Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Часті питання для мобільних процесорів Intel® Core ™ 2 Duo

Які функції унікальні для мобільних процесорів Intel® Core ™ 2 Duo?

Які функції унікальні для мобільних процесорів Intel® Core ™ 2 Duo

Intel® Core ™ 2 Duo процесори включають в себе безліч передових інновацій, в тому числі:

 • Технологія Intel® Wide Dynamic Execution - покращує продуктивність і ефективність, так як кожне ядро ​​може виконати до чотирьох повних інструкцій одночасно, використовуючи ефективний 14-ступінчастий конвеєр.
 • Технологія Intel® Smart Memory Access -поліпшує продуктивність системи, приховуючи затримку пам'яті, тим самим оптимізуючи використання доступної смуги пропускання даних комп'ютера для надання даних для процесора, коли і де це необхідно.
 • Удосконалена інтелектуальна кеш-пам'ять Intel® -включає в себе загальний кеш L2 або пам'яті резервуара для зниження потужності за рахунок мінімізації трафіку пам'яті, але збільшує продуктивність, дозволяючи одному ядру використовувати весь кеш, коли інші ядра простою. Тільки корпорація Intel надає цю можливість у всіх сегментах.
 • Технологія Intel® Advanced Digital Media Boost -ефективно подвоює швидкість виконання для інструкцій, які використовуються широко в мультимедійних і графічних додатків.
 • Технологія Intel® 64 - удосконалення 32-бітної архітектури Intel підтримує 64-бітові обчислення, в тому числі дозволяє процесору отримувати доступ до великих обсягів пам'яті.

Процесори Intel® Core ™ 2 Duo для мобільних пристроїв включають в себе безліч передових інновацій, в тому числі:

 • Intel® динамічна координація потужності-координує Удосконалена технологія Intel SpeedStep® та бездіяльне стан управління живленням (C-States), незалежно від кожного ядра, щоб допомогти економити енергію.
 • Intel динамічні шини парковка-дозволяє платформі економії енергії і поліпшення роботи акумулятора, дозволяючи чіпсет для харчування вниз з процесором в низькочастотному режимі.
 • Intel® поліпшена більш глибокий сон з динамічним розміром кешу-економія енергії шляхом промивання кеша даних в системної пам'яті в періоди бездіяльності, щоб знизити напругу процесора.

Де можна знайти інформацію про процесор процесор Intel® Core ™ 2 Duo?
процесор Intel® Core ™ 2 Duo Intel другого покоління мобільних Двоядерний процесор призначений для досягнення прориву продуктивності і великий економії енергії. Ноутбуки на базі процесорів Intel® Centrino® з новим процесором Intel Core 2 Duo і 4 МБ кеш-пам'яті збільшують продуктивність для ресурсномістких завдань, таких як багатозадачність.

Де можна знайти такі відомості, як швидкість процесора, номер процесора, розмір кешу, сумісність чіпсета, ціноутворення і коди замовлення продуктів?
Інформацію про процесорах Intel® можна знайти на сайті специфікації продукту . Якщо ви не можете знайти (знайти або переглянути) процесор Intel®, який ви шукаєте, надішліть нам свій відгук .

Схожі питання

Які функції унікальні для мобільних процесорів Intel® Core ™ 2 Duo?
Де можна знайти інформацію про процесор процесор Intel® Core ™ 2 Duo?
Де можна знайти такі відомості, як швидкість процесора, номер процесора, розмір кешу, сумісність чіпсета, ціноутворення і коди замовлення продуктів?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки