Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

emkostnye-datchiki

 1. Ємнісні датчики спеціального призначення:
 2. Типові характеристики ємнісних датчиків:
 3. Принцип дії ємнісних датчиків

за параметрами  по аналогам  за маркуванням  Так само Ви можете завантажити каталог  ємнісних датчиків в форматі pdf (1,3мб)  або відправити Ваш запит по e-mail:  Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript  і Вам в найкоротші час дадуть відповідь на Ваші запитання за параметрами по аналогам за маркуванням

Так само Ви можете завантажити каталог ємнісних датчиків в форматі pdf (1,3мб) Так само Ви можете завантажити каталог  ємнісних датчиків в форматі pdf (1,3мб)  або відправити Ваш запит по e-mail:  Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript  і Вам в найкоротші час дадуть відповідь на Ваші запитання або відправити Ваш запит по e-mail: Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript і Вам в найкоротші час дадуть відповідь на Ваші запитання.

Ємнісні датчики спеціального призначення:

Ємнісні датчики використовуються в системах управління технологічними процесами в багатьох галузях промисловості. Датчики застосовують для виявлення, підрахунку і позиціонування металевих і неметалевих об'єктів, а також для контролю рівня рідини і сипучих речовин в резервуарах.

Порівняно з індуктивними датчиками ємнісні безконтактні вимикачі мають переваги:

 • реєструють електропровідні і неелектропроводящіе матеріали в твердому, порошкоподібному або рідкому стані: скло, кераміку, пластмасу, деревину, папір, картон, олія, воду, хімічні речовини;
 • працюють через неметалеві матеріали (наприклад, пластмасу або скло) при контролі рівня наповнення резервуара.

Ємнісні датчики ТЕКО відповідають санітарно - епідеміологічним нормам мають гігієнічний сертифікат . Тому можливе застосування ємнісних датчиків гігієнічного виконання в контакті з харчовими продуктами.

Типові характеристики ємнісних датчиків:

 • Різні конструктивні виконання від М12 до Ø55 мм.
 • Напруга живлення 10 ... 30В DC, 20 ... 250В / 20 ... 320В DC / AC.
 • Матеріал корпусу: алюміній, пластмаса, нержавіюча сталь, нікельована латунь, фторопласт.
 • Типовий діапазон температур -25 ... + 75 ° С;
  Низькотемпературне виконання -45 ... + 65 ° С;
  Високотемпературне виконання -15 ... + 105 ° С
 • Регулювання відстані спрацьовування.
 • Наявність затримки спрацьовування і / або відключення.
 • Вибухобезпечні ємнісні датчики NAMUR .
 • Можливість роботи в умовах підвищеного тиску до 20МПа.
 • Ступінь захисту IP67, IP68.

Можливо виготовлення спеціальних виконань ємнісних датчиків: стійких до агресивних умови навколишнього середовища, перепадів температури, високого тиску і т. Д.

Принцип дії ємнісних датчиків

Між датчиком і навколишнім середовищем існує електростатичне поле. Датчик працює на визначення зміни ємності в цьому ланцюзі. Між навколишнім середовищем і датчиком існує електростатичне поле, при зміні ємності в даному полі (при попаданні в поле будь-якого об'єкта) відбувається спрацьовування.

Датчик має чутливу поверхню, утворену двома електродами конденсатора, включеного в ланцюг зворотного зв'язку високочастотного генератора. Наближення об'єкта впливу з металу або діелектрика до чутливої ​​поверхні збільшує ємність між електродами конденсатора і викликає збільшення амплітуди коливань генератора. При досягненні амплітудою генератора порогового значення, схемою управління формується вихідний сигнал електронного ключа датчика, який використовується для комутації електричних ланцюгів і сигналізації.

Датчик налаштований на номінальний зазор при спрацьовуванні від металевої пластини. При використанні об'єкта впливу з діелектричних матеріалів робочий зазор зміниться і буде залежати від діелектричної проникності матеріалу об'єкта впливу. У разі необхідності можна підлаштувати чутливість датчика на необхідний зазор.

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки