Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Неможливо зарядити телефон батарея ноутбука

Ноутбуки - це мобільні комп'ютери, які можна використовувати без підключення до мережі, завдяки вбудованій в нього батареї Ноутбуки - це мобільні комп'ютери, які можна використовувати без підключення до мережі, завдяки вбудованій в нього батареї. Якщо батарея ноутбука не заряджається, необхідно негайно діяти, тому що це може серйозно вплинути на повноцінність і функціональність ноутбука.

Наприклад, ви можете побачити, що блок живлення в мережі і ноутбук працює нормально, але з'являється повідомлення «батарея ноутбука не заряджається». Ця несправність може бути викликана або несправною батареєю ноутбука, чи ослабленими сполуками всередині ноутбука. Ноутбуки призначені для того, щоб використовувати їх поза приміщенням, тоді, коли його неможливо підключити до джерела живлення.

Рішення проблем з зарядкою батареї

Зніміть батарею

Іноді батарея може випасти з-за певних рухів. Зніміть батарею і поверніть її на місце, щоб подивитися, чи дійсно це стало причиною того, що батарея ноутбука не заряджається, коли ноутбук підключений до мережі. Є ряд конекторів, які працюють разом коли батарея заряджається, і зміщення хоча б одного компонента призведе до виникнення проблем.

Теги: ремонт комп'ютерів та ноутбуків вдома , ремонт комп'ютерів та ноутбуків вдома і в офісі , ремонт комп'ютерів та ноутбуків недорого і професійно , ремонт комп'ютерів та ноутбуків з виїздом на будинок , ремонт комп'ютерів та ноутбуків ціни , ремонт матриці на ноутбуці ціна, ремонт матриці ноутбук , ремонт матриці ноутбука acer , ремонт матриці ноутбука asus , ремонт матриці ноутбука asus ціна , ремонт матриці ноутбука hp , ремонт матриці ноутбука lenovo , ремонт матриці ноутбука ціна , ремонт монітора в ноутбуці , ремонт монітора на ноутбуці , ремонт монітора на ноутбуці ціна , ремонт монітора ноутбук , ремонт монітора ноутбука , ремонт монітора ноутбука Асус ціна , ремонт монітора ноутбука ціна

заміна батареї

Причина того, що батарея не заряджається належним можливо полягає в тому, що вона зношена. Як і всі електронні деталі, батарея ноутбука схильна до зносу з плином часу, і з цієї причини вона може взагалі не заряджатися. В цьому випадку у вас є тільки один вихід - замініть батарею новою. Це допоможе вирішити проблеми з ноутбуком і продовжить термін служби ноутбука.

Підключення до джерела живлення

Це звичайна причина, по якій не заряджається, коли підключена до джерела електроенергії, але це відбувається не так часто. Переконайтеся, що силовий кабель під'єднано належним чином, тому що якщо це не так, електроенергія не буде надходити до батареї. Якщо ви побачите, що проблема зникла, тоді, швидше за все, кабель був неправильно підключений.

Замінити зарядний пристрій

Якщо ви бачите, що кабель більше не заряджає батарею, і при цьому він правильно підключений, тоді, можливо, вам необхідно повністю замінити зарядний пристрій. Зарядні пристрої для ноутбуків можна легко придбати і вони недорогі, тому вам не доведеться витрачати багато часу і коштів. Так само як і батарея, зарядний пристрій схильне до зносу.

оновити батарею

Деякі виробники ноутбуків встановлюють функцію оновлення батареї через деякий час після її використання, щоб продовжити час роботи батареї. Прочитайте керівництво, яке ви отримали разом з ноутбуком і подивіться, чи доступна вам така послуга. Це можна зробити через налаштування в BIOS або в CMOS, вказівки того, як це робити також зазначено в керівництві до вашого ноутбука.

обслуговування ноутбука

Якщо всі ці причини не підходять, необхідно віднести ноутбук в спеціальний комп'ютерний сервісний центр і звернутися до професіонала, який допоможе вам розібратися з проблемою. Це може коштувати багато грошей і, можливо, пройде багато часу, перш ніж ви отримаєте свій ноутбук назад, але цей сервісний центр, в кінці кінців, допоможе з'ясувати, що не так з ноутбуком і як його полагодити.

Якщо батарея не може зарядитися - це причина для занепокоєння користувачів ноутбуків по всьому світу, тому що в цьому випадку ноутбук починає працювати, як робочий комп'ютер. Більш того, це підвищує ймовірність того, що людина може втратити дуже важливі дані, коли батарея остаточно помре.

Теги: ремонт моста в ноутбуці ціна, Ремонт нетбука acer, Ремонт нетбука aspire one, Ремонт нетбука самсунг, Ремонт нетбуків, Ремонт нетбуків asus, ремонт нетбуків hp, ремонт нетбуків lenovo, ремонт нетбуків sony, ремонт нетбуків Асер, ремонт нетбуків асус, ремонт нетбуків київ, ремонт нетбуків сумісного, ремонт нетбуків сумісного в киеве, ремонт нетбуків ціни, ремонт нетбуків ціни 2015 року, ремонт ноутбук acer, ремонт ноутбук apple, ремонт ноутбук asus, ремонт ноутбук hp

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки