Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3.7 V | 12 міс. гарантії

 1. Підбір нового акумулятора для мобільного телефону
 2. Підбір нового акумулятора для китайського планшета
 3. Програми для Android і iOs для догляду за акумулятором
 4. Що робити якщо акумулятор здувся?
 5. Інші запчастини та аксесуари
 6. купити акумулятор
Оператор 1

Загальні питання Телефон (093) 0000285 Оператор 2 Загальні питання ICQ 624867979 Телефон (099) 0000664 Оператор 3 Загальні питання ICQ 629981745 Телефон (066) 2345670 Оператор 4 Оплата ICQ 594100268 Телефон (063) 6600806 Оператор 5 Технічна підтримка ICQ 732970 Телефон (097 ) 9155530

Nokia 6300 ремонт, дисплей 5800, XpressMusic, Нокіа, Галаксі С, 7020 акумулятор, зарядка, 5130, Clasic, К850, U5i, корпус, 5310, панель, N95, K750i, тачскрін, 5230, S5230, заміна, відновлення, 8800, підкладка, 6730, клавіатура, 6220, кнопки, тач, екран, тачпад, дисплей, Classic, Деспля, монітор, LCD, клава, 2630, АКБ, аккум, батарея, 3120, батарейка, Самсунг, 6600, купити, блок живлення, сервіс центр, 7610, майстерня, РЄ, SE, Соні Ерікссон, Sony Ericsson, опт, 6131, оптом, 5610, роздріб, в роздріб, Craftmann, Kraftman, Крафтман, Крафтманн, Крафтсман, Соні, Нокіа, 6700, 67-00, Класик , C1, С1, панелі, C2, С2, C3, С3, С5, C5, С6, C6, 6303, 6233, C7, С7, задня кришка, акумуляторного

Купити акумулятор можна на нашому сайті. Дана стаття є загальним описом для акумуляторів мобільних телефонів і планшетів.

Акумуляторна батарея призначена для живлення мобільних пристроїв. Якісні акумулятори здатні довго тримати телефон або планшет в працюючому стані, в той час як більш дешеві аналоги в тривалості роботи не сильні. Кожен покупець самостійно розставляє пріоритети між ціною і якістю.

  Основні характеристики акумуляторів:
 • ємність;
 • потужність;
 • напруга;
 • тип;
 • розміри.

Перші дві характеристики пов'язані між собою, тому виробники зазвичай вказують тільки одну характеристику. Як правило - ємність. Напруга Li-ion акумуляторів завжди кратно напрузі його елементів живлення. Кожен Li-ion акумулятор має напругу близько 4 Вольт. Мінімальна напруга розрядженого АКБ, при якому електронні пристрої можуть працювати - 3.6 Вольт, максимальна напруга в зарядженому на 100% стані - 4.2 Вольт. Якщо акумулятор складається з однієї батареї, то напруга таке ж як на його батареї - від 3.6 В (рязряжен) до 4.2 В (заряджений). Для двох батарей межі від 7.2 В до 8.4 В. Такий розрахунок вірний для абсолютно будь-якого числа батарей в акумуляторі. Соедінененіе зазвичай послідовне, за Законом Ома.

Тип батареї сучасних пристроїв - Li-ion (літій-Іон) або Li-pol (Літій-Полімер). Обидва типи є повністю взаємозамінними між собою. А Li-pol - це окремий випадок Li-ion. Вибір типу батареї ніяк не позначається на працездатності. Тому тип може бути не вказано.

Підбір нового акумулятора для мобільного телефону

Для мобільних телефонів майже завжди використовуються акумулятори з одним елементом харчування. Отже напруга буде в інтервалі 3.6 В - 4.2 В. Виробники вказують будь-яку напругу з цього інтервалу, хоча воно не є постійним. При виборі нового акумулятора до мобільного телефону не слід враховувати напругу. Так як він просто не може мати інше напруга. Тоді телефон б не працював. А різниці між зазначеними на упаковці написами "3.6V", "3.7V" або "3.8V" на практиці немає ніякої. Це все значення з інтервалу роботи Li-ion батареї.

Розміри акумулятора мобільного телефону такі ж як в оригінальній комплектації пристрою.

Підбір нового акумулятора для китайського планшета

При виборі акумулятора для китайських пристроїв (планшет і т.п.) потрібно враховувати розміри і напруга.

Вибір батарей до китайських електронних пристроїв заснований не на моделі пристрою, а на параметрах акумулятора. Особливо актуально це саме для планшетів.

Порядок підбору акумулятора.

1. Необхідно відкрити планшет і дістати з нього батарею. Для розбирання планшета може знадобитися інструмент , Хоча іноді досить просто зняти задню панель корпусу.
2. Перевіряємо характеристики старого акумулятора.
2.1 Тут головна характеристика - це напруга акумулятора. При неправильному виборі напруги акумулятор до планшета не підійде. Можливі варіанти: 3.7 V або 7.4 V (один елемент або два елементи живлення в батареї). Напруга на старому акумуляторі може бути зазначено приблизно, в інтервалі від 3.6 V до 4.2 V. Напруга 3.6 V відповідає розрідженому внутрішньому акумулятора, напруга 4.2 V - повністю заряджений АКБ. Для акумуляторів на 7.4 V все аналогічно, просто помножене в 2 рази.
2.2 Розміри акумулятора. Міряємо місце під установку акумулятора. Часто виробник ставить в свої планшети не найбільші акумулятори, тому біля старого АКБ залишається вільне місце. Його теж можна використовувати, встановивши АКБ більшої ємності! Не вибирайте занадто товстий акумулятор. З ним може не закритися корпус.
2.3 Ємність. Якщо в планшет підходять відразу кілька різних акумуляторів, то вибираємо максимально можливу ємність. Акумулятори до китайських планшетів точно такі ж як первинно встановлені в планшет на заводі (оригінальні).

Програми для Android і iOs для догляду за акумулятором

Мобільний телефон або планшет не має апаратних засобів для перевірки ємності акумулятора. Ємність можна дізнатися тільки знявши акумулятор і підключивши його до спеціального приладу - тестеру. Акумулятора дають навантаження приблизно в 10 разів перевищує споживання енергії телефоном / планшетом і за швидкістю падіння напруги визначають приблизну ємність. Це так званий "метод навантажувальної вилки". Він використовується вже багато років, в основному для автомобільних свинцевих акумуляторів. Якби це таке вимір робилося всередині телефону або планшета, то електроніка б не витримала 10-кратної перевантаження. Програми, встановлені всередині телефону, можуть показувати ємність виходячи з числа циклів заряду-розряду пристрою (якщо такий підрахунок робить телефон) або виходячи з часу роботи, тривалості дзвінків і т.п. УСІ ЦІ РОЗРАХУНКИ НЕ Є ТОЧНИМИ, А ПРОГРАМИ ОШУКУЮТЬ КОРИСТУВАЧІВ! Окремо потрібно сказати про догляд за Li-ion акумулятором, який взагалі не потребує догляду. А то, що роблять програми з встановленим акумулятором, тільки знижує ресурс його роботи.

Що робити якщо акумулятор здувся?

Li-ion акумулятори можуть роздутися після поломки. Такі акумулятори не можна зберігати, їх потрібно передати на утилізацію в спеціальні організації. Хоча батарея може здуватися довго і сильно, але рано чи пізно вона лусне, розбризкавши хімічно активні вечества навколо себе. Не чекайте поки це станеться. Навіть не підключена ні до чого батарейка буде продовжувати збільшуватися в розмірі.

Інші запчастини та аксесуари

На нашому сайті можна купити і інші товари. Скористайтеся пошуком по сайту.

купити акумулятор

Купити батарейку можна прямо зараз, в нашому інтернет-магазині. Замовлення робиться через кнопку "Купити", далі "Оформити замовлення" і по пунктах до повідомлення з подякою за замовлення. Не забудьте зберегти номер свого замовлення. Оператори сайту обробляють замовлення в порядку черги. Вам обов'язково зателефонують відразу після перевірки замовлення на реальне наявність. Режим роботи офісу описаний в контактах ). На сайті замовлення можна робити цілодобово, без вихідних. Банківський рахунок на замовлення можна оплачувати без узгодження з оператором.

Скільки коштує Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3 Скільки коштує Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3.7 V | 12 міс. гарантії?
На сайті вказані оптові ціни. Для покупки в роздріб необхідно сплатити додатково 20 грн за обробку замовлення. Ця сума додаються 1 раз на суму всього роздрібного замовлення. Якщо замовлення оптовий, то націнка не додається. Більш детально дивіться питання і відповіді про роздрібну націнку .

Торг Торг.
Якщо Ви знайшли аналогічний товар у іншого продавця дешевше, то покажіть його нам і ми зробимо для Вас знижку. Враховуйте, що товари можуть мати однакові назви, але бути різними за якістю, комплектації і гарантіям. До порівняння не приймаються сайти, які займаються шахрайством , В тому числі що працюють без офісу і складу і сайти без опису якості товарів або видають менш якісний товар за більш якісний.

Якість товару - Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3 Якість товару - Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3.7 V | 12 міс. гарантії.
Ми продаємо тільки якісний товар. Наш відділ постачання постійно працює над пошуком найкращих виробників. У разі, якщо якість Вас не влаштує, то можна повернути товар нам. При цьому ми відшкодуємо ціну придбаного товару.

Все чесно Все чесно.
Для тих, хто боїться купувати в інтернет-магазині.
Ми працюємо з 2005 року. Маємо реальний магазин в м.Харкові. Оплата товару проводиться через рахунок в банку, із зазначенням прізвища та імені власника.

Безкоштовна консультація Безкоштовна консультація.
Нашим покупцям ми надаємо безкоштовну консультацію по використанню товару.

Оплата товра - Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3 Оплата товра - Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3.7 V | 12 міс. гарантії.
Оплата покупки здійснюється через відділення банку, або при отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється при отриманні вантажу (виняток - Укрпошта, посилки приймає з передоплатою своїх послуг).

Доставка товару - Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3 Доставка товару - Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3.7 V | 12 міс. гарантії.
Посилки висилається покупцю в будь-який населений пункт України. Адреси офісів з видачі багажу в сюжеті місті можна дізнатися, натиснувши на посилання в самому низу сторінки. Якщо населеного пункту в списку немає, то відправка можлива тільки силами Укрпошти. Терміни та вартість доставки можна дізнатися по телефону, у менеджерів зручною Вам служби доставки. Доставка в інші країни СНД можлива після домовленості з нашим менеджером.

Гарантія на Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3 Гарантія на Акумулятор Fly E190 Wi-Fi, BL4217, CRAFTMANN, 1400 mAh, Li-ion, 3.7 V | 12 міс. гарантії.
На кожен товар поширюється гарантія. Винятком можуть бути тільки акційні товари, якщо про це зазначено в їх описі.
Гарантії поширюються не тільки на працездатність, а й споживчі якості (яскравість зображення, колір деталі і т.п.).
Обов'язковою умовою гарантії на товар є збереження його в новому вигляді, з усіма наклейками, гарантійними пломбами і печатками. Перед використанням товару переконайтеся в його цілісності і працездатності.
Деякі товари неможливо перевірити без збереження виду нового вироби. В такому випадку Гарантія не буде втрачена. Приклади таких товарів .

Що робити якщо акумулятор здувся?
Гарантії?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки