Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

У Китаї можна оновити iPhone 6, збільшивши пам'ять з 16 до 128 ГБ

В наші дні 16 ГБ пам'яті в смартфоні - це дуже мало, і багато користувачів були неприємно здивовані звісткою про те, що Apple вирішила залишити модифікацію iPhone з 16 ГБ пам'яті в якості базової моделі

В наші дні 16 ГБ пам'яті в смартфоні - це дуже мало, і багато користувачів були неприємно здивовані звісткою про те, що Apple вирішила залишити модифікацію iPhone з 16 ГБ пам'яті в якості базової моделі.

Усвідомлюючи, що з 16 ГБ зараз вже «далеко не виїдеш», користувачі були змушені купити 32-ГБ модель, яка стоїть на $ 100 дорожче. Природно, найбільш привабливим тут є варіант з 128 ГБ пам'яті, але для багатьох сума, яку за нього просить виробник, є непідйомною. У Китаї кілька підприємливих осіб пропонують оновити iPhone 6, збільшивши обсяг вбудованої пам'яті з 16 до 128 ГБ. Вартість подібної послуги становить всього $ 92 в еквіваленті.

Потрібно розуміти, що під «оновленням» мається на увазі зовсім не заміна початкової моделі на топовий варіант. Замість цього пропонується заміна мікросхеми флеш-пам'яті. Втім, завдання це - не з найлегших, як можна було вже судити з досвіду хлопців з iFixit, тому існує високий ризик пошкодити пристрій.

«Китайські iFixit» можуть виконати операцію по заміні 16-ГБ мікросхеми флеш-пам'яті на більш ємну мікросхему об'ємом 128 ГБ. Компанія Apple передбачила подібний сценарій і додала захисний захід, оскільки подібне втручання, як неважко здогадатися, може обернуться не найкращим чином - проблеми з безпекою, стабільністю і цілісністю пристрою. Справа в тому, що Apple звіряє серійні номери та інші дані про чіп, не кажучи вже про програмні засоби захисту. Проте, цим китайським магазинам вдалося знайти одну лазівку, що дозволяє безперешкодно перекидати серійні номери і всю необхідну інформацію на новий чіп. Китайська винахідливість в своєму кращому вигляді, так би мовити.

Не обійшлося і без обмежень, що, втім, не дивно. Виконати подібне можна тільки після проходження процедури аутентифікації пристрою, оскільки саме так Apple звіряє серійні номери. Поки подібна модернізація доступна тільки для iPhone 6. «Оновлення» iPhone 6 Plus на підході. Само собою, це досить ризикована операція і існує дуже висока ймовірність пошкодити пристрій. Втім, багатьох може підкупити ціна - близько $ 92 за 128 ГБ і близько $ 71 за 64 ГБ.

джерело: Slashgear

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки