Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Які бувають відеокарти для комп'ютера, 3 типи 💻

 1. Що таке інтегрована відеокарта
 2. Що таке дискретна відеокарта і навіщо вона потрібна
 3. USB відеокарта для ноутбуків

Історично так склалося, що відеокарти для комп'ютера розділилися на дискретні (зовнішні) і інтегровані (вбудовані) Історично так склалося, що відеокарти для комп'ютера розділилися на дискретні (зовнішні) і інтегровані (вбудовані). Кожен варіант звичайно ж має право на життя. Сьогодні поняття «відеокарта» стало синонімом «графічного прискорювача». А адже раніше відкритий вважалося будь-який пристрій здатне виводити зображення з комп'ютера на монітор.

Тоді відеокарти були чорно-білі і кольорові 🙂 Потім кольорові стали розділятися за кількістю максимально кольорів і максимально підтримуваного дозволу екрану. Спочатку були чотирьохкольорового картки CGA з дозволом 320 × 200, потім з'явилися просунуті EGA з 16 квітами і максимальною роздільною здатністю 640 × 350, і вже потім прославлені VGA з 256 квітами. Причому після зміни кожної відеокарти необхідно було міняти монітор!

Перші 3D-ігри для комп'ютера не знали що таке графічний прискорювач, з усіма обчисленнями успішно справлявся центральний процесор і співпроцесор. Щоб гри краще йшли, треба було просто поміняти процесор, а від відеокарти майже нічого не залежало. Потім вже з'явилися стандарти OpenGL і DirectX, який стали підтримувати відеокарти і гри. І сьогодні будь-яка відеокарта вміє працювати з 3D графікою, а не тільки виводити картинку на екран.

Невеликий екскурс в історію закінчено, аж полегшало 🙂

Що таке інтегрована відеокарта

Інтегрований - значить зібраний воєдино, без можливості роз'єднання. Інтегровані відеокарти раніше убудовувалися в чіпсети материнських, а тепер - в центральні процесори. Вони не мають власної пам'яті, а використовують загальну оперативну пам'ять. Перш за все хочу відзначити, що вбудовані рішення, відкритий називати в принципі некоректно. І не тому що вони повільні, а тому що картки як такої немає, це просто набір логіки вбудованої в центральний процесор, але так уже повелося.

Найпопулярніша інтегрована відеокарта - Intel HD, добре знайома власникам компактних домашніх кінотеатрів на базі ПК, і власникам ноутбуків і нетбуків. У інтегрованої графіки є безперечні переваги:

 • ціна! вартість вбудованого графічного рішення в рази менше, ніж дискретної відеокарти
 • компактність, адже вона зовсім не займає додаткове місце в комп'ютері
 • низьке енергоспоживання, що важливо для портативних комп'ютерів
 • достатня продуктивність в офісних додатках
 • тиша в роботі, оскільки відсутні власні вентилятори

Поряд з достоїнствами, природно є недоліки:

 • низька продуктивність в 3D-графіці
 • якість зображення може кульгати
 • використовує оперативну пам'ять
 • використовується загальна система охолодження, тому сильніше нагрівається процесор

Зауважу, що низька продуктивність стосується нових ігор. Все відносно, адже на сучасній вбудованої відеокарти можна пограти в іграшку, яку тягнула дорога зовнішня відеокарта кілька років тому. Сучасні інтегровані графічні рішення вбудовані в процесори архітектур Intel Sandy / Ivy Bridge і AMD Fusion можуть позмагатися з бюджетними відеокартами. Про це докладніше в статті Яка відеокарта краще для ігор .

Що таке дискретна відеокарта і навіщо вона потрібна

В електроніці слово «дискретний» означає пристрій, що має роздільні компоненти. Тобто, це окремий пристрій, що має в своєму особистому розпорядженні все необхідне для роботи, і може бути замінено на інший пристрій з відповідними параметрами. Таким чином, дискретна відеокарта це окрема зовнішня картка, яку можна дістати і замінити на іншу підходящу карту.

Дискретна відеокарта несе на собі власний графічний процесор, відеопам'ять, систему охолодження і перетворювач цифрового потоку в реальний сигнал, який здатний прийняти монітор. Дискретні відеокарти беруть, щоб нормально грати в ігри або коли інтегрованої відеокарти немає. Якщо ви не граєте в ігри, і все спілкування з комп'ютером зводиться до серфінгу в інтернеті і роботою з офісними додатками, то вам не потрібна окрема відеокарта.

Найвідоміші виробники відеокарт: NVidia і AMD. Для геймерів дискретна відеокарта має незаперечні переваги перед інтегрованими рішеннями, це:

 • висока продуктивність в іграх, залежить від моделі
 • більш високу якість картинки
 • підтримка актуальних версій DirectX і OpenGL
 • наявність декількох інтерфейсів для підключення двох і більше моніторів
 • можливість легкої модернізації, шляхом заміни (не забудьте правильно видалити драйвер відеокарти )
 • технології NVidia CUDA і AMD STREAM дозволяють використовувати відеопроцесор для вирішення ресурсномістких завдань в допомогу до основного процесору (GPU + CPU)
 • використовуються для Майнінг криптовалюта

І звичайно ж недоліки:

 • високе енергоспоживання
 • шум вентилятора, якщо він є
 • великий нагрів і перегрів, якщо охолодження пасивне
 • ціна, навіть бюджетного відеоадаптера, може зрівнятися з ціною материнської плати
 • додаткове місце в системному блоці

USB відеокарта для ноутбуків

Коли в ноутбуці згорає відеокарта, то дешевше замінити її на відеокарту з USB-підключенням, ніж міняти або ремонтувати материнську плату. Також підходить, коли потрібно підключити ще один монітор.

З переваг у ЮСБ-відеокарти - тільки легка установка. Для ігор вона не підходить, тому що у інтерфейсу USB дуже низька швидкість для таких завдань, але з офісними завданнями впорається.

Подивіться відео по темі:

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки