Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Налаштування роутерів ASUS RT-N11P, RT-N12, RT-N15U

Добрий день Добрий день.

Я думаю зі мною багато хто погодиться, що цінник на настройку звичайного роутера в магазинах (та й у багатьох приватних спеців) непомірно високий. Тим більше, що в більшості випадків вся настройка зводиться до банального: дізнатися у провайдера інтернету установки з'єднань та ввести їх в роутер (з цим може впоратися навіть початківець користувач).

Перш ніж платити комусь гроші за настройку роутера, я пропоную спробувати налаштувати його самостійно (до речі, з такими ж думками я колись налаштовував свій перший роутер ...). В якості піддослідного я вирішив взяти роутер ASUS RT-N12 (до речі, настройка роутерів моделей ASUS RT-N11P, RT-N12, RT-N15U проходить аналогічно). Розглянемо всі етапи підключення по порядку.

1. Підключення роутера до комп'ютера і мережі інтернету

Всі провайдери (по крайней мере, які траплялися мені ...) здійснюють безкоштовно настройку інтернету на комп'ютері при підключенні. Найчастіше підключають через «виту пару» (мережевий кабель), яка безпосередньо підключається до мережевої карти комп'ютера. Рідше використовується модем, який так само з'єднується з мережевою картою ПК.

Тепер же потрібно в цей ланцюг вбудувати роутер, щоб він був посередником між кабелем провайдера і комп'ютером. Послідовність дій така:

 1. Відключаєте кабель провайдера від мережевої карти комп'ютера і підключаєте його до роутера (синій вхід, див. Скріншот нижче);
 2. Далі сполучаєте мережеву карту комп'ютера (до якої раніше йшов кабель провайдера) з жовтим виходом роутера (мережевий кабель, зазвичай, йде в комплекті). Всього у роутера 4 таких виходу LAN, см. Скріншот нижче.
 3. Підключаєте роутер до мережі 220V;
 4. Далі включаєте роутер. Якщо почали моргати світлодіоди на корпусі пристрою - значить все в порядку;
 5. Якщо пристрій не нове, необхідно скинути настройки. Для цього затисніть кнопку скидання на 15-20 сек.

Роутер ASUS RT-N12 (вид ззаду).

2. Вхід в налаштування роутера

Перша настройка роутера здійснюється з комп'ютера (або ноутбука), який підключений через кабель LAN до роутера. Пройдемо по кроках всі етапи.

1) Налаштування ОС

Перед тим, як намагатися зайти в налаштування роутера, необхідно перевірити властивості мережевого підключення. Для цього треба зайти в панель управління Windows, потім послідовно пройдіть по шляху: Мережа та Інтернет \ Центр управління мережами і загальним доступом \ Зміна параметрів адаптера (актуально для Windows 7, 8).

Перед вами повинно з'явитися вікно з доступними мережевими підключеннями. Потрібно зайти в властивості підключення Ethernet (через LAN кабель. Справа в тому, що, наприклад, на багатьох ноутбуках є і WiFi адаптер і звичайна мережева карта. Природно у вас буде кілька значків адаптера, як на скрині нижче).

Після потрібно зайти в властивості «Протоколу інтернету версії 4» і поставити повзунки навпроти пунктів: «Отримувати IP адресу автоматично», «Отримати адресу DNS-сервера автоматично» (див. Скріншот нижче).

Скріншот нижче)

До речі, зверніть увагу на те, що значок повинен бути яскравим і без червоних хрестиків. Це говорить про наявність з'єднання з роутером.

Це говорить про наявність з'єднання з роутером

Все в порядку!

Якщо у вас горить червоний хрестик на підключенні - значить ви не підключили пристрій до ПК.

Якщо значок адаптера сірий (не кольоровий) - значить або адаптер вимкнений (просто клацніть по ньому правою кнопкою мишки і включіть), або на нього немає драйверів в системі.

2) Вхід в налаштування

Щоб увійти безпосередньо в настройки роутера ASUS, відкрийте будь-який браузер і наберіть адресу:

192.168.1.1

Пароль і логін будуть:

admin

Власне, якщо все зробили правильно, ви потрапите в налаштування роутера (до речі, якщо роутер не нова і раніше вже кимось налаштовувався - можливо у нього був змінений пароль. Вам потрібно скинути налаштування (на задній панелі пристрою є кнопка RESET) і потім спробувати увійти заново).

Якщо не можете увійти в налаштування роутера - https://pcpro100.info/kak-zayti-v-nastroyki-routera/

3. Налаштування роутера ASUS RT-N12 для доступу в інтернет (на прикладі PPPOE)

Відкриваєте сторінку «Інтернет - підключення» (припускаю, що у деяких може бути англійська версія прошивки, тоді вам потрібно шукати щось на кшталт Internet - main).

Тут потрібно задати основні параметри, необхідні для підключення до інтернету вашого провайдера. До речі, можливо знадобитися договір з провайдером на підключення (просто в ньому вказується необхідна інформація: протокол за яким вас підключають, логін і пароль для доступу, можливо зазначений MAC адресу, для якого провайдер надає доступ).

Власне, далі ці настройки вводяться на цій сторінці:

 1. Тип WAN - підключення: вибираєте PPPoE (або те, яке у вас в договорі. Найчастіше зустрічається PPPoE. До речі, від вибору типу підключення, залежать подальші настройки);
 2. Далі (до імені користувача) можна нічого не змінювати і залишити так само як на скріншоті нижче;
 3. Ім'я користувача: вводите свій логін для доступу до інтернету (вказано в договорі);
 4. Пароль: так само зазначений в договорі;
 5. MAC адреса: деякі провайдери здійснюють блокування незнайомих MAC адрес. Якщо у вас такий провайдер (а краще просто перестрахуватися), то просто клонуйте MAC адресу мережевої карти (через яку раніше здійснювався доступ в мережу). Більш докладно про це: https://pcpro100.info/kak-pomenyat-mac-adres-v-routere-klonirovanie-emulyator-mac/

info/kak-pomenyat-mac-adres-v-routere-klonirovanie-emulyator-mac/

Після зроблених налаштувань, не забудьте зберегти їх і перезавантажити роутер. Якщо все зробили правильно, інтернет у вас вже має запрацювати, правда, тільки на тому ПК, який підключений до роутера кабелем до одного з LAN портів.

4. Налаштування Wi-FI

Щоб різні пристрої в будинку (телефон, ноутбук, нетбук, планшет) могли отримати доступ до інтернету, необхідно ще налаштувати Wi-Fi. Робиться це досить просто: в настройках роутера перейдіть у вкладку «Бездротова мережа - загальні«.

Далі необхідно вказати параметри кількості:

 1. SSID - ім'я вашої мережі. Саме її ви і будете бачити, коли будете шукати доступні мережі Wi-Fi, наприклад, під час налаштування телефону для доступу в мережу;
 2. Приховати SSID - рекомендую не приховувати;
 3. Шифрування WPA - увімкніть AES;
 4. Ключ WPA - тут задається пароль для доступу до вашої мережі (якщо його не поставити, вашим інтернетом зможуть користуватися всі сусіди).

Саме її ви і будете бачити, коли будете шукати доступні мережі Wi-Fi, наприклад, під час налаштування телефону для доступу в мережу;  Приховати SSID - рекомендую не приховувати;  Шифрування WPA - увімкніть AES;  Ключ WPA - тут задається пароль для доступу до вашої мережі (якщо його не поставити, вашим інтернетом зможуть користуватися всі сусіди)

Зберігаєте настройки і перезавантажувати роутер. Після цього можна налаштовувати доступ до мережі Wi-Fi, наприклад, на телефоні або ноутбуці.

PS

Найчастіше у початківців користувачів основні проблеми пов'язані з: неправильним введенням налаштувань в роутер, або неправильним його підключенням до ПК. На цьому все.

Всім швидкої і вдалою настройки!

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки