Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Який ноутбук 17 дюймів вибрати. рекомендації фахівця

 1. критерії вибору
 2. процесор
 3. пам'ять
 4. відеокарта
 5. Жорсткий диск
 6. дисплей
 7. Все інше
 8. Що ж вибрати?
 9. варіанти
 10. Висновок. Який ноутбук 17 дюймів вибрати


Виник тут питання з приводу того, який ноутбук 17 дюймів вибрати, бо екран в 14-15 дюймів малуватий, і потрібен побільше. Ось і задався я питанням, а дійсно, що цікавого є в сегменті ноутбуків цього типорозміру. Перший же пошук видав кілька сотень моделей за ціною від 20 тис. Рублів і до шестизначних значень. Звичайно, було б непогано, щоб ціна не чинила суттєвого впливу на вибір, але дійсність вносить свої корективи, і бюджет покупки - одне з головних вимог при виборі. Тому, подивимося, що пропонується в сегменті до 50 тис. Рублів. У цінах за станом на середину лютого 2017 го року. Тобто, який недорогий ноутбук краще купити в 2017 році.

критерії вибору

Перш ніж почнемо відбирати моделі, відразу визначимося з деякими параметрами, які допоможуть звузити вибір Перш ніж почнемо відбирати моделі, відразу визначимося з деякими параметрами, які допоможуть звузити вибір. І відразу ж обмовлюся, що, як і в попередніх моїх матеріалах, питання дизайну, довіри тому чи іншому виробникові, наявності фірмового сервісного обслуговування залишаються за рамками огляду.
Я буду розглядати переважно технічні характеристики, бо обговорювати колір корпусу, відтінок рамки навколо дисплея або наскільки приємні тактильні відчуття від користування тією чи іншою моделлю не вважаю за потрібне.
Звичайно ж, я буду називати конкретні моделі, мені подобається конкретика, а не загальні міркування, що цей процесор краще того, а стільки-то пам'яті краще, ніж стільки. Зазвичай це і так зрозуміло.

Є і ще один момент. Вибираючи ноутбук під певні завдання, знаючи, якими характеристиками він повинен володіти, корисним буде розглянути кілька способів економії , Які зможуть дозволити купити трохи більше кращу модель за ті ж гроші, або трохи зберегти кошти, виділені на покупку.

процесор

В даному ціновому діапазоні (т В даному ціновому діапазоні (т. Е. До 50 тис. Руб.), Представлений весь спектр процесорів Intel від Celeron до новітніх Kaby Lake. Давайте відразу домовимося, все ж Celeron - це занадто жорстоко. Економія, виправданість покупки - це важливо, але все ж від нової речі, якій в даному випадку виступає ноутбук, потрібно отримати задоволення, а не співчуття про даремно витрачені гроші.
Я до того, що Celeron я вилучаючи з вибору. Це зовсім вже бюджетно, і про будь-якої продуктивності годі й казати. Як і зіставні з ними процесори AMD серії E2. Подібні варіанти - це сумне видовище, будемо вже відвертими. Ці процесори можуть розглядатися тільки в разі використання Linux або в Chromebooks. У порівнянні з Windows, апаратні вимоги в даному випадку набагато демократичніше.
Якщо ж ОС від Microsoft, то доведеться відповідати вимогам, а ми підбираємо все ж більш-менш універсальний ноутбук, правда, практично не розглядаючи можливість використання його в якості ігрового. Це вже дещо інші гроші.
Значить, мінімальний процесор, який підійде - не нижче Intel Pentium або схожий з ним за можливостями AMD A6 і A8. далі, в першій статті я зупинявся на поколіннях процесорів, і серіях в них, т. е. i3, i5 і i7. У маркуванні CPU Intel перша цифра показує, до якого покоління належить той чи інший «камінь». Так, i3 5005 - це Broadwell, а i5 7200U - це новітні Kaby Lake.
В цілому, чим новіше покоління - тим краще. Вище частоти, менше нагрівання, більш продуктивне відеоядро, хоча великої різниці між сусідніми поколіннями все одно немає. Різниця криється в дрібницях, наприклад, в підтримці останнього покоління пам'яті DDR4 процесорами, починаючи з покоління Skylake (Intel 6xxx).
Наприклад, в разі вибору між i7 4510U і i3 5005U я б вибрав перший, хоча він і відноситься до більш старому поколінню, а от у випадку альтернативи i7 4510U і i3 6100U вибір вже далеко не так очевидний. У разі використання старої пам'яті DDR3 перший може виявитися і спритніші, але у другого краще відеокарта, та й підтримує інтерфейс PCI-Express версії 3.0, а 4510U - версії PCI-Express 2.0. Це важливо, якщо для встанови SSD, наприклад, в роз'єм M.2, використовується як раз шина PCI-Express.
При використанні пам'яті DDR4, мабуть, перевагу краще віддати більш свіжому процесору, т. Е. I3 6100U або i5 6200U, наприклад.

пам'ять

Зараз мінімумом є наявність 4 Гб пам'яті Зараз мінімумом є наявність 4 Гб пам'яті. Менше виробники вже і не пропонують. Оптимальніше, якщо розмір ОЗУ буде 6 або 8 Гб. Можна і більше, якщо в цьому є потреба. Справа в іншому, а саме в тому, що збільшити розмір пам'яті можна в будь-який момент самостійно. Тому виникає питання, шукати модель ноутбука з уже бажаним обсягом пам'яті, або задовольнитися мінімальними 4 Гб, а докупити планку пам'яті трохи пізніше.
Особисто мені цілком подобається можливість трохи заощадити і взяти модель з меншим об'ємом пам'яті, а доустановити потрібну кількість вже пізніше, тим більше, що і з 4 Гб пам'яті працювати цілком комфортно, якщо не перейматися «важкими» програмами. Або витратити певну суму замість пам'яті (розмір якої можна змінити самому) на більш продуктивний процесор (поміняти який вже не вдасться).
Тепер, тип пам'яті. Ідеальний варіант - це новітня пам'ять DDR 4. Тим не менш, це не повинно бути визначальним критерієм. Пам'ять типу DDR3 цілком працездатна і, купивши ноутбук саме в такій конфігурації, збитковим ви себе почувати точно не будете.
Слід лише звернути увагу, щоб в ноутбуці було місце для установки 2 планок пам'яті. У деяких моделях є тільки один роз'єм, що дещо обмежує в можливостях. Так, купивши ноутбук з однією планкою 4 Гб, у вільний роз'єм можна встановити ще одну таку ж планку і отримати вже 8. Якщо роз'єм один, то доведеться один модуль виймати, а на його місце встановлювати інший. А витягнуте кудись дівати.
Резюмуємо, 4 Гб дозволить трохи заощадити і збільшити пам'ять згодом. Якщо ОЗУ буде DDR4, то зовсім добре.

відеокарта

Всі процесори мають вбудоване відеоядро Всі процесори мають вбудоване відеоядро. З огляду на, що ноутбуки за ціною до 50 тис. Рублів до ігрових не належать, то і обов'язкова наявність дискретної карти не є обов'язковим (вже вибачте за тавтологію). Хоча в разі використання процесорів старих поколінь наявність дискретної відеокарти може виявитися виправданим.
У будь-якому випадку, про ігрові відкритих мова не йде. Найпотужніше, що можна зустріти - це GeForce 940MX. Чи не назвав би це ігровим рішенням, хоча розважитися в не особливо вимогливі іграшки вдасться.
Мене кілька спантеличують поєднання, наприклад, процесор i5 6200 U з відеоядром Intel 520, і карта GeForce 920M або Radeon R7 M340. Вбудована відеокарта слабкіше приблизно на чверть, тому необхідність в наявності дискретного рішення досить спірна.
Резюмуємо. Наявність дискретної відеокарти виправдано тільки з процесорами старих поколінь, і сподіватися на вирішення ігрового рівня не слід. Якщо попадеться GeForce 940MX - то добре, особливо якщо пам'ять буде GDDR5.

Жорсткий диск

Зазвичай пропонуються вінчестери на 500 або 1000 Гб Зазвичай пропонуються вінчестери на 500 або 1000 Гб. Чим дешевше ноутбук, тим бюджетні буде накопичувач. Це цілком природно, ціну ж треба знижувати за рахунок чогось. Правда, тут схожа ситуація, що і з пам'яттю. Ніщо не заважає зробити невеликий апгрейд і встановити більш спритний або ємний диск, або взагалі використовувати SSD.
Ось цей останній варіант найбільш привабливий. Так, такі диски недешеві, зате навіть бюджетний ноутбук стане працювати набагато «веселіше». Особливо, якщо вдасться залишити на своєму місці звичайний вінчестер, а йому в компанію докупити SSD, Краще рішення, на мій погляд, це наявність в ноутбуці роз'єму M.2. Що це таке - можна прочитати у мене в іншій статті.
На жаль, далеко не в кожному ноутбуці є такий роз'єм, але навіть в цьому випадку можна поєднати швидке з ємним, якщо звичайний жорсткий диск встановити на місце DVD-приводу, а вінчестер замінити SSD-диском форм-фактора 2.5 дюйма. Тоді і система буде на швидкому накопичувачі, і звичайний вінчестер залишиться для зберігання всякої всячини.
Резюмуємо, немає потреби гнатися за найбільшим за обсягом диском. Швидше за все, встановлений буде далеко не найпродуктивніший представник, який рано чи пізно захочеться змінити. А ось наявність роз'єму M.2 для установки SSD - річ більш ніж корисна. У дешевих моделях такого роз'єму немає, а ось в більш дорогих зустрічається, але потрібно уважно знайомитися з характеристиками.

дисплей

Переважна більшість ноутбуків мають екран з роздільною здатністю HD + (1600x900 точок) Переважна більшість ноутбуків мають екран з роздільною здатністю HD + (1600x900 точок). Є і FullHD моделі. Слід сказати, що сподіватися на якісні екрани не варто, особливо в дешевих моделях, і вже тим більше шукати IPS-матриці. Це зовсім інші гроші.
Але тут знову з'являється можливість в перспективі поліпшити характеристики ноутбука. Ми вже бачили це по відношенню до пам'яті, накопичувачів, і це ж стосується екранів. Багато моделей дозволяють замінити матрицю, причому часом можна знайти навіть виконані за технологією IPS. Тоді «картинка» буде зовсім чудовою. І, знову-таки, витратитися на це можна буде колись потім, при бажанні і наявності можливості.
Резюмуємо. Якщо вдасться знайти підходящу по можливостям і ціною FullHD (1920х1080 пікселів) модель - то добре. Якщо немає, то HD + теж вельми непогано. Головне, щоб екран не був зовсім вже поганеньким. З'ясувати це можна тільки на власні очі або зорієнтуватися за відгуками.

Все інше

Я перерахував основні критерії вибору. Залишилися ще і такі параметри, як ємність акумулятора, наявність і кількість різноманітних портів (USB, HDMI і ін.), Різних пристроїв типу Bluetooth, Wi-fi і т. П. З цим розібратися простіше, та й у всіх моделей все це приблизно однакове.
Чи потрібен вам оптичний привід чи ні - швидше за все, його наявність або відсутність не є важливим.
Те ж стосується і встановленою ОС. Це ще один спосіб заощадити. Наприклад, Lenovo IdeaPad B7180 (80RJ00EYRK) поставляється без операційної системи і коштує приблизно 24 тис. Руб. Та ж конфігурація, але з Windows 10 Home (80RJ00EXRK) коштує вже в районі 28.5 тис. Рублів. Потрібна вам ОС, або з установкою її ви впораєтеся самі - вам же і вирішувати.

Що ж вибрати?

А ось тут вже багато що залежить від того, якою сумою ви володієте. Якщо необхідно витратити мінімум коштів, і стоїть питання «який ноутбук купити недорогий і хороший, з великим екраном, для простої роботи» (офіс, серфінг в інтернеті), то і тут є з чого вибрати. Звичайно, треба відразу бути готовим до того, що бюджетность буде помітна і в якості використовуваного пластику, і в далеко не найкращому екрані, та інше.
Правда, все зовсім не так погано. Похмура продуктивність складається з неквапливого процесора, невеликого обсягу пам'яті, що працює не на самій високій частоті, і через те, що з огляду на малий її обсягу системі часто доводиться використовувати файл підкачки, розташований ... правильно, на бюджетному, повільному жорсткому диску. Якщо збільшити обсяг пам'яті, замінити жорсткий диск SSD-накопичувачем, то швидкість роботи драматичним чином покращиться. Звичайно, продуктивність процесора не зміниться, зате його оточення буде набагато більш найспритнішим.
Якщо коштів побільше, і потрібна універсальна модель, яка дозволить працювати в самих різних програмах, мати запас потужності, то тут вибір непоганий. Правда, далеко не завжди конфігурація, обрана виробником, здається оптимальною і виправданою. Далі я вибрав кілька моделей, які мене зацікавили, починаючи з дешевих і закінчуючи тими, які стоять під 50 тисяч.
Треба врахувати, що багато моделей мають n-ну кількість модифікацій з різними процесорами, обсягами пам'яті, екранами і т. П. Вибрати оптимальний варіант буває не так просто.

варіанти

Уявляю моделі, які мені здалися цікавими, конфігурація яких найбільш оптимальна і не містить зайвих компонентів, які неминуче збільшують ціну.

Lenovo IdeaPad B7180 (80RJ00EYRK)Lenovo IdeaPad B7180 (80RJ00EYRK)

Орієнтовна вартість - 24000 руб Дешевий, процесор - кращий з Pentium-ів 4405U, без ОС, наявність DVD дозволить встановити туди HDD, а на його місце - SSD. Непоганий кандидат на апгрейд. Схожий на Dell Inspiron 5759-0261, але у того немає DVD, доведеться вибирати, обсяг HDD або швидкість SSD. Win10 додає до ціни приблизно 4.5 тис. Орієнтовна вартість - 24000 руб Дешевий, процесор - кращий з Pentium-ів 4405U, без ОС, наявність DVD дозволить встановити туди HDD, а на його місце - SSD Lenovo IdeaPad 300-17 Орієнтовна вартість - 27500 руб Порівняно з попереднім - додана дискретна карта AMD R5-330, яка трохи могутніше вбудованої, та ще й Win10 в комплекті. HP ProBook 470 G3 Орієнтовна вартість - 35000 руб Переваги - легкий доступ у нутрощів для чищення або апгрейда, роз'єм M.2, без ОС, матовий, неблікующій екран, процесор i3 6100U, слабенька карта AMD R7-M340. Acer Aspire E5-772G-32СD Орієнтовна вартість - 37000 руб Можна розглянути як варіант. Чи не найсвіжіший процесор працює в парі з не найгіршою картою 940M. В мінусах - відсутність M.2, але можна задіяти місце під DVD для апгрейда. HP ProBook 470 G4 Орієнтовна вартість - 41000 руб Дуже цікавий варіант на новітньому i5 7200U Kaby Lake, без ОС, з DDR4, та ще й M.2 на борту. Спочатку встановлено 4 Гб пам'яті, що на наші часи самий мінімум, а для такої конфігурації, в общем-то, замало. Збільшення обсягу хоча б удвічі просто обов'язково. Дискретної відеокарти немає, зате все інше на вельми вражаюче рівні. Якщо потрібен ноут для серйозної роботи, але не для ігор, то більш ніж гідний варіант. Dell Inspiron 5767-2679 Орієнтовна вартість - 43000 руб Можна сказати, це багато в чому конкурент HP ProBook 470 G4, відрізняється наявністю FullHD дисплея, спочатку більшим обсягом пам'яті і дискретною відеокартою R7 M445, хоч і не ігровий, але більш спритною, ніж вбудоване відеоядро. Недолік тільки один - відсутність роз'єму M.2 для SSD. Особисто для мене це суттєвий недолік, т. К. По життю оцінив зручність від такої конфігурації - наявності можливості установки додаткового швидкісного накопичувача. В іншому - дуже цікава модель універсального комп'ютера (крім ігор, за винятком невимогливих), який вже не вимагає ніякого «прикладання» рук, крім установки ОС. ASUS X756UQ Орієнтовна вартість - 48500 руб В принципі, модель, яку можна внести до списку кандидатів на покупку. Серед переваг, в першу чергу, треба відзначити відеокарту 940MX, правда, що працює на досить повільному типі пам'яті GDDR3, а в недоліках - відсутність M.2 і спочатку тільки 4 Гб пам'яті, т. Е. Ставити другу планку пам'яті, фактично, обов'язково, що ще плюс деяка сума до ціни ноутбука. Зате цікавий дизайн, невеликої товщини корпус, шановний виробник. Dell Inspiron 5767-2716 Орієнтовна вартість - 47000 руб Напевно, варіант для тих, кому потрібно все і відразу. Тут і FullHD екран, і i7 Kaby Lake, і оптимальні 8 Гб пам'яті, і навіть дискретна відеокарта R7 M445, яка дасть можливість дещо в що пограти. На жаль, є і горезвісна ложка дьогтю - відсутність M.2. Особисто для мене це суттєвий недолік.

Висновок. Який ноутбук 17 дюймів вибрати

З усього сказаного особисто для мене найбільш цікавий варіант - HP ProBook 470 G4, причому у варіанті з 4 Гб пам'яті DDR4 і з процесором i5 7200U. Є модифікація з об'ємом пам'яті 8 Гб і процесором i7 7500U (вартість такого варіанту близько 50 тис. Руб.), Але стОит чи трохи більш потужний процесор декількох тисяч рублів - питання спірне. З огляду на відсутність дискретної ігровий відеокарти, я б переплачувати не став.
Можна розглянути варіант тієї ж моделі, але з процесором I3 7100U, FullHD екраном і дискретною відеокартою GeForce 930MX, але ось наявність останньої і викликає сумніви. Не дуже зрозуміло, навіщо вона потрібна. Її продуктивність не сильно відрізняється від вбудованої, та й процесор все ж хотілося б потужніший, якщо вже мова йде про суму близько 50 тис. Руб.
У діапазоні цін до 50 тис. Рублів можна підібрати ноутбук майже під будь-які вимоги, за винятком ігрових здібностей. Найпотужніше, що вдасться знайти - з відеокартою GeForce 940MX, але називати її ігровий я б не став. Зате якщо потрібен бюджетний ноутбук, але неодмінно з великим екраном - тобто такі моделі, як Lenovo B7180 або Dell 5759.
Є і дуже цікаві, дуже продуктивні варіанти, наприклад, Dell Inspiron 5767-2679 або HP ProBook 470 G4, здатні на багато що. Беручи до уваги можливості апгрейда, можна отримати комп'ютер, можливостей якого вистачить на довгий час.
За ці гроші можна підібрати і ігровий ноутбук, але доведеться пожертвувати розміром екрану. Серед 15-дюймових моделей є такі, які вже можна назвати ігровими, але це далеко не всім необхідно, а ось можливість мати екран побільше дійсно буває важлива.

В даному випадку я, як зазвичай, висловлюю свою власну думку, не претендує на абсолютну істину. Якщо є питання, в чомусь я помиляюся, або про якісь моменти недостатньо ясно виклав, то готовий відповісти на питання, чи готовий до конструктивної критики.

Upd. 12.07.2017. Час йде, з'являються нові моделі, зникають з продажу старі. Пропоную короткий огляд актуальних на даний момент ігрових моделей ноутбуків Asus з екраном 17 дюймів .

Що ж вибрати?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки