, які мають інтегроване відео, можуть з успіхом перевершувати самі низькобюджетні дискретні офісні відеокарти в плані продуктивності. Офісний відеоадаптер можна радити лише тим, чий процесів не має вбудованого відео. В інших випадках настійно рекомендуємо придивитися до більш високопродуктивним варіантів.

Відкрите мультимедійного сегмента

Якщо ваш процесор є вузьким пляшковим горлечком для потужних ігрових відеокарт, то саме час акцентувати увагу на відкритих мультимедійного сегмента. По суті, цей сегмент відеоадаптерів ідеальний для застосування в збірці домашнього персонального комп'ютера . Мультимедійні відеокарти не такі слабкі як інтегровані і дискретні аналоги. Вони дозволять запускати найновіші ігри без будь-яких зайвих ефектів на низьких і середніх налаштуваннях без зниження рівня Frames Per Second нижче комфортного рівня. У всьому іншому вони повністю перекривають можливості як дискретної офісної відеокарти, так і інтегрованого відео.

Відкрите ігрового сегмента

Відкрите цього сегмента найдорожчі, але величезна продуктивність укупі з великим арсеналом додаткових налаштувань і неймовірним розгінним потенціалом роблять такі відеокарти заповітною мрією будь-якого геймера. Такі відеокарти з легкістю впораються із запитами найвимогливіших до комп'ютерного заліза ігр .

Як вибрати відеокарту | Що потрібно знати при виборі ігрової відеокарти

Як вибрати відеокарту |  Що потрібно знати при виборі ігрової відеокарти

Корисно знати: ✔ Як вибрати відеокарту?

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки