Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Ripple (XRP) перевершив Bitcoin і Ethereum

Ripple (XRP) перевершив Bitcoin і   Ethereum   за рівнем децентралізації

Ripple (XRP) перевершив Bitcoin і Ethereum за рівнем децентралізації. Цю новину прокоментував технічний директор Ripple Девід Шварц на сайті компанії Ripple.

58% мережі біткоіни контролюється чотирма майнінговимі пулами, а 57% мережі Ethereum - трьома. Для порівняння, Ripple контролює 48% мережі XRP.

Важливо відзначити, що у кожного валідатора блокчейна XRP є тільки один голос, тому жодна фірма не може володіти 51% обчислювальної потужності всього блокчейна.

«Протокол блокчейна XRP функціонує на основі протоколу консенсусу, який має на увазі підтвердження транзакцій валідаторами. Вони відрізняються від Майнер тим, що не отримують нагороду за обробку транзакцій. На сьогоднішній день валідатори розподілені по всьому світу, в їх число входять різні компанії, біржі, а також індивідуальні користувачі. Блокчейн XRP заснований на децентралізованому і демократичному механізмі консенсусу, мережа не може контролювати одна організація », - зазначив Шварц.

Таким чином, можна сказати, що реєстр XRP рухається в бік повної децентралізації. І тепер критики вже не зможуть дорікати творців криптовалюта в порушенні головного постулату Сатоши Накамото, - пише crypt-mining.

Часи змінюються як для Ripple, так і для XRP. Такі зрушення роблять XRP більш привабливим кріптоактівом для нових користувачів, що сприятиме підвищенню курсу XRP і допоможе проекту розвиватися в майбутньому.

З інших новин. Генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус заявив, що інституційні інвестори з Уолл-стріт купують і тримають XRP в рекордних масштабах. І наступний щоквартальний звіт компанії покаже цей різкий ріст інтересу великих гравців, - пише freedman.club.

22 серпня Окружний суд штату Каліфорнія опублікував заяву, в якій говориться, що позивач Райан Коффі добровільно скасував позов, який він подав на початку поточного року проти Ripple Labs і Бреда Гарлінхауса. 10 серпня Окружний суд Каліфорнії відхилив позов Коффі, і він не став подавати позови до вищих судів.

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки