Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Як дізнатися, знайти мобільний, стільниковий телефон Fly e154 ds123 по imei, перевірити номер май на крадіжку

 1. Що таке IMI? IMEI - International Mobile Equipment Identity - Міжнародний Ідентифікатор Мобільного...
 2. Як повернути загублений телефон Fly по imei?
 3. Як діяти при покупці нового і б / у телефону, планшета Fly?
 4. Вкрали телефон, як знайти загублений телефон Fly по imei?
 5. Як визначити країну виробника телефону?

Що таке IMI?

IMEI - International Mobile Equipment Identity - Міжнародний Ідентифікатор Мобільного Обладнання - число налічує 15 знаків, присвоюється всім мобільних пристроїв компанії Fly, в т.ч. і моделям: Ezzy5, FS504 Cirrus 2, octa, fs403 3g, fly era nano 2, ts111 чорний, iq456, iq4503, flylife, FS451 quattro, 4404, iq4417, ds116, iq447, 504, e154, iq 245, ds123, e157, iq441, iq4404, high, era life, iq239, nimbus, project, energy, iq434, iq449, fs501, evo chic, bird, iq4413, iq4514, iq4403, iq4416, iq4505, fs401, fs451, away, iq4490i, fs452, evo tech 4, energie, ff241, like, era style 3, iq450, fs502 cirs 1, fs, era 6, era 7, iq4415 quad, wileyfox, evo 3, iq431, iq4516 tornado slim, evo energy, nimbus 3, connect, iq4406, ff301, ds120, e141 tv, iq440, ezzy, iq442, e, iq238, ds, iq445, ts105, iq430, iq446, wizard plus, iq245, ds125, iq451, iq320, iq300 vision black, panorama iq310 grey і інших, при виготовленні на підприємстві виробника Fly. Цей унікальний номер апарата Fly знаходиться у багатьох місцях: на самому апараті (частіше під акумулятором), на пакувальній коробці, в ПЗУ - прошивці телефону і при підключенні до мережі передається на сервер оператора зв'язку. Май використовується для пошуку вкрадених телефонів.

Унікальний номер мобільного пристрою Fly FS504 Cirrus 2, Fly FS504 Cirrus 2 і інших imei в більшості випадків використовується оператором зв'язку для реєстрації телефону Fly в його мережі. А так же телефон Fly fly era nano 2, телефон ts111 чорний і інші, може бути легко знайдений в разі його крадіжки або втрати, тому що май нелегко підробити і при авторизації в мережі і може бути виявлений.

У разі крадіжки телефону Fly, необхідно зробити офіційну заяву в Поліцію, після чого правоохоронні органи зобов'язані звернутися до чинних на їх території компанії ОПСС з метою занесення краденого май на чорний список і передачі інформації в разі виявлення телефону про нового власника пристрою.

У розвинених країнах: в Європі і Америці, ця система пошуку вкрадених телефонів отрабонном і ефективна, навіть в разі зміни сім-карти телефон не працюватиме ні в одній мережі.

Ну а в Росії, в слідстві недосконалу систему залучення до відповідальності і покаранню, повернути вкрадений стільниковий телефон або планшет через imei проблематично. Законному власнику для пошуку і повернення своєї техніки, необхідно буде проявляти наполегливість і терпіння.Як знайти, дізнатися Май телефону або планшета Fly?

IMEI телефону, планшета і будь-якого іншого сучасного мобільного пристрою компанії Fly, знаходиться як мінімум в чотирьох місцях:

 1. - у флеш пам'яті апарату. Побачити його можна, набравши команду * # 06 #, потім виклик.
 2. - під акумулятором є табличка, на ній є серійний номером і imei телефону.
 3. - на упаковці - картонній коробці від мобільника.
 4. - в гарантійному талоні, що знаходиться в коробці від телефон Fly.

Як дізнатися imei телефон і убезпечити себе при його покупці? Перед тим як оплатити телефон, бажано знайти і порівняти всі ці чотири коду imei: на телефоні fs403 3g, на упаковці, в гарантійному талоні і в пам'яті пристрою ПЗУ. Звичайно вони все повинні бути однакові і не мати слідів підробки.

Як повернути загублений телефон Fly по imei?

Як знаходять телефони по imei? Про це було описано раніше, унікальний номер imei стільникового телефон Fly необхідно занести в чорний список - в базу вкрадених телефонів і чекати коли він "засвітиться" в мережі оператора. База вкрадених emei поповнюється поліцією за заявами громадян та повинна знаходиться у всіх операторах зв'язку. Такі телефони після виходи в мережу, повинні відразу блокуватися. Далі, має бути визначено місцезнаходження такого телефону і посланий сигнал поліцейським "Вкрадений телефон Fly flylife знайдений - Він тут ...". У країнах, де оператори ведуть чорні списки, крадені телефони стають просто марним шматком пластмаси, не вартим нічого і найчастіше йдуть на запчастини, або на перепрограмування IMEI.

Отже виникає питання: А чи можна, змінити IMEI телефону octa і інших моделей? І так і ні, можна, але не на всіх апаратах. На старих телефонах і на дешевих китайських телефонах умільці змінюють IMEI, на нових моделях апаратів заміна IMEI практично не можлива. Виробники, зокрема компанія Fly, постійно вдосконалюють захист від перепрошивки. Ще необхідно додати, що подібні дії з телефоном кримінально карані. Є приклади коли за такі справи, люди отримували терміни. Якщо не брати до уваги західні країни, то наприклад, в Казахстані є така стаття, по якій за перепрошивку май можна отримати до трьох років позбавлення волі. В інших країнах максимальні терміни покарання можуть досягати 5-8 років позбавлення волі. У Росії подібні дії кваліфікують за статтями 272 і 273 Кримінального Кодексу Російської Федерації. У судовій практиці були як факти винесення обвинувальних висновків з призначенням покарання вигляді трьох років позбавлення волі умовно так і виправдувальні вироки.

Як діяти при покупці нового і б / у телефону, планшета Fly?

Якщо є підозра не купуйте крадений телефон, планшет. Нового власника телефону Fly легко обчислити, і далі доведеться пояснювати звідки взявся мобільник, хто продав, хто вкрав і т.п. Що б не нарватися на вкрадений телефон fly era nano 2, цієї моделі і інших, необхідно все перевірити. Купувати телефон необхідно тільки в повному комплекті - телефон, рідне зарядний пристрій, інструкція з гарантійним талоном, упаковка. Якщо це все є, необхідно звірити IMEI на коробці, на наклейці під акумулятором, у гарантійному талоні, і вивести номер на екран 3.5 дюйма телефону Fly fly era nano 2 командою * # 06 #. Підозра повинно викликати наступне: не повна комплектація, потертості біля номера imei на коробці, талоні і під акумулятором, криво наклеєна наклейка на телефоні, якщо є сліди її переклеювання. Від покупки такого мобільника краще відмовитися.

Вкрали телефон, як знайти загублений телефон Fly по imei?

 • Необхідно звернутися Поліцію. У заяві треба написати emei вкраденого пристрою, додати копії документів, що підтверджують право володіння ним. Далі, поліція повинна зробити офіційний запит в компанії стільникового зв'язку. А ті, в свою чергу, повинні дати офіційну відповідь, є цей телефон у них в мережі чи ні, а так само місцезнаходження його. Поліція знаючи місцезнаходження телефону, повинна його забрати і повернути власнику.
 • Тільки з досвіду таких справ відомо, що все це робиться довго і неохоче. Але при певному "везіння", не дивлячись на всі обставини заважає цьому, телефон iq456 цієї або іншої моделі, можна знайти.
 • Альтернативний пошук телефон Fly - визначення стільникового телефону через приватні бази imei. У мережі інтернет, є сайти, на яких зробивши запит, можна дізнатися, помістив його хто ні будь в чорний список чи ні. Точно так же, втративши мобільний телефон або планшет, можна його imei занести в ці списки, в надії що хтось ні будь, коли ні будь, знайде його і поверне Вам за контактною інформацією, залишеної на сайті.

Чи можна перед покупкою телефону Fly перевірити по IMEI, а не крадений чи це телефон?

Можна за кордоном, в нашій країні немає офіційних, державних баз вкрадених IMEI - списку крадених апаратів. Є не державні сайти, які надають послугу перевірки по IMEI, але їх бази не повні в більшості випадків не пов'язані з базами даних правоохоронних органів.

Адреси сайтів, на яких розміщений сервіс "Знайду телефон Fly по imei", наводяться нижче. На сьогоднішній день, це єдиний спосіб подивитися базу imei вкрадених телефонів.xsms

- популярний сайт, має велику базу вкрадених imei - більш 65000. Я зробив тест системи, перевірив свій мобільник. При введенні мого номера imei, мого телефону, сервіс правильно визначив виробника і модель. Цей номер в їх основі не був. Система після введення МАЙ телефону Fly показує наступні дані: Full IMEI presentation, Manufacturer, model (модель телефону), Type Allocation Holder, Mobile Equipment Type, Reporting Body Identifier, Type Allocation Code, Type Approval Code - код моделі телефону, Final Assembly Code - код заводу-виготовлювача, Serial Number - серійний номер, Check Digit - контрольна сума, Note, а так само занесено його в "чорний список".

Як визначити країну виробника телефону?

Знаючи IMEI, теоретично можна визначити країну виробника телефонів: Ezzy5, FS504 Cirrus 2, octa, fs403 3g, fly era nano 2, ts111 чорний, iq456, iq4503, flylife, FS451 quattro, 4404, iq4417, ds116, iq447, 504, e154, iq 245, ds123, e157, iq441, iq4404, high, era life, iq239, nimbus, project, energy, iq434, iq449, fs501, evo chic, bird, iq4413, iq4514, iq4403, iq4416, iq4505, fs401, fs451, away , iq4490i, fs452, evo tech 4, energie, ff241, like, era style 3, iq450, fs502 cirs 1, fs, era 6, era 7, iq4415 quad, wileyfox, evo 3, iq431, iq4516 tornado slim, evo energy, nimbus 3, connect, iq4406, ff301, ds120, e141 tv, iq440, ezzy, iq442, e, iq238, ds, iq445, ts105, iq430, iq446, wizard plus, iq245, ds125, iq451, iq320, iq300 vision black, panorama iq310 grey - цих моделей і інших, і відповідно якість виготовлення апарату. Але виробники телефонів намагаються не розголошувати коди країн-виробників. Нижче представлена ​​інформація про коди взята з відкритих неперевірених джерел і може бути хибною і протерічіва.

Для визначення країни виробника Fly по IMEI необхідно зробити наступне:

- набираємо на телефоні * # 06 #. З'являється код - IMEI.
- списуємо 15-значний IMEI телефону вигляду ХХХХХХ-ХХ-ХХХХХХ-Х.
- визначаємо сьому і восьму цифри коду IMEI - це так званий FAC (Final Assembly Code).
- за цими двома цифрами визначаємо країну-виробника з нижче розміщеної списку країн.

01 або 10 або 70 - Фінляндія - телефони хорошої якості.

02 або 20 - Об'єднані Арабські Емірати - телефони поганої якості.

07 або 08 або 78 - Німеччина - телефони хорошої якості.

13 - Азербайджан - телефони хорошої якості.

03 або 80 - Китай

30 - Корея

67 - США

19 або 40 - Великобританія

60 - Сінгапур

04 - Угорщина

00 - означає, що Ваш телефон є застарілим і був проведений, коли розшифровки FAC не було.

Де перевірити май телефону Fly 504, як знайти телефон 504 по imei? Найпростіший спосіб знайти вкрадений телефон fly era nano 2 і інші, зробити пошук телефону Fly через інтернет на крадіжку. В даний час, можлива перевірка телефону ts111 чорний і інших, по базі кодів imei, розміщених у відкритих джерелах мережі Інтернет. Ще знайти вкрадений телефон iq456 в Росії по imei, можна звернувшись з Заяви до правоохоронних служби РФ.

Невелике попередження, в пошуку Яндекса мені траплялися пропозиції "Завантажити програму пошуку телефону - Fly по imei". Таким програмам не варто довіряти, вони містять шкідливий код. Не встановлюйте такі програми на телефон і комп'ютер, тому що легко можна втратити особисті дані і засоби.

Популярні огляди на тему Fly

Що таке IMI?
Як повернути загублений телефон Fly по imei?
Як діяти при покупці нового і б / у телефону, планшета Fly?
Вкрали телефон, як знайти загублений телефон Fly по imei?
Як визначити країну виробника телефону?
Що таке IMI?
Як знайти, дізнатися Май телефону або планшета Fly?
Як дізнатися imei телефон і убезпечити себе при його покупці?
Як повернути загублений телефон Fly по imei?
Як знаходять телефони по imei?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки