Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

FAQ по відеокартам Radeon. Частина перша: установка драйверів, настройка, розгін

 1. Звідки взяти драйвера? Які драйвера краще використовувати?
 2. Як правильно встановити драйвера відеокарти на базі чіпа Radeon (7x00, 8500, 9x00, XX00)?
 3. Як правильно встановити WDM Capture Driver.
 4. Як правильно налаштувати відеокарту.
 5. Для чого потрібні твікери (tweaker)?
 6. Як розігнати мою відеокарту?
 7. Які програми краще використовувати для розгону?
 8. Як правильно очистити систему перед установкою нової версії драйверів до Radeon?
 9. Які у Radeon вимоги до системних ресурсів?
 10. Які настройки виставити в системному Біосе?
 11. Вирішуємо проблему 60 Герц під Win 2000 / XP / 2003.
 12. Як правильно замінити одну відеокарту на іншу

Участники проекту Radeon.ru

Звідки взяти драйвера? Які драйвера краще використовувати?

Звідки взяти?

Ми пропонуємо вам скачати драйвера з нашого сайту . Наші версії драйверів є полегшені версії драйверів ATI. Вилучені сторонні ресурсні файли для мов відмінних від російської та англійської, включені деякі ключі, на нашу думку оптимізують продуктивність і знижують проблемність і т.п. Необхідно також пам'ятати, що якщо у вас карта з можливістю відеозахоплення, потрібно також завантажити WDM Capture Driver .

Якщо з якоїсь причини наші драйвера вам не підходять, знайти останні драйвера можна на офіційному сайті ATI Technologies .

Неофіційні бета-версії драйверів також можуть з'являтися і на інших сайтах, в тому числі і на сайті самої ATI. Посилання на ці "найсвіжіші" драйвера зазвичай можна знайти в нашій стрічці новин.

Які краще?

На сьогоднішній день драйвери виходять настільки часто (в середньому, кожен місяць), що ми просто не встигаємо їх все тестувати. Однак кілька статей на вибір найшвидшого відеодрайвера у нас все ж є .

Найчастіше, особливо для ігор, вірне твердження "чим свіже, тим краще". Однак для більш специфічних завдань, типу відеозахвату, драйвери іноді доводиться вибирати, експериментуючи з декількома версіями.

Якщо у вас щось не виходить, задайте питання в нашій конференції .

І ще: Windows 9x не має офіційної підтримки з боку ATI у вигляді драйверів для Radeon. Ми не говоримо, що під Win9x нічого не буде працювати, - швидше за все, буде, але можливі труднощі з налаштуванням. Кількість повідомлень і питань, пов'язаних з цим, побічно свідчать про можливі проблеми. Також варто відзначити, що з липня 2002-го драйвера всіх виробників паче не сертифікуються як WHQL під Windows 98. Однак це не повинно вас бентежити, драйвера для Windows ME повинні нормально підходити для Windows 98 за умови наявності останніх версій DirectX.

Як правильно встановити драйвера відеокарти на базі чіпа Radeon (7x00, 8500, 9x00, XX00)?

Варіант перший - установка драйверів на свіжовстановленому систему. Відразу обмовлюся, що це кращий варіант, тому що в іншому випадку, якщо ви просто міняєте вашу стару карту на Radeon, в системному реєстрі залишається чимало ключів, що відповідають за роботу старої карти і в ряді випадків викликають проблеми з 3D додатками і знижують продуктивність відеопідсистеми комп'ютера в цілому.
Отже, ви тільки що закінчили установку Windows9x (2K, XP). Відразу після цього встановіть необхідні патчі і драйвера до вашої материнської плати (inf-файли до чипсетам Intel i8xx, патч 4 in 1 для чіпсетів VIA - краще останній на сьогодні реліз, NVIDIA nForce Unified Driver для материнських плат на базі чіпсетів nForce 1/2 / 3). Після необхідної перезавантаження встановіть DirectX останньої версії, знову перезавантажити. Після цього приступаємо безпосередньо до установки драйверів:

 • розпакуйте їх в окрему папку. Наприклад: C: \ ATI \ Drivers \ Catalyst_4.5
 • Зараз ваш Radeon видно в системі як "Стандартний VGA відеоадаптер" (Панель управління => Система => Відеоадаптери), виділіть його та натисніть кнопку "Властивості"
 • виберіть закладку "Драйвер" та "Оновити драйвер", у вікні виділіть "Вказати розташування драйвера" і вкажіть шлях до папки, в яку ви розпакували драйвера, натисніть "Далі", а все інше Windows зробить сама. Для вступу змін в силу потрібне перезавантаження.

Варіант другий. В принципі він не сильно відрізняється від першого.

 • попередньо розпакуйте драйвера для Radeon в окрему папку
 • перед зміною старої відеокарти деінсталюйте її драйвера і, якщо ви на короткій нозі з системним реєстром, видаліть все гілки в ньому, пов'язані зі старою відкритий. Якщо ви не знаєте, як це зробити, то краще нічого не чіпайте
 • після цього вимкніть комп'ютер і заміните ваші старі відеокарту на Radeon
 • після включення комп'ютера Windows виявить новий відеоадаптер. Встановіть його як "Стандартний VGA відеоадаптер" і перезавантажити. До речі, зазвичай Windows робить це сама, без вашої участі
 • встановіть драйвера для Radeon, вказавши шлях до папки, в яку ви їх розпакували
 • після закінчення установки перезавантажте комп'ютер

Додаткова інформація з цього питання (настійно рекомендуємо ознайомитися!):

Загальні питання по установці

Стаття:

теми:

Варіант третій.

Якщо ви з якоїсь причини не можете / не хочете встановлювати драйвер з нашого сайту, то ви можете скористатися офіційним драйвером від компанії ATI Technologies . Для цього вам знадобиться пакет драйверів і панель управління, які можна завантажити звідси:

Детальна процедура установки викладена тут:

Як правильно встановити WDM Capture Driver.

Нагадаю, що перед установкою драйверів слід встановити DirctX 8.1 або вище!

варіант I

Перед установкою відеодрайвера запустіть інсталятор WDM-Драйвера від ATI Technologies . Після завершення процесу установки, на прохання перезавантажитися, дайте відповідь "Ні" і приступите до установці відеодрайвера .

варіант II

На нашому сайті ви також можете знайти фірмові WDM-Драйвера від Radeon.Ru .

Процес установки WDM-Драйвера з нашого сайту на карти Radeon XXXX> VIVO.

Для WinXP / 2000:

Перед установкою відеодрайвера запустіть "Диспетчер пристроїв" (Панель управління => Система => Устаткування => Диспетчер пристроїв), відкрийте сторінку властивостей ваших пристроїв відеозахвату (можливо, вони будуть визначені як "невідомий пристрій"), і натисніть кнопку "Оновити драйвер" на вкладці "Драйвер", після чого вкажіть директорію, в яку ви розпакуєте цей архів. Із списку виберіть ATI WDM Rage Theater Video, оновіть драйвер для другого невідомого пристрою, вибравши зі списку ATI WDM Specialized MVD Codec. Тепер можна приступати до установці відеодрайвера .

Для Win 9x / Me:

Перед установкою відеодрайвера зайдіть в "Властивості системи => Пристрої" (Панель управління => Властивості системи), відкрийте сторінку властивостей ваших пристроїв відеозахвату (можливо, вони будуть визначені як "невідомий пристрій"), і натисніть кнопку "Оновити драйвер" на вкладці " драйвер ", після чого вкажіть директорію, в яку ви розпакуєте цей архів. Із списку виберіть ATI WDM Rage Theater Video, оновіть драйвер для другого невідомого пристрою, вибравши зі списку ATI WDM Specialized MVD Codec. Тепер можна приступати до установці відеодрайвера .

Як правильно налаштувати відеокарту.

Це досить широке питання, в якому поки не розглядається питання використання твикеров для Radeon. Відкрийте вкладку "Налаштування" в налаштуванні Властивостей екрану і натисніть "Додатково". У вас відкриється вікно налаштування вашого відеоадаптера Radeon.

Налаштування OpenGL.

Відкрийте закладку "OpenGL"

І поставте галочку "Спеціальні установки", анізотропна фільтрація текстур виставте на 16х (для власників карт на чіпах R 3 xx, додатково виберете режим Quality, він дозволить одночасно використовувати анізотропної фільтрації з трикутним фільтрацією текстур), далі фірмова технологія згладжування - SmoothVision ™ - виставляємо значення, в залежності від потужності вашої відеокарти, так як цей параметр найбільше впливає на продуктивність в 3D додатках. "Уподобання для текстур" і "Рівень чіткості Mipmap" - крайнє праве положення повзунка (висока якість). "Чекати вертикальної синхронізації" - "Завжди викл." (Увімкніть, якщо в грі пропала плавність, з'явилися ривки). TrueForm ™ - "Вибирається додатком" (якщо ви граєте в ігри з підтримкою цієї технології).

Примітка:

 • Карти на базі R [V] 3x0 і вище, мають два режими роботи анізотропної фільтрації - Performance і Quality. Performance - Анізотропна фільтрація, без поєднання з трикутним фільтрацією. Quality - Анізотропна фільтрація, поєднується з трикутним фільтрацією. Нагадаю, що Трилинейная фільтрація може бути форсована тільки в додатку (грі), на відміну від анізотропної фільтрації, яку можна примусово включити практично в будь-якому 3 D додатку, за допомогою панелі управління драйвером Catalyst ™
 • Карти на базі R [V] 2x0 мають два режими роботи згладжування ака SmoothVision - Performance і Quality. Performance - забезпечує кращу швидкість, але гіршу якість згладжування, Quality, відповідно, навпаки забезпечує високу якість картинки, але і швидкість помітно знижується.

Тепер вибираємо "Установки сумісності":

Для карт на базі Radeon 7 xxx, 8500 (LE), 9000 (pro), 9100 9200 встановлюємо наступне:

"Примусова глибина Z -буфера" - "Примусово 24 біта"

"Потрійна буферизація" - "Включено"

"Метод Альфа-растрирования" - "Дифузія (розсіювання) помилок"

Для карт на базі Radeon 9500 (pro), 9550, 9600 (pro, XT), 9700 (pro), 9800 (SE, pro, XT), X800 (SE, pro, XT)

"Примусова глибина Z-буфера" - "Примусово 24 біта"

"Потрійна буферизація" - "Включено"

Налаштування Direct 3D.

Відкрийте закладку "Direct 3D"

Повторіть попередні кроки, зроблені в "OpenGL".

Тепер вибираємо "Установки сумісності":

Для карт на базі Radeon 7 xxx, 8500 (LE), 9000 (pro), 9100 9200 встановлюємо наступне:

"Підтримка 32-розрядної глибини Z -буфера" - "Відключено" (деякі ігри, наприклад Colin McRae Rally 04 (tm), не запускаються при включенні цієї опції),
"Метод Альфа-растрирования" - "Дифузія помилок",
"Підтримка форматів текстури DXT" - "Включено",
"Альтернативний центр пікселів" - "Відключено" (деякі ігри вимагають включення цієї опції, наприклад Need for Speed ​​- Porsche Unleashed)

Для карт на базі Radeon 9500 (pro), 9550, 9600 (pro, XT), 9700 (pro), 9800 (SE, pro, XT), X800 (SE, pro, XT)

"Підтримка форматів текстури DXT" - "Включено"
"Альтернативний центр пікселів" - "Відключено" (деякі ігри вимагають включення цієї опції, наприклад Need for Speed ​​- Porsche Unleashed)

Інші настройки відеодрайвера

Відкрийте закладку "VPU Recover".

Встановіть галочку навпроти - "Включити VPU Recover". Зніміть галочку - "Якщо включений VPU Recover, підготувати звіт про помилки для відправки в ATI Technologies".

Перейдемо до закладки - "Відео".

Налаштування відео: яскравість, контраст, Насиченість, Тон, Гамма, всі ці регулятори будуть доступні тільки при використанні overlay 'я при програванні відео файлів.

Режим відеоналоженія:

 • "Стандартний" - картинка відображається тільки на первинному дисплеї.
 • "Режим Театр" - на вторинний дисплей подається вміст overlay 'я в повноекранному режимі. (На первинному дисплеї overlay відсутня).
 • "Однакова для всіх" - на первинний і вторинний дисплеї виводиться абсолютно однакове зображення.

При використанні режиму "Театр", стають доступні додаткові опції - "Налаштування режиму Театр":

 • "Як в джерелі відео" - при виборі це опції, зображення може не повністю заповнювати екран вторинного дисплея (можуть бути видні чорні смуги з усіх боків дисплея).
 • "На весь екран" - драйвер встановлює масштаб зображення таким чином, щоб заповнити весь простір дисплея. Рекомендується використовувати цей режим.
 • "Співвідношення формату екрану":
 • 4: 3 (Стандартний екран) - Вибирайте, якщо ви використовуєте стандартний монітор (телевізор) з співвідношенням сторін 4 до 3.
 • 16: 9 (Широкоекранний формат) - Використовуйте, лише якщо у вас монітор (телевізор) з співвідношенням сторін 16 до 9.

Примітка:

Зовнішній вигляд і кількість налаштувань в панелі управління драйвером може відрізнятися в залежності від версії драйвера Catalyst ™, а так само від покоління відеокарт Radeon.

Для чого потрібні твікери (tweaker)?

Твікери (tweaker) - ці програми, які використовуються і для зміни налаштувань відеокарти, в тому числі недокументованих. Крім того твікери застосовуються для розгону вашого відеоадаптера. На сьогоднішній день найпопулярнішими є Rage3D Tweak і ATI Tray Tools . Але ми не рекомендуємо вам зловживати настройками твикеров щоб уникнути зворотного ефекту - зниження продуктивності і появи артефактів зображення. У більшості випадків настройки за замовчуванням є найменш проблемними. Оптимальні настройки для більшості ігор і додатків описані вище. Більш того, дуже часто до нас звертаються з проблемами, які, як з'ясовується пізніше, викликані виключно експериментами з настройками твикеров. Іноді щоб повернутися в початковий стан доводиться навіть перевстановлювати систему. Тому ще раз попереджаємо, ставитеся до експериментів з твікера максимально обережно.

Як розігнати мою відеокарту?

Для "тонкої" настройки відеокарти використовують спеціальні програми - твікери (tweaker).

Крім того, з їх допомогою можна збільшити частоту, на якій працюють ядро ​​і пам'ять відеокарти. Також можна зробити, щоб це відбувалося автоматично при запуску комп'ютера.

Рекомендується піднімати частоти поступово і окремо, кроком в 3-5Мгц, постійно перевіряючи стабільність роботи в 3D додатках.

Які програми краще використовувати для розгону?

Ми рекомендуємо використовувати програму - Ati Tray Tools . Після установки і запуску, іконка програми з'являється в треї (панель поруч з годинником). Натисніть правою кнопкою і виберіть пункт "Overclocking" ---> "Settings" (див. Малюнок)

У цій чудовій програми є одне обмеження - вона працює тільки в середовищі WinXP, 2K, 2003.

Якщо ж ви використовуєте попереднє покоління операційних систем від Microsoft ™ - Win9x, ME, NT 4, то вам не обійтися без Riva Tuner . Виберіть "Customize ..." ---> "Low-Level System Settings"

Так само за допомогою цих програм, ви зможете отримати інформацію про вашу відеокарту (кількість конвеєрів, розрядність шини пам'яті, назви чіпа і т.д.)

Розглянемо утиліту, для автоматизації пошуку максимально-стабільних частот роботи пам'яті і GPU (VPU) вашої відеокарти. називається вона ATI Tool . Цей програма допоможе вам без додаткових зусиль знайти поріг частот вашої відеокарти.

Програма проста у використанні і не вимагає особливих навичок від користувача. Починаючи з версії 0.0.20, програма підтримує тільки WinXP, 2 k, 2003.

Інші рекомендовані твікери:

Як правильно очистити систему перед установкою нової версії драйверів до Radeon?

Варіант I - Використання спеціалізованої утиліти DH Driver Cleaner

 • Розпакуйте нові драйвера в окрему папку;
 • Зайдіть в "Панель управління" => "Установка і видалення програм" і деінсталюйте старі драйвера, на пропозицію перезавантажитися дайте відповідь "Ні";
 • Завантажте Windows в "безпечному режимі" (натисніть F8 під час завантаження);
 • Windows автоматично запустить "Майстер нового устаткування", вам слід закрити його (тільки для WinXP, 2000, 2003);
 • Запустіть програму DH Driver Cleanerі виберіть Сервіс => Очищення CAB (цей пункт не є обов'язковим, але рекомендований розробником програми);
 • Тепер нам знадобиться сам DH Driver Cleaner. Після запуску, виберіть з ковзаючого меню пункт ATI і натисніть "Очистити". Підтвердіть свій вибір;
 • Очистіть корзину і перезавантажитеся в "Нормальний режим" роботи Windows.

Нагадаю, що останні версії DH Driver Cleaner мають російський інтерфейс (натисніть Ctrl + L перебуваючи в головному меню програми і виберіть Russian)

Варіант II - Ручна чистка (тільки для кваліфікованих користувачів!).

 • Розпакуйте нові драйвера в окрему папку;
 • Зайдіть в "Панель управління" => "Установка і видалення програм" і деінсталюйте старі драйвера, на пропозицію перезавантажитися дайте відповідь "Ні";
 • За допомогою утиліти Refresh Fix очистити реєстр від слідів попередніх версій драйверів (Program> Clean registry). Якщо при запуску утиліта попросить виправити будь-які помилки, просто закрийте цей діалог хрестиком в кутку. На запит про перезавантаження відповісти "ні".
 • Відкрийте Редактор реєстру (regedit.exe) і видаліть гілки:
  Для WinXP, 2K, 2003: Додати
  HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ ATI Technologies \ Driver
  HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Control \ Services \ ati2mtag (якщо є)
  Для Win 9x, ME, NT4:
  HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ ATI Technologies
  HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Services \ Class \ DISPLAY \ 000х,
  де 000 х - номер відеоадаптера в системі.
  Втім, останню гілку видаляти необов'язково.
 • Видалення файлів:
  Для WinXP, 2K, 2003: Додати
  Зайдіть в папку% WINDIR% \ system32 і видалити всі файли з шаблоном імені ati *. *;
  Перезавантажитеся. Зазвичай Windows самостійно визначає Radeon як "Стандартний VGA відеоадаптер" і встановлює відповідні драйвера.
  Для Win 9x, ME, NT4:
  Відкрийте папку C: \ Windows \ System і зітріть всі файли, що починаються з:
  ati ****
  atf *** xx
  atm *** xx
  atp *** xx
  atr *** xx
  ats *** xx
  att *** xx
  atv *** xx
  atr9d ***
  (Де * - це будь-які літери або цифри). Хоча, швидше за все цих файлів в папці вже не буде - деинсталлятор ATI зазвичай працює коректно.

Які у Radeon вимоги до системних ресурсів?

Як будь-який високопродуктивний відеоадаптер, Radeon досить вимогливий до ресурсів. Він буде працювати і на слабких машинах, але все ж для повного використання можливостей відеокарти рекомендується мати процесор від 1000 Mhz і вище, а від 256 Mb оперативної пам'яті. А в ідеалі 512 Mb (або більше), особливо для відеокарт з об'ємом локальної відеопам'яті 64 Mb. Ще раз повторюся, - це бажані параметри, а не необхідні !!

Які настройки виставити в системному Біосе?

Якщо ви не дуже добре розбираєтеся в подібних речах, то користуєтеся установками за замовчуванням або Optimized Default. Для тих, хто з БІОС на ти, ми наводимо 2 види установок БІОС для Radeon - "Максимальна стабільність" і "Максимальна швидкодія".

Максимальна стабільність:

Максимальна швидкодія:

Однак два параметра ми розглянемо докладніше Aperture Size і AGP Mode.

• AGP Mode

Всі Новітні відеокарті Radeon (починаючі з RV 280 и вищє) підтрімує режим AGP 8x. Ви можете его Включити, если ваша системна плата підтрімує его теж. Але на ряді материнських плат після цього можуть виникнути проблеми при роботі відеоадаптера, починаючи від артефактів зображення до неможливості запустити деякі програми і навіть зависання машини. Крім того проблеми в цьому режимі часто виникають на розігнаної системі. Треба відзначити, що тести показують мінімальний вплив цього режиму на збільшення продуктивності відеосистеми комп'ютера. Найчастіше воно є тільки на найсучасніших іграх, які використовують великі текстури і у високій роздільній здатності. Тому якщо ви зіткнулися з вищепереліченими проблемами, - виставте в Біосе AGP Mode 4x, а при великому розгоні AGP-шини - 2х.

• Aperture Size

Aperture Size визначає розмір області оперативної пам'яті, який використовується AGP відеоадаптером для зберігання текстур. Загальні рекомендації такі: AGP Aperture Size повинен бути рівний або більше розміру локальної відеопам'яті, але при цьому не перевищувати половини обсягу оперативної пам'яті. Тести показують, що при значенні AGP Aperture Size більшому, ніж 64 Mb, різниця в продуктивності практично відсутня. Рекомендовані значення: для систем з 128 Mb ОЗУ - 32 Mb, для 256 Mb - 64 Mb, для 512 Mb - 128 Mb, для 1024 - 256 Mb.

Рекомендуємо ознайомиться з ось цієї Стаття Cергея Лепілова ( Jordan ).

Вирішуємо проблему 60 Герц під Win 2000 / XP / 2003.

Найпростішим способом є використання програми Refresh Force . Запускаємо утиліту, з'являється спливаюче вікно, в якому вам треба вибрати поточний відеоадаптер (як правило, верхній в списку), потім тиснемо "Auto Populate". Тепер вибираємо "Monitor to Modify" - назва вашого монітора і тиснемо Apply, потім відповідаємо на питання "Yes". Все (перезавантаження не потрібне!), Тепер в 3D додатках частота розгортки монітора не буде вас засмучувати :)

Як правильно замінити одну відеокарту на іншу

Варіант I.

Якщо ви придбали відеокарту Radeon і до цього у вашій системі "жила" карта іншого виробника (nVidia, Matrox, S3 і т.д.), то вам слід, як мінімум, гарненько почистити систему і реєстр від всіх залишків драйверів, а краще, повністю перевстановити операційну систему (не в ту ж, а нову папку!).

Варіант II.

Якщо ви придбали нову відеокарту Radeon і до цього у вашій системі "жила" карта Radeon, то вам слід видалити старий відеодрайвер і потім провести чистку системи і реєстру по вищеописаному методу

Звідки взяти драйвера?
Які драйвера краще використовувати?
Як правильно встановити драйвера відеокарти на базі чіпа Radeon (7x00, 8500, 9x00, XX00)?
Для чого потрібні твікери (tweaker)?
Як розігнати мою відеокарту?
Які програми краще використовувати для розгону?
Як правильно очистити систему перед установкою нової версії драйверів до Radeon?
Які у Radeon вимоги до системних ресурсів?
Які настройки виставити в системному Біосе?
Які драйвера краще використовувати?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки