Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Blu ray привід пише: зовнішній і внутрішній

  1. Для чого використовується Blu Ray привід для комп'ютера.
  2. Види Blu Ray приводів
  3. Виробники.

Хочете купити якісний оптичний привід Blu Ray, але не знаєте відповідного магазині в Москві? Замовляйте привід в нашому інтернет-магазині, ви не пошкодуєте про свою покупку!

Замовляйте привід в нашому інтернет-магазині, ви не пошкодуєте про свою покупку

Для чого використовується Blu Ray привід для комп'ютера.


Найочевиднішим на сьогодні є використання Blu Ray приводу для перегляду і копіювання ліцензійних Bly Ray дисків. Даний формат відмінно підходить для запису високоякісного відео потоку, забезпеченого звуковими доріжками в форматі 5.1 і субтитрами на багатьох мовах. Наприклад розмір всім відомого кіношедеври «Аватар» становив 33ГБ. Це обсяг інформації можна записати тільки на носій Blu Ray. У нашому інтернет магазині ви можете придбати тв тюнери для ноутбука .


Максимальний обсяг запису складає до 128 Гб на особливі багатошарові диски. Вам необхідно визначитися, як часто ви збираєтеся це робити. Не варто забувати, що перегляд ліцензійних фільмів з носія Blu Ray без використання багатоканальної звукової системи і телевізора з дозволом не нижче Full HD мало чим відрізняється від перегляду фільму, записаного на звичайний DVD диск. Можна рекомендувати купити привід Blu Ray як перший крок для створення домашнього кінотеатру.


Види Blu Ray приводів


Подібно звичайним приводам, по типу виконання вони поділяються на зовнішні і внутрішні. Внутрішній Blu-Ray привід встановлюється в системний блок і з'єднується з материнською платою за допомогою SATA роз'єму. Зовнішній привід Blu Ray це легке компактний пристрій з інтерфейсом USB 2.0 або 3.0. Це дозволяє використовувати його з будь-яким пристроєм, що має такий роз'єм: комп'ютером, ноутбуком, моноблоком. Якщо ваш ноутбук з самого початку не був оснащений оптичним приводом, то замість покупки зовнішнього USB DVD приводу можна розглянути покупку зовнішнього USB Bly Ray приводу. Однак бюджет такої покупки в два рази більше.


Купівля Blu Ray приводу не означає відмову від роботи з CD і DVD носіями. За типом читаються і записуються форматів Bly Ray приводи можна розділити на дві групи:

  • BD-ROM -Чітает Blu Ray диски, а всі інші формати (CD, CD- R, CD-RW, DVD ± R / RW) читає і записує.
  • BD-R / RE / (XL) - читання і запис всіх можливих форматів.

Виробники.


Збільшення швидкості каналів зв'язку, «халявное» дисковий простір в хмарних сервісах і зменшення вартості жорстких дисків поступово витісняють все оптичні приводи з ринку. Навіщо записувати і зберігати Bly Ray диск з фільмом, якщо можна завантажити через торрент будь-яке кіно за той час, поки ти п'єш стакан чаю? Зараз тільки поодинокі компанії продовжують випускати такі пристрої. Відзначимо серед них Blu Ray приводи компанії Pioneer - старожила серед виробників різних приводів. Якісні Blu Ray приводи ASUS теж можна сміливо рекомендувати до покупки. Багато хто вважає, що ім'я фірми ASUS гарантує покупку кращого в усіх відношеннях Blu Ray приводу. І це дійсно так. Для довідки повідомимо, що майже всі моделі приводів ASUS виготовляються для них компанією Lite-ON. Це найбільший виробник приводів в світі. Саме тому на нашому сайті ви знайдете тільки кращі моделі приводів цієї компанії.


Ви можете купити пише Blu Ray привід будь-якого з цих виробників в нашому інтернет-магазині. Ми не працюємо з сумнівними виробниками. Ми пропонуємо тільки зарекомендували себе комп'ютерні бренди. У нас чесні ціни на Blu Ray приводи, так що зробіть замовлення прямо зараз і через кілька днів ваше замовлення доставлять вам прямо додому!

Хочете купити якісний оптичний привід Blu Ray, але не знаєте відповідного магазині в Москві?
Навіщо записувати і зберігати Bly Ray диск з фільмом, якщо можна завантажити через торрент будь-яке кіно за той час, поки ти п'єш стакан чаю?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки