Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Огляди. Інтернет магазин якісних мобільних аксесуарів Партнер

Ємність акумулятора буває номінальної та реальної. Згідно ГОСТ Р МЕК 60086-4-2009 номінальна ємність - це значення ємності елемента або батареї, певне в встановлених умовах і деклароване виробником. Простіше кажучи, то значення ємності акумулятора, що зазначено в характеристиках пристрою або на упаковці нової батареї, і є номінальна ємність. Цей параметр позначає кількість енергії, яке акумулятор теоретично віддасть, разряжаясь від 100 до 0 відсотків.

Ємність позначається літерою С та вимірюється в ампер-годинах (Аг) або міліампер-годинах (мАг). Однак, якщо Ви купуєте акумулятор ємністю 4000 мАг, будьте готові до того, що реальна ємність АКБ відрізняється від номінальної, так як залежить від безлічі факторів.


Реальна ємність батареї - то кількість енергії, яке дійсно є споживачеві на момент покупки нового акумулятора. Фактична кількість різниться АКБ зазвичай коливається в межах 80 - 110% від номінальної. Такий розкид безпосередньо залежить від трьох чинників:

  • умов зберігання (при якій температурі зберігали АКБ),
  • терміну зберігання (чим довше лежав акумулятор на складі, тим менше його реальна ємність),
  • заводу-виробника і якості елементів виготовлення.

Зверніть увагу! У цій статті ми не розглядаємо випадки шахрайства, коли покупець стикається з реальними підробками і замість батареї на 4000 мАч отримує незрозуміле пристрій ємністю 400 мАг.

Чи досягається номінальна ємність в процесі використання АКБ?

Ємність будь-якого акумулятора - це непостійна величина, яка змінюється в залежності від умов експлуатації і не залежать від користувача причин. З часом ємність будь-акумуляторної батареї зменшується.

Номінальна, зазначена чесними виробниками, ємність АКБ досягається протягом перших циклів заряду-розряду, коли розробляється активна маса пластин акумулятора. Досягнуте значення ємності тримається кілька десятків зарядних циклів, а потім акумулятор починає деградувати, так як зменшується кількість активного матеріалу пластин і всі частини акумуляторної батареї зношуються. В середньому, акумулятори сучасних смартфонів розраховані на 500-800 зарядних циклів, тобто, при правильній роботі з пристроєм, протримаються року два, а потім зажадають заміни.

В інтернет-магазині Partner представлений великий вибір аналогових акумуляторів для телефонів. У картці товару зазначена номінальна ємність АКБ, яка досягається після 3-5 зарядних циклів. Акумулятори Partner розраховані на 500 циклів заряду-розряду, як мінімум, і продаються з піврічною гарантією.

Подивитися акумулятори Partner

Чи досягається номінальна ємність в процесі використання АКБ?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки