Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Віртуальний асистент Bixby, його можливості і на що він здатний цей голосовий помічник від Samsung

 1. Samsung Bixby, що це? У квітні 2017 року компанія Samsung закликала своїх користувачів забути про...
 2. Інші цікаві можливості Samsung Bixby

Samsung Bixby, що це?

У квітні 2017 року компанія Samsung закликала своїх користувачів забути про Google Assistant і інших віртуальних помічників. Нові флагмани, починаючи з Samsung Galaxy S8 будуть оснащуватися віртуальним помічником Bixby. Це штучний інтелект, покликаний допомагати вам шукати інформацію, управляти розумним будинком і виконувати різні завдання через смартфон. Тобто, робити все те ж, що і аналогічні голосові помічники від інших великих розробників.

Bixby розроблявся так, щоб працювати не тільки з девайсами від Samsung. У майбутньому з його допомогою можна буде контролювати телевізор, домашню систему кондиціонування та багато інших пристроїв розумного будинку. В Samsung повідомляють, що з Bixby користувачі голосовим шляхом через додатки зможуть робити все те ж, для чого раніше було потрібно торкатися до екрану. Комбіноване управління (голосове і через дотики) також можливо.

На флагмани Samsung для виклику Bixby буде окрема кнопка на лівій стороні. Голосовий помічник розроблений так, щоб адекватно сприймати нормальну мову і навчатися в процесі вашої роботи з ним.

Можливості голосового помічника Bixby

Голосовий помічник Bixby від Samsung здатний на багато що. Серед його можливостей:

 • Голосове управління девайсами.
 • Прості функції типу зміни шпалер робочого столу на телефоні або виведення відео на телевізор Samsung.
 • Bixby Vision: система розпізнання об'єктів через камеру і пошук інформації по цих об'єктах. Працює приблизно за тими ж принципами, що Google Glass і додаток для шопінгу від Amazon . Може функціонувати незалежно від усієї системи штучного інтелекту і встановлюватися окремо від нього.
 • Сумісність зі сторонніми додатками, управління ними.
 • Пошук різноманітної інформації в інтернеті.
 • Проведення платежів через Bixby Pay.

Проведення платежів через Bixby Pay

В Samsung очевидно планують запустити підтримку Bixby на всіх своїх девайсах. На демонстрації цієї голосової системи потенційні користувачі могли побачити взаємодія голосового помічника з новими телевізорами від Samsung. Однак, поки підтримка роботи з Bixby обмежена. Але лист сумісних пристроїв незабаром значно розшириться. Насамперед запуск голосового помічника очікувався в Кореї і Британії. З мовами, яких поки немає в системі голосового помічника, він просто не буде працювати. Очевидно, що в подальшому підтримка буде розширюватися на весь світ.

Інші цікаві можливості Samsung Bixby

Від багатьох інших віртуальних помічників Bixby відрізняється не тільки наявністю кнопки на нових флагманів Samsung Galaxy, а й деякими цікавими можливостями. Наприклад, у цього голосового помічника є внутрішня система рейтингу, за допомогою якої ви можете розвивати його штучний інтелект. Щоб удосконалюватися, віртуального асистенту потрібен буде фідбек з боку користувача. Допомогти прокачуватися можна через розділ "My Bixby".

Поки можливостей налаштувати голосового помічника під себе, як, наприклад, з Google Assistant, не дуже багато. Хоча, ви можете визначити стиль фідбек, який будете отримувати на свої команди від помічника. Але система була тільки недавно представлена. Вона обов'язково буде розвиватися з часом. І поки її можна використовувати в тандемі з іншими віртуальними помічниками. А в майбутньому, можливо, повністю переключитися на Bixby, якщо все буде влаштовувати.

Samsung Bixby, що це?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки