Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Huawei HiAssistant - це новий сервіс з штучним інтелектом, який буде конкурувати з Siri і Google Assistant

  1. Що вже відомо?
  2. Коли представлять голосовий помічник Huawei HiAssistant?

Huawei продовжує вкладати серйозні фінансові ресурси в розвиток технологій штучного інтелекту. Хорошим прикладом в цьому відношенні є новий процесор Huawei Kirin 970, яким оснащені новітні смартфони компанії. Також стало відомо, що китайський виробник веде розробку власного голосового помічника, який поки що відомий під кодовим ім'ям Huawei HiAssistant.

За задумом розробників компанії Huawei, їх голосовий помічник стане конкурентом Amazon Alexa, Microsoft Cortana, Google Assistant і Apple Siri. Він повинен нав'язати серйозну боротьбу конкурентам на ринку мобільних пристроїв.

Що вже відомо?

Завдяки новому віртуальному помічнику користувачі зможуть управляти всіма аспектами роботи смартфонів за допомогою голосових команд. HiAssistant буде розширеною версією функції HiVoice, завдяки якій користувачі могли виконувати прості завдання, наприклад, дзвонити за допомогою голосу. Але на складні її не вистачало, і тому в компанії вирішили розробити нового голосового помічника, тим самим запропонувати безліч додаткових опцій. Зокрема, компанія Huawei також приділятиме особливу увагу мобільних платежів і дозволить нам здійснювати перекази з найбільшими банками, використовуючи їх надання нових послуг штучного інтелекту.

Спочатку голосовий помічник Huawei HiAssistant буде доступний тільки для пристроїв, що працюють з EMUI 8 Спочатку голосовий помічник Huawei HiAssistant буде доступний тільки для пристроїв, що працюють з EMUI 8.1. Інша вимога полягає в тому, що смартфони повинні працювати на останньому процесорі компанії Kirin 970. Простіше кажучи, це означає, що тільки у флагманських пристроїв буде перевага HiAssistant. Компанія буде періодично надавати оновлення програмного забезпечення для оптимізації продуктивності програмного забезпечення та усунення ряду поточних проблем, щоб запропонувати краще користувачам.

Коли представлять голосовий помічник Huawei HiAssistant?

Про самих розробках і особливості Huawei HiAssistant ще майже нічого не відомо. Компанія все тримає в секреті. Також невідомо про набір функцій і навичок HiAssistant, і, найголовніше, неясно, чи буде представлений голосовий помічник за межами Китаю. Можливо, ми побачимо його в нових смартфонах компанії Huawei, які, як відомо, вона представить 27 березня 2018 року на спеціальному заході.

Що вже відомо?
Коли представлять голосовий помічник Huawei HiAssistant?
Що вже відомо?
Коли представлять голосовий помічник Huawei HiAssistant?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки