Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Ноутбук сильно гріється. Що робити?

  1. причини перегріву
  2. Як визначити, що перегрівається ноутбук?
  3. Кілька способів уникнути перегріву ноутбука

Перегрів ноутбуків - найпоширеніша проблема, з якою стикаються користувачі портативних комп'ютерів Перегрів ноутбуків - найпоширеніша проблема, з якою стикаються користувачі портативних комп'ютерів.

Якщо вчасно не усунути причини перегріву, то комп'ютер може повільно працювати, а з часом і зовсім зламатися.

У статті викладені основні причини перегріву, як їх виявити і найпоширеніші методи вирішення цих проблем.

причини перегріву

1) Найтиповіша причина перегріву ноутбука - пил. Як і в стаціонарному комп'ютері, всередині ноутбука з часом накопичується багато пилу. В результаті неминучі проблеми з охолодженням ноутбука, що призводить до перегріву.

В результаті неминучі проблеми з охолодженням ноутбука, що призводить до перегріву

Пил в ноутбуці.

2) М'які основи, на які ставлять ноутбук. Справа в тому, що на таких поверхнях у ноутбука перекриваються вентиляційні отвори, які забезпечують його охолодження. Тому, вкрай бажано ставити ноутбук на жорсткі поверхні: столик, підставку і ін.

3) Занадто важкі додатки, які сильно навантажують процесор і відеокарту мобільного пристрою. Якщо ви часто навантажуєте комп'ютер останніми новинками ігор - бажано мати спеціальну охолоджуючу підставку.

4) Відмова роботи кулера. Ви відразу повинні це помітити, тому що ноутбук взагалі не буде шуміти. Крім того він може відмовитися завантажуватися, якщо спрацює система захисту.

5) Занадто висока температура навколо. Наприклад, якщо ви поставите ноутбук поруч з обігрівачем. Сподіваюся, цей пункт не потребує детального пояснення ...

Сподіваюся, цей пункт не потребує детального пояснення

Не варто ставити ноутбук поруч з таким пристроєм ...

Як визначити, що перегрівається ноутбук?

1) Ноутбук став сильно шуміти. Це типова ознака перегріву. Кулер всередині корпусу обертається швидше, якщо підвищується температура внутрішніх компонентів лептопа. Тому, якщо система охолодження чомусь не працює ефективно, то кулер постійно працюватиме на максимальних швидкостях, а значить сильніше шуміти.

Підвищений рівень шуму цілком допустимо при великому навантаженні. Але якщо ноутбук починає шуміти вже після включення, то з системою охолодження щось не так.

2) Сильний нагрів корпусу. Теж характерна ознака перегріву. Якщо корпус ноутбука теплий, то це нормально. Інша справа, коли він гарячий - потрібно терміново вживати заходів. До речі, нагрів корпусу можна контролювати «рукою» - якщо вам так гаряче, що рука не терпить - відключайте ноутбук. Так само можна використовувати спеціальні програми для виміри температури .

3) Нестабільна робота системи і періодичні зависання. Але це неминучі наслідки при проблемах з охолодженням. Хоча не обов'язково причина зависань ноутбука пов'язана з перегрівом.

4) Поява дивних смуг або ряби на екрані. Як правило, це сигналізує про перегрів відеокарти або центрального процесора.

5) Чи не працює частина USB або інших портів. Сильний перегрів Південного моста ноутбука призводить до некоректної роботи роз'ємів.

6) Мимовільне вимикання або перезавантаження ноутбука. При сильному нагріванні центрального процесора спрацьовує захист, в результаті система перезавантажується або повністю відключається.

Кілька способів уникнути перегріву ноутбука

1) При серйозних проблемах з перегрівом ноутбука, наприклад, коли система мимовільно перезавантажується, нестабільно працює або вимикається, потрібно терміново вживати заходів. Так як найчастішою причиною перегріву системи є пил, то почати потрібно з чистки.

Якщо не знаєте, як чистити ноутбук, або ця процедура не усунула проблему, то зверніться в сервісний центр. А то постійний перегрів неминуче призведе до серйозної поломки. Ремонт обійдеться не дешево, тому краще заздалегідь усунути загрозу.

2) Коли перегрів некритичний, або ноутбук гріється тільки при підвищеному навантаженні, можна самостійно зробити ряд дій.

Де знаходиться ноутбук під час роботи? На столі, колінах, дивані. ... Запам'ятайте, ноутбук можна ставити на м'які поверхні. Інакше вентиляційні отвори внизу ноутбука закриваються, що неминуче призводить до перегріву системи.

3) Деякі лептопи дозволяють підключати відеокарту на свій вибір: вбудовану або дискретну. Якщо система сильно гріється, перемикайтеся на вбудовану відеокарту, вона менше виділяє тепла. Найоптимальніший варіант: перемикатися на дискретну карту тільки при роботі з потужними програмами та іграми.

4) Один з найефективніших спосіб допомогти системі охолодження - ставити ноутбук на спеціальний столик або підставку з активним охолодженням. Обов'язково обзаведіться подібним пристроєм, якщо цього ще не зробили. Вбудовані в підставку кулери не дають ноутбуку перегріватися, хоч і створюють додатковий шум.

Підставка для ноутбука з охолодженням. Ця штука допоможе істотно знизити температуру нагрівання процесора і відеокарти і дозволить вам довго грати або працювати в «важких» додатках.

Пам'ятайте, що постійний перегрів системи з часом призведе до поломки ноутбука. Тому при появі ознак цієї проблеми, усуньте її якомога швидше.

Як визначити, що перегрівається ноутбук?
Де знаходиться ноутбук під час роботи?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки