Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Не включається ноутбук HP. Блимає клавіша Caps Lock

 1. Таблиця з діагностичними сигналами Caps Lock / Num Lock для ноутбука HP
 2. Як правильно вести підрахунок індикації капс лок (Caps Lock)
 3. Що робити якщо Caps Lock блимає і ноутбук не включається
 4. Читайте також:

Включення індикації клавіші Caps Lock / Num Lock в деяких ноутбуках є діагностичною функцією

Включення індикації клавіші Caps Lock / Num Lock в деяких ноутбуках є діагностичною функцією. Вказує на наявність поломки материнської плати (MB), процесора (CPU), пам'яті (RAM) або проблем в програмному забезпеченні ( BIOS ).

Часто говорить про серйозну поломку ноутбука.

За індикації Caps Lock можна приблизно визначити поломку для прийняття рішень по ремонту та діагностиці.

Таблиця з діагностичними сигналами Caps Lock / Num Lock для ноутбука HP

Індикація Caps Lock / Num Lock тестується компонент Помилка Caps Lock блимає 1 раз CPU Несправний центральний процесор (CPU) Caps Lock блимає 2 рази BIOS Пошкодження BIOS Caps Lock блимає 3 рази RAM Несправний модуль пам'яті (RAM) Caps Lock блимає 4 рази GPU Несправний графічний контролер (GPU) Caps Lock блимає 5 разів MB Загальний збій системної плати (Laptop Motherboard) Caps Lock блимає 6 разів BIOS збій перевірки автентичності BIOS * Індикатор блимає циклічно. Підраховується кількість індикацій в циклі. Час між циклами виявляється "на око" або 3-4 сек.

Як правильно вести підрахунок індикації капс лок (Caps Lock)

Щоб правильно провести підрахунок Caps Lock сигналів необхідно поспостерігати за роботою індикатора клавіші Caps Lock, щоб виявити «на око» паузу між циклами і кількість світлових сигналів в циклі.

У подібній ситуації відразу після натискання кнопки включення (Power) йде послідовність сигналів з інтервалом приблизно в секунду.

Потім пауза 3-4 секунди ... потім повтор.

Для правильного підрахунку найкраще вимкнути живлення кнопкою (утримуючи 3-4 секунди), потім включити заново і вести підрахунок.

Що робити якщо Caps Lock блимає і ноутбук не включається

Якщо Caps Lock блимає 1 раз. Помилка CPU. Краще за все перевірити все з «знімного заліза». Тобто найкраще провести діагностику всіх модулів ноутбука - можливо, що вийшов з ладу не центральний процесор, але індикація вказує на нього.

Діагностику модулів найкраще проводити так:

 • По черзі відключаємо не критичні для запуску ноутбука модулі (HDD, SSD, WI-FI, DVD, другу планку RAM);
 • Підкидає (якщо є в наявності) свідомо робочі критичні модулі замість встановлених в ноутбуці (перша встановлена ​​RAM, CPU).

Якщо Caps Lock блимає 2 рази. Пошкоджено BIOS. Діагностику на дому швидше за все провести не вийти. Можна спробувати дістати-протерти контакти RAM-вставити на помста пам'ять. Але шанси отримати робочий ноутбук після цього дуже малі.

Вирішується така проблема випаюванням мікросхеми BIOS і прошивкою нового з використанням програматора.

Якщо Caps Lock блимає 3 рази. Помилка пам'яті. Для виправлення: дістати-вставити встановлену планку пам'яті або підкинути свідомо робочу нову.

Якщо Caps Lock блимає 4 рази. Помилка GPU. Любительський ремонт неможливий. У майстерні інженер дивиться харчування і тестує відеочіп.

Вихід з ладу дискретної відеокарти ноутбука таким чином діагностувати вдається не завжди: індикація найчастіше відсутня взагалі.

У той же час відсутність індикації не може бути доказом працездатності чіпсета ноутбука.

Якщо Caps Lock блимає 5 разів. Збій материнської плати. Найчастіше це проблема з мостами (чіпсетом) материнської плати. У ноутбуків марки HP - найчастіше виходить з ладу північний міст. Вдома не лікується.

Як діагностичної процедури проводиться діагностичний прогрів моста чіпсета материнської плати.

Після прогріву, як правило, ноутбук починає нормально стартувати. Працювати нормально після прогріву ноутбук може від доби до 1-3 місяці - як пощастить.

Відбувається це через те, що чіп і контактні кулі розширилися - контакт покращився - відбулося «тимчасове лікування хворого».

Для ремонту з гарантією працездатності необхідна заміна північного моста материнської плати за допомогою професійної інфрачервоної паяльної станції і спеціальних матеріалів (якісний флюс, кульки припою певного діаметру і ін.).

Реболлінг моста не настільки ефективний, як заміна чіпа - це варто пам'ятати при зверненні в будь-яку майстерню.

Якщо Caps Lock блимає 6 разів. Збій BIOS. Випаюємо мікросхему BIOS, викачуємо відповідний ROM, шиємо программатором. Все це на спец обладнанні.

Для точної діагностики необхідно звернутися в спеціалізований сервіс по ремонту ноутбуків .

Тільки в майстерні, після діагностики, вам зможуть напевно сказати чому не включається ноутбук і починає блимати індикатор Caps Lock. Природно, що і провести наступний ремонт з гарантією краще у професіоналів.

Читайте також:

 • Що краще планшет або ноутбук

  У сучасному світі технологій стільки всяких «смакоти»: ноутбуки, планшети, смартфони - що мимоволі замислюєшся про переваги покупки того ...

 • Не включається ноутбук

  Класифікація по основних проявів проблеми, діагностика і способи відновлення працездатності. Класифікація типових проблем під час включення ноутбука: ні ...

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки