Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

П1чему к2авіатура друкує цифрами

 1. Причини виникнення проблеми, при якій клавіатура замість букв друкує цифри
 2. Спосіб №1. Вимкніть режим Num Lock на вашому ноутбуці
 3. Спосіб №2. Задіюйте екранну клавіатуру
 4. Спосіб №3. Підключіть зовнішню клавіатуру
 5. висновок

При спробі написати будь-якої текст користувач може помітити, що клавіатура його ноутбука замість букв друкує будь-які цифри (приклад: П1чему моя к2авіатура друкує цифрами). Натискання на різні клавіші нічого не дає, і користувач може почати думати, що його ПК безнадійно зламаний і потребує заміни. Але поспішати з висновками не варто, так як це лише невелика дисфункція, виправляється за кілька секунд. В даному матеріалі я розберу, чому клавіатура друкує цифрами, а не літерами, і як це виправити. При спробі написати будь-якої текст користувач може помітити, що клавіатура його ноутбука замість букв друкує будь-які цифри (приклад: П1чему моя к2авіатура друкує цифрами)

Розбираємося в причинах виникнення проблеми

Зміст статті:

Причини виникнення проблеми, при якій клавіатура замість букв друкує цифри

Зазвичай подібна дисфункція виникає на клавіатурах невеликих нетбуків і ноутбуків, в яких виробник з метою економії місця вирішив позбутися від цифрових кнопок, розташованих на клавіатурі праворуч. Приклад такої клавіатури ми можемо побачити на «Lenovo Thinkpad», в яких цифрові клавіші праворуч відсутні як такі.

Приклад такої клавіатури ми можемо побачити на «Lenovo Thinkpad», в яких цифрові клавіші праворуч відсутні як такі

Lenovo Thinkpad без цифрових клавіш праворуч

Щоб компенсувати відсутність даних клавіш, виробник переносить їх функціонал на літерні клавіші. На таких клавішах зазвичай наносяться відповідні цифри, щоб користувач розумів, що зазначені клавіші призначені і для цифрового набору. І тому ви можете набрати текст: п1чему к2авіатура стала друкувати цифрами, а не літерами.

Приклад такого пристрою

Для перемикання між буквеної і цифровою клавіатурою зазвичай використовуються клавіші Num Lock (+ FN). Таким чином, якщо випадково або навмисно ви або хтось із ваших рідних і близьких (або навіть ваш кіт) натиснули на дані клавіші, то їх цифровий формат буде активований, і замість букв будуть набиратися цифри.

Також в деяких рідкісних випадках причинами виникнення даної проблеми є вірусні програми.

рекомендую: Перевірка клавіатури онлайн .

Рішенням проблеми, коли клавіатура почала писати цифрами є кілька способів.

Спосіб №1. Вимкніть режим Num Lock на вашому ноутбуці

Знайдіть на клавіатурі вашого лептопа кнопку « Num Lock »І натисніть на неї один раз. Режим «Num Lock» буде активовано, і, цілком можливо, що ваша клавіатура повернеться до стандартного формату набору.

 1. У деяких клавіатурах буде необхідно натиснути на клавішу Fn + Num Lock або Fn + Shift + Num Lock для відключення режиму Num Lock на вашому ПК.
 2. Також на деяких ПК можуть спрацювати такі комбінації як Fn + F11, Fn + Insert, CTRL + ALT + NumLk, і Fn + Home.

Клавіша Нум Лок на різних видах клавіатур

Читайте також: Scroll Lock що це таке на клавіатурі .

Спосіб №2. Задіюйте екранну клавіатуру

У разі, якщо на вашій клавіатурі кнопка Num Lock з яких-небудь причин не працює, необхідно скористатися вбудованою в систему віртуальною клавіатурою. Виконайте наступне:

 1. Натисніть на клавіші Win + R;
 2. У рядку наберіть osk і натисніть Enter;
 3. Якщо режим «Num Lock» включений, то його кнопка буде пофарбована білим кольором. Натисніть на цю кнопку на екранній клавіатурі для її відключення (використовуйте курсор і мишку);
 4. Якщо ви тут не бачите клавішу «Num Lock», натисніть на ній кнопку «Параметри» і у вікні опцій поставте галочку поруч з «Включити цифрову клавіатуру». Потім вимкніть режим «Нум Лок».

  Вимкніть Нум Лок на екранній клавіатурі

Спосіб №3. Підключіть зовнішню клавіатуру

Якщо на клавіатурі вашого ПК «Нум Лок» не працює або ваша клавіатура занадто складна, ви можете підключити до вашого комп'ютера зовнішню стандартну ЮСБ-клавіатуру. Підключіть її до вашого ПК, і дочекайтеся її коректної установки в системі. Потім натисніть на підключеної зовнішньої клавіатурі ПК на дану клавішу (або комбінацію клавіш, перераховані вище), щоб відключити даний режим.

висновок

В даній статті мною було розібрано, чому клавіатура друкує цифрами, а не літерами, і які способи покликані вирішити дану проблему. У більшості випадків достатньо натискання на комбінації клавіш FN + Num Lock, щоб проблема була виправлена, і ваш ПК повернувся до свого звичайного функціоналу.

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки