Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Фото ікон з високою роздільною здатністю - Фотографії ікон високої розподільчої здатності для широкоформатного друку

Не кожен православний прихід, особливо сільський, має фінансову можливість замовити для споруджуваного храму писані ікони

Не кожен православний прихід, особливо сільський, має фінансову можливість замовити для споруджуваного храму писані ікони. Ікони хорошого, якісного письма - це звичайно ідеал, але коштують вони дуже дорого. Якщо немає коштів на хорошу ікону, написану благочестивим, православним іконописцем або, в крайньому випадку, художником, то тоді краще репродукція ікони якісного письма, ніж писана - поганого. А якщо і сама репродукція якісно зроблена - так це ще краще. На сьогоднішній день є можливість отримати якісну фотокопію ікони будь-якого розміру. Для цього використовується цифровий дзеркальний фотоапарат, а також обладнання та матеріали для широкоформатного друку.

Можна, наприклад, надрукувати зображення (методом сольвентной друку для зовнішньої реклами) на самоклеющейся матовою плівці Oracal шириною до 1,5 метра. Така друк стійка проти світла і вологи. Але для зображень таких великих розмірів і хорошої якості потрібні і файли ікон великого розміру. В даний час такі файли дуже важко знайти. Ми вирішили самі сканувати або фотографувати в храмах ікони і біблійні картини, а потім друкувати на широкоформатному плотері.

Якість репродукції в основному залежить від розміру і якості оригіналу. Після сканування або фотографування фотографія в Adobe Photoshop по можливості очищається від сміття, подряпин і інших дефектів. Насиченість кольорів, яскравість і контраст ми не змінюємо. Маючи файл ікони з високою роздільною здатністю (великого розміру), можна звернутися у фірму, що має широкоформатний плотер, і надрукувати копію потрібного вам розміру. Перед друком ви обов'язково вказуєте розмір друку, і при бажанні просите змінити насиченість кольорів, яскравість, контраст і т.д. Друкувати ікони можна на полотні, фотопапері, самоклеющейся плівці Oracal, банері, папері blueback або citylight, і інших матеріалах.

У зв'язку з блокуванням в Україні системи електронних грошей WebMoney, сторінка автоматичного інтернет-магазину «Фотографії ікон», створеного на базі DigiSeller, для жителів України поки не доступна.

Але ви можете завантажити повний каталог фото ікон тут:

1. Google Диск - https://drive.google.com/drive/folders/0BxxBI5-kw0X9alJEaVo4LTZNTHc?usp=sharing
2. Яндекс Диск - https://yadi.sk/d/EGZKOjqTv7PhW

і замовити в звичайному ручному режимі .

Com/drive/folders/0BxxBI5-kw0X9alJEaVo4LTZNTHc?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки