Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Чому не встановлюються драйвера на відеокарту

 1. Найпоширеніші поломки (причини), через які можуть не встановлюватися драйвера для відеокарти

Відкрите сьогодні, мабуть, найпотужніші і високо технологічні пристрої в сучасному настільному комп'ютері або просунутому ноутбуці

Відкрите сьогодні, мабуть, найпотужніші і високо технологічні пристрої в сучасному настільному комп'ютері або просунутому ноутбуці. З її допомогою відбувається графічна обробка динамічних сцен в іграх, створюються фізичні ефекти, виведення сигналу, картинки, звуку на HD-панелі. Є також їх непряма функція: з їх допомогою хакери виробляють перебір комбінацій і злом найбільш складних паролів.

Відеокарта стала практично самодостатнім пристроєм, пристроєм «в собі». На борту будь-якої відеокарти є: процесор, оперативна пам'ять, додаткові інтерфейси і шина для зв'язку з материнською платою комп'ютера.

Найчастіше відео адаптер споживає до 80% всієї споживаної комп'ютером енергії, особливо під час обробки складної графіки і фізики. Саме для таких відеокарт геймерами і гиками купуються потужні блоки живлення, для яких змусити працювати стартер автомобіля майже «нікчемна справа».

І для того, щоб подібний «монстр» функціонував правильно і в повну силу, він повинен мати коректні програмні інструкції. Іноді трапляються помилки і збої - чомусь драйвер відеокарти не встановлюється, або встановлюється, але працює з помилками. Назвемо основні причини при яких не встановлюються драйвера на відеокарту.

Відеокарта для стаціонарного комп'ютера ASUS

Найпоширеніші поломки (причини), через які можуть не встановлюватися драйвера для відеокарти

 1. Перша і найвірогідніша причина: відеоадаптер вийшов з строя.Решеніе проблеми радикальне: відеокарту доведеться замінити або відремонтувати.
 2. Відеоадаптер перегрівається через недостатність системи охолодження. Може бути забитий пилом і не обертається кулер системи охолодження, висохла термопаста.Решеніе: ремонт системи охолодження. На ранніх стадіях - профілактична чистка від пилу системи охолодження відеокарти, заміна термопасти на чіпі. Для ноутбуків: розбирання, чистка ноутбука від пилу і заміна термопрокладок.
 3. Драйвер для конкретної відеокарти вибраний не правильно; не та версія, не та розрядність Windows.Виход: уважно звірити дані про відеокарту, завантажити потрібний драйвер з Web-сайту виробника - найкраще. Встановити драйвер автоматично по ID пристрою за допомогою сторонніх програм і сервісів. Даний спосіб установки драйверів не рекомендується, особливо для ноутбуків з рідкісними відеочіпами і при наявності гібридного відео прискорювача (Intel-Nvidia).
 4. Чи не коректно видалений попередній драйвер відеокарти: залишилися хвости в реєстрі, пошкоджена програма-деинсталлятор попереднього драйвера.Необходімо видалити всі попередні версії драйвера за допомогою спеціального ПО і перезавантажити комп'ютер. Після цього встановити найбільш новий з доступних драйверів зі сховищ виробника видеопроцессора.
 5. На комп'ютері (ноутбуці) є шкідливе ПО, віруси, трояни та інший мусор.Что робити: видалити віруси з комп'ютера, ноутбука , Або замовити послугу, або завантажити спеціальну утиліту для швидкого видалення шкідливого ПО і зробити це самостійно.
 6. Операційна система Microsoft Windows працює нестабільно: помилки реєстру, порушення стабільної роботи системи, сині екрани, завісанія.Рекомендуется перевстановити Windows .

Дискретна відеокарта GeForce для ноутбука

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки