Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Як підключити клавіатуру до ноутбука

 1. варіанти підключення
 2. особливості підключення

Для підключення вам буде потрібно кабель, необхідні драйвера і радіомодуль, якщо ви плануєте користуватися бездротовим методом. Це може знадобитися в разі несправності основної клавіатури і для зручності роботи з лептопом.

варіанти підключення

Про те, як підключити клавіатуру до ноутбука можна прочитати в інструкції. Схема під'єднання для моделей різних виробників однакова, при цьому не важливо, яка операційна система встановлена.

Ви можете вибрати один із запропонованих способів:

 • за допомогою кабелю USB (потім встановлюються необхідні драйвера і налаштованої клавіатурою можна користуватися);
 • за допомогою роз'єму PS / 2 (застарів, але все ще рабоатет);
 • за допомогою радиомодуля (варіант використовується для підключення за допомогою радіопередавача, який вставляється в роз'єм USB, далі відбувається автоматична установка і настройка).

Зверніть увагу, відповідаючи на питання про те, як підключити клавіатуру до ноутбука, потрібно відзначити, що можливе використання тільки сумісних пристроїв. В іншому випадку можливий вихід з ладу лептопа, інші ушкодження, які можуть зажадати ремонт. Використовувати дистанційну клавіатуру дуже просто, вона дозволяє управляти пристроєм на відстані декількох метрів, при цьому ви не заплутаєтеся в проводах.

Якщо заздалегідь визначеного модуля немає, вам буде потрібно відкрити диспетчер задач, відкрити список підключених пристроїв і натиснути клавішу установки або оновлення драйверів. Ця дія проводиться за допомогою помічника в установці і настройці драйверів Windows.

особливості підключення

В інструкції ви можете прочитати основну інформацію про те, як виконується ця процедура. Також там зазначено системні вимоги, які варто знати. Якщо вони задовольняють характеристикам вашої операційної системи, необхідно перейти до Коннект:

 • підключити клавіатуру за допомогою кабелю USB з комплекту або радиомодуля у вигляді передавача;
 • дочекатися появи вікна з установкою і налаштуванням драйверів;
 • переконатися в тому, що пристрій готовий до використання.

Якщо ви підключили до лептопу дистанційну клавіатуру, переконайтеся в тому, що в неї встановлена ​​батарея і є зв'язок з встановленим модулем в гніздо USB. Періодично потрібна заміна батареї, включення / вимикання відбувається за допомогою перемикача. Кейпад, підключений за допомогою кабелю, може використовуватися як повноцінна клавіатура.

При необхідності рекомендується скористатися інструментом по оновленню драйверів для забезпечення стабільної роботи. Провести цю дію можна в панелі управління, вибравши пункт з оновленням встановлених програм.

Встановлювати драйвера потрібно один раз, всі наступні підключення вимагають лише з'єднання. Налаштування при цьому не потрібно. У будь-який час ви можете перевірити стан роботи, відкривши значок в панелі управління. У вікні відомостей про пристрій ви можете побачити, чи працює воно нормально або є якісь проблеми.

Підключити до ноутбука можна не тільки клавіатуру, але і монітор, миша і інші пристрої.

Підключити до ноутбука можна не тільки клавіатуру, але і монітор, миша і інші пристрої

При наявності збоїв ви можете скористатися інструментами з панелі управління або самостійно вирішити проблеми, якщо у вас є відповідні навички. При підключенні кейпада до нового комп'ютера вам буде потрібно виконати вищеописані кроки, при необхідності скористатися технічною підтримкою.

В процесі експлуатації ви можете зіткнутися з такими труднощами, як некоректна роботи драйверів. В цьому випадку вам буде потрібно від'єднати клавіатуру, видалити драйвера, заново підключити пристрій до лептопу, зробити установку і настройку драйверів.

Після установки драйверів потрібно переконатися в коректній роботі кейпада, робиться це з панелі управління і списку підключених пристроїв. У вікні відомостей ви можете дізнатися, чи нормальна робіт підключеної клавіатури.

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки