Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Як відключити цифри на нетбуці?

  1. Як відключити цифри на нетбуці?

Почнемо з того, що відключити цифри на нетбуці, які набираються на клавіатурі замість букв, можна Почнемо з того, що відключити цифри на нетбуці, які набираються на клавіатурі замість букв, можна. Якби це було зробити не можна - то цінність нетбука в очах покупця різко впала. Адже не дуже зручно, коли потрібно швидко надрукувати якийсь текст, а нам заважають цифри, які вводять замість букв.

Ви можете дізнатися про те, як відключити набір цифр на клавіатурі безпосередньо у продавця. А можливо він вам про це вже сказав з власної ініціативи, коли ви купували у нього нетбук. Можна це інформацію знайти в спеціальній літературі. Наприклад, в інструкціях, які даються до вашого нетбуку. Хоча не завжди вона там є.

Але ми не будемо заглиблюватися в питанні пошуку джерела інформації, де дізнатися таку відповідь, а самі дамо відповідь на це питання.

Як відключити цифри на нетбуці?

Можна і не відключати, а просто натиснути і тримати кнопку Fn і тоді замість цифр будуть вводитися букви, коли ви будете натискати на відповідну букву, де раніше вводила цифра. Тут незручність полягає в тому, що потрібно ще тримати кнопку Fn і ще набирати літери. Якщо ви володієте навичками швидкого друкування тексту усліпу (читати - як навчитися швидко друкувати на клавіатурі ?), То для вас це буде вкрай незручно, так як всі ваші пальці вже розподілені по клавіатурі. І через це знизиться ваша швидкість друкування тексту.

А можна відключити цифри на клавіатурі нетбука так, щоб вводилися тільки букви. Для цього доведеться натиснути на певні кнопки. Для різних нетбуків можливі різні варіанти. На деяких досить просто натиснути кнопку Numlock. Але на більшості нетбуків потрібно натискати кнопку Fn і не відпускаючи її натиснути кнопку Numlock. Можливо, що у вас немає кнопки Numlock, тоді значить, у вас цю кнопку замінює інша кнопка - F11. І тут вже доведеться натискати Fn і F11 разом. Таким чином, натискаючи на відповідні кнопки ви можете як активізувати цифри на клавіатурі, так і відключити їх. Багато хто віддає перевагу відключати цифри на нетбуці, щоб вони не заважали їм швидко друкувати, набирати текст.

Як відключити цифри на нетбуці?
Як відключити цифри на нетбуці?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки