Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Супутникові ресивери з Wi-Fi

Все більша кількість моделей, що випускаються супутникових HD-ресиверів мають можливість відтворення мультимедійних файлів, мають вбудований жорсткий диск для зберігання і відтворення аудіо- відеоконтенту, функції запису телепрограм на вбудований і мережевий накопичувач .

Таким чином, робота в локальній мережі, в тому числі за допомогою бездротових технологій, все більше актуальна для даних пристроїв.

Вибираючи одну з моделей, наведених нижче, ви отримуєте можливість підключити супутниковий ресивер до локальної мережі Wi-Fi.

Супутниковий ресивер AZBox Premium HD Plus оснащений вбудованим модулем Wi-Fi. Налаштування з'єднання Wi-Fi інтуїтивно проста. При використанні Wi-Fi маршрутизатором протоколу DHCP (мережевий протокол, що дозволяє мережевим пристроям автоматично отримувати IP-адресу), виберіть аналогічний режим роботи і на ресівері AZBox. Доступні мережі Wi-Fi ресивер визначить автоматично, після чого необхідно вибрати вашу мережу і ввести додаткові параметри, такі як тип шифрування і ключ доступу до мережі.

Недолік: мала потужність передавача у вбудованому Wi-Fi модулі, яка обмежує радіус дії мережі. В ідеалі супутниковий ресивер повинен знаходиться в одному приміщенні з роутером або ж в суміжному з ним приміщенні.

Супутникові HD-ресивери Openbox, більшість моделей HD-ресиверів від Galaxy Innovations (GI S8120, GI Matrix2 і інші) або Amiko підключається до мережі Wi-Fi за допомогою USB Wi-Fi адаптера . Просто вставте адаптер в один з USB-портів, перезавантажте і виберіть режим роботи Wi-Fi. Виконайте налаштування в розділі "Установки мережі", ввівши ім'я мережі, тип шифрування і ключ доступу.

Необхідно переконатися в тому, що версія чіпсета, на базі якого виконаний USB Wi-Fi адаптер, підтримується програмним забезпеченням ресивера. Рекомендуємо також звернути увагу на розташування роз'ємів у супутникового HD-ресивера, так як при розташуванні роз'єму HDMI на дуже близькій відстані до USB-інтерфейсу слід вибрати варіант мініатюрного Wi-Fi адаптера.

При відсутності у вашого ресивера вбудованого модуля Wi-Fi або можливості роботи з зовнішнім Wi-Fi адаптером, підключення до мережі Wi-Fi можна організувати із застосуванням точки доступу Wi-Fi (Wi-Fi Access Point).

Зверніть увагу, що точка доступу повинна підтримувати режим роботи "Клієнт", який дозволить підключити супутниковий ресивер через Ethernet-порт. Передача даних між маршрутизатором і точкою доступу буде здійснюватися по Wi-Fi.

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки