Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Ремонт iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s після води

 1. Якщо Айфон (iPhone) 5, 5 с, 5s впав у воду, потрапила вода під скло (екран) можливі поломки:
 2. Айфон 5, 5 с, 5s впав у воду, унітаз, в ванну, в стакан, в суп, будь-яку іншу рідину або вода / рідина...
 3. iPhone (Айфон) 5, iPhone 5c, iPhone 5s впав у воду і не включається, не заряджає, гальмує, немає звуку (пропав звук)
 4. У Айфон 5, 5 с, 5s з'явилися смуги на екрані після води, не працює сенсор, екран, виникли водяні розводи...
 5. iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s впав у воду, на Айфон 5 потрапила вода: перша допомога
 6. Ремонт iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s після води: процедура
 7. Ціна ремонту iPhone 5 (iPhone 5c, iPhone 5s) після води в Москві: від 1300 руб., Термін ремонту: від 30 хвилин.

Як і будь-яка техніка Айфон 5 реагує на воду дуже вразливе, - в залежності від часу перебування у воді, кількості води, що потрапила під корпус через заводські отвори (наприклад, роз'єм динаміка , порт синхронізації / зарядки , мікрофон , роз'єм гарнітури ) або поламаний корпус , розбитий, тріснутий екран Айфон 5 і деталей, на яких вона опинилася, наслідки може виправити дрібний ремонт, тобто просушка, чистка Айфон 5 без повного розбору, або серйозний ремонт (відновлення) iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s після води. А іноді смартфону, який потрапив у воду вже нічим не допомогти.

Якщо Айфон (iPhone) 5, 5 с, 5s впав у воду, потрапила вода під скло (екран) можливі поломки:

 • iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s після води не включається (перестав включатися), не реагує тачскрін, що не натискаються кнопки ( не працює кнопка HOME Айфон 5 ), Немає реакції на натискання;
 • гальмує Айфон 5, гальмує тачскрін, вихід з ладу системної плати;
 • поломка акумулятора в Айфон 5, 5c, 5s - швидкий розряд ;
 • iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s пропав звук, поламався динамік, мікрофон.

Айфон 5, 5 с, 5s впав у воду, унітаз, в ванну, в стакан, в суп, будь-яку іншу рідину або вода / рідина потрапила на iPhone 5

Сценарії намокання Айфона бувають різними: наприклад, Айфон 5 впав у воду, в калюжу, ситуація легше, коли на iPhone потрапила вода, наприклад, під час дощу - тоді шкоду більш короткостроковий або досить протерти смартфон; проливання рідини на гаджет може бути за наслідками агресивнішим; найбільш легким, а точніше відстроченим за ефектом буде перебування Айфон 5 у ванній кімнаті, в парах.

Як не дивно, але статистика пошукових систем говорить про те, що у 20 - 50 москвичів щомісяця айфон падає в туалет або в унітаз. Не хотілося б писати про очевидне, але цифри не брешуть, так що: айфон не місце в туалеті, можна, задумавшись, змити його в унітаз, або впустити випадково, і не місце у ванній, так як вода має властивість випаровуватися, конденсат проникає крізь конструкційні отвори iPhone 5 (iPhone 5c, iPhone 5s) всередину корпусу , Виникає корозія і, як наслідок, несправності смартфона, не кажучи вже про банальне падінні Айфон 5 в воду під час миття (НЕ Айфона, звичайно, а вашого, - iPhone взагалі мити не можна).

У суп Айфон падає у людей рідше, але теж трапляється. Тут аналогічно ситуації «Айфон у ванній».

І вже традиційне купання в Coca-Cola, - так би мовити, один з призначених для користувача тестів всіх нових версій iPhone, в реальності, однак, що повторюється не так часто. Ось і iPhone 5 випробували Кока-Колою:

До речі, зверніть увагу, iPhone 5 (iPhone 5c, iPhone 5s) продовжує після цього працювати, по крайней мере, музика на Айфон 5 програватися і далі, і немає ніяких видимих ​​пошкоджень.

АЛЕ, важливо: несправності Айфон 5 після контакту з рідиною обов'язково з'являться, і вони можуть бути фатальними через зволікання, тому: ЯКЩО айфон 5 ВПАВ У ВОДУ - НЕГАЙНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАШ СЕРВІС IPHONE 5 В МОСКВІ АБО ХИМКИ ЗА РЕМОНТОМ IPHONE 5 ПІСЛЯ ВОДИ.

iPhone (Айфон) 5, iPhone 5c, iPhone 5s впав у воду і не включається, не заряджає, гальмує, немає звуку (пропав звук)

Ступеня уражень Айфона, який потрапив у воду, як ми говорили, бувають абсолютно різні. Якщо iPhone 5 (iPhone 5c, iPhone 5s) не включається, це може свідчити, як про відмову кнопки HOME, шлейфів, роз'ємів, так і системної плати, акумулятор пошкоджений, віднесіть , - все це може проявлятися в неможливості включити Айфон, проблеми в зарядці пристрою, лагу в роботі гаджета, не чути звук.

У Айфон 5, 5 с, 5s з'явилися смуги на екрані після води, не працює сенсор, екран, виникли водяні розводи під екраном

Якщо на iPhone 5 розлили рідину або він впав у воду поломка дисплея - часта ситуація, іноді краплі води видно під склом Айфона, іноді зображення стає смугастим. У таких випадках крім чистки в сервісі потрібно заміна екрану, дисплея Айфон 5, 5 с, 5s .

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s впав у воду, на Айфон 5 потрапила вода: перша допомога

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s впав у воду, на Айфон 5 потрапила вода: перша допомога

Щоб максимально знизити збиток від падіння iPhone 5 в воду, користувач може виконати ряд дій. Один з народних рецептів з порятунку вимоклі iPhone - суха чистка. Негайно дістаньте iPhone 5 з води, чим швидше ви це зробите, тим більше ймовірність, що гаджет буде підлягати відновленню. Як тільки пристрій виявився в ваших руках, відразу вимкніть його, попередньо звільнивши від усіх засобів захисту, якщо вони використовувалися. Потім смартфон коштує акуратно протерти сухою тканиною, бажано не використовувати синтетичний матеріал, який буде довго вбирати вологу. Особливо ретельно варто промокнути роз'єми і кнопки смартфона. Найбільше шансів продовжити користуватися апаратом далі, без проблем - це принести на строкову діагностику до нас! Ми оперативно усунемо наслідки потрапляння в воду і дамо гарантію.

Ремонт iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s після води: процедура

Найбільш фатальні наслідки для смартфона iPhone 5 може викликати його потрапляння в воду. Не обманюйте себе відсутністю моментальних ознак поломок після контакту Айфона з водою: для прояву деяких з них потрібен час, яке може бути згубним для мокрого iPhone.

Ремонт iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s після води можна здійснити в нашому сервісному центрі, де досвідчений фахівець зможе грамотно оцінити і спробувати відновити функціонал гаджета.

Адреси сервісів, де можна відремонтувати iphone 5 після води:

в будь-який день з 11 до 19 годин (в сервісі на м. Сокіл до 19:30, суботу до 17:30, неділя. вихідний).

Ціна ремонту iPhone 5 (iPhone 5c, iPhone 5s) після води в Москві: від 1300 руб., Термін ремонту: від 30 хвилин.

, Термін ремонту: від 30 хвилин

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки