Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Планшети та ноутбуки замінюють паперові підручники в українських школах

Фото: Shutterstock

Середа, 15 березня 2017

IT-інновації у вітчизняній системі освіти дозволили полегшити рюкзак учня на 3-4 кг.

Вже давно комп'ютери в школах використовуються не тільки на уроках інформатики. У вивченні більшостей а предметів застосовуються мобільні е гаджет и - планшет и і ноутбук і. Вони позвол яют не тільки облегч ить шкільні рюкзаки, а й зробити навчання більш ефективним.

На сьогоднішній день, багато навчальних закладів України використовують собственни е мобільні е комп'ютер и. Школи купують їх на державні або спонсорські гроші. Нерідко гаджети надають школярам в користування на весь навчальний рік. У той же час деякі правила м учням видають техніку виключно на час уроків. На даний момент на всіх учнів комп'ютерів в школах не вистачає. У процесі навчання школярі нерідко використовують свої особисті пристрої.

Комп'ютеризація українських шкіл стартувала 6 років тому. За ці роки втілилися в життя кілька національних проектів, спрямованих на оснащення освітніх установ комп'ютерами. Найближчим часом планується забезпечити планшетами і нетбуками все без винятку державні навчальні заклади. Згідно з прогнозами, українські школи будуть повністю оснащені необхідною технікою до 2025 року.

Перехід на високотехнологічні «підручники» активно проводиться і в Європі. На приклад, у Франції та Великобританії понад 70% учнів мають в своєму розпорядженні планшет и, надані школами. Активна комп'ютеризація навчальних закладів відбувається в Америці, ОАЕ, Австралії та деяких країнах СНД.

Переваги планшета для школярів в тому, що при вазі в 500-600 г р він вміщує колосальні кількості текстової інформації. Це дозволяє істотно знизити вагу рюкзака, який школяр носить з собою щодня.

Крім того, гаджет може частково замінити робочі зошити. Також з його допомогою можна обмінюватися необхідною інформацією по мережі Wi-Fi. Крім того, в розпорядженні учнів електронні е енциклопедії і, навчально е програм и та інші допоміжні ресурс и. Педагоги вважають, що використання комп'ютерів в школах підвищує інтерес до навчання і допомагає швидше і легше засвоювати великі обсяги інформації.

за матеріалами Репортер.ua .

Читайте також:

Японія переплавить старі телефони на олімпійські медалі

Тернистий шлях до знань

Селфі замість вхідного квитка

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки