Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Як правильно перезавантажити Android і уникнути можливих помилок

 1. Способи перезавантаження Android
 2. Перезапуск Android кнопкою Power
 3. Використання стандартних налаштувань
 4. Перезапуск системи через середу Recovery
 5. Застосування спеціального ПО

ОС Android, як і будь-яке інше програмне забезпечення, періодично піддається збоїв і вірусами. Це може привести до зниження працездатності телефону, його зависань або повного виходу з ладу, тобто « окірпічіванію ». Усунути більшу частину проблем, пов'язаних з некоректною роботою системи, дозволяє повне перезавантаження Андроїд. При виконанні даної операції з девайса видаляється весь софт, а його налаштування відкочуються до заводського стану. Розглянемо, як перезавантажити Андроїд в телефоні або планшеті.

Способи перезавантаження Android

Залежно від складності збою і стану смартфона виконати ресет системи можна кількома способами:

Перший метод реанімування вважається найбільш щадним, так як при ньому на планшеті (телефоні) зберігаються всі призначені для користувача дані і встановлені додатки. В інших же випадках з гаджета видаляється весь раніше скачаний контент.

Перед тим як перезавантажити Андроїд, рекомендується скопіювати важливу інформацію в надійне місце і створити точку відновлення системи.

Перезапуск Android кнопкою Power

Це найпростіший спосіб перезавантажити телефон або планшет, відповідний для будь-якої ОС, будь то Андроїд, iOS або Windows. Однак він дозволяє впоратися з проблемою далеко не у всіх випадках.

Для перезавантаження Android досить затиснути клавішу Power на кілька секунд. При цьому на екрані мобільного пристрою висвітиться вікно з варіантами подальших дій. Тут потрібно клікнути «Рестарт» і почекати деякий час, поки виконається перезапуск системи. Для перезавантаження Android досить затиснути клавішу Power на кілька секунд

Якщо при натисканні на кнопку харчування смартфон не перезавантажується, спробуйте потримати її довше (10-15 сек) або просто витягніть з девайса акумулятор на деякий час.

Використання стандартних налаштувань

В операційній системі Андроїд перевантажити апарат і скинути всі налаштування до заводських можна за допомогою стандартного меню, звичайно, якщо збій дозволяє в нього увійти. Для цього потрібно зробити наступне:

 1. Відкрити параметри планшетного пристрою і перейти в розділ «Відновлення та скидання».
 2. Вибрати пункт «Скидання налаштувань».
 3. У вікні попередження підтвердити свої наміри.

Після виконання зазначених дій станеться повне перезавантаження системи з втратою всіх даних і програм, встановлених у внутрішній пам'яті девайса. При цьому інформація, розміщена на вбудованій карті micro sd, не постраждає.

Перед тим як зробити перезавантаження планшета на Андроїд, рекомендується перенести важливі файли (фотки, музику, документи) на ПК, а дані додатків, контакти, sms і т.п. зберегти на хмарному сховище для їх швидкого відновлення:

 1. В налаштуваннях гаджета вибираємо вкладку «Акаунти».
 2. Натискаємо на значок Google (ваш пристрій вже має бути прив'язане до аккаунту на даному сервісі).
 3. Відзначаємо пункти, інформацію з яких потрібно зберегти.
 4. Натискаємо кнопку, що знаходиться в правому верхньому куті дисплея і натискаємо «Синхронізувати».

Якщо до девайсу підключений інтернет, всі дані запишуться в хмарне сховище Google. Тепер Андроїд може спокійно перезавантажуватися, а ваша особиста інформація буде в цілковитій безпеці.

Перезапуск системи через середу Recovery

Якщо з якої-небудь причини телефон через стандартне меню не перезавантажується або перезавантажується, але проблема залишається, можна спробувати зробити Hard Reset системою реанімування Recovery . Для цього потрібно:

 1. Вимкнути гаджет і увійти в робочу область Рекавері. Для цього одночасно затискається певна комбінація клавіш. Наприклад, для Самсунг це кнопки Power і зменшення гучності, а для Леново - клавіша харчування та серединка качельки управління звуком.
 2. Для перезавантаження слід вибрати пункт, показаний на зображенні.

Поки апарат перезавантажується, виробляти з ним будь-які дії (наприклад, виймати акумулятор) строго заборонено, так як це може привести до його « окірпічіванію », Тобто повної втрати працездатності.

Застосування спеціального ПО

Якщо при спробі перепрошити девайс, активувати root-права або виконати інші потенційно небезпечні дії пристрій перетворилося в « цегла », Тобто воно не включається і не працюватимуть у середовищі Recovery, перезавантажити Андроїд в телефоні можна шляхом установки кастомними Рекавері .

Давайте розглянемо, як зробити цю процедуру на смартфоні Самсунг:

 1. Скачайте і встановіть на ПК додаток Odin найновішою версією. Також завантажте файл з Мордекавері (CWM Recovery) тієї збірки, яка підійде під вашу модель гаджета.
 2. Вимкніть телефон. Потім увійдіть в режим Download Mode. Для цього затисніть одночасно кнопки харчування, повернення додому і зменшення гучності. Коли на дисплеї з'явиться логотип Андроїд, повторно натисніть Power.
 3. Запустіть Odin і підключіть девайс до ПК. Якщо програма розпізнає пристрій, в поле ID: COM висвітиться відповідна інформація.
 4. У рядку AP вкажіть шлях до файлу з CWM Recovery і натисніть Start.

Почнеться процес інсталяції. Поки середовище відновлення перезавантажується, не виймайте смартфон від комп'ютера. Після завершення даного процесу ви можете від'єднати кабель USB і увійти в область CWM Recovery. Жорстка перезавантаження запускається командою, зазначеної на малюнку. Почнеться процес інсталяції

Поскаржитись на контент

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки