Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
 • Поставщики
 • Доставка
 • Гарантия
 • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Батарея для ноутбука купити в Києві ➔ акумулятор для ноутбука, ціни від Інтернет-магазину Fixcenter, Україна

 1. Як правильно вибрати і купити батареї, акумулятори для ноутбуків Видатковий елемент ноутбука, який...
 2. Технічні характеристики, на які варто звернути увагу
 3. взаємозв'язок параметрів
 4. Ємність батареї ноутбука
 5. Кількість осередків акумуляторів ноутбука
 6. напруга
 7. Тип акумуляторів ноутбука
 8. Модулі з літій-іонними осередками
 9. Літій-полімерні елементи
 10. Купити батарею для ноутбука в Інтернет-магазині FixCenter

Як правильно вибрати і купити батареї, акумулятори для ноутбуків

Видатковий елемент ноутбука, який виходить з ладу найчастіше - акумулятор Видатковий елемент ноутбука, який виходить з ладу найчастіше - акумулятор. До поломок можуть приводити різні причини: неправильна експлуатація ноутбука, пошкодження, попадання всередину корпусу рідини. Якою б не була причина, банальний знос або зовнішні впливи, якщо ємність вбудованого акумулятора різко впала, необхідно знайти нову деталь.

Щоб правильно підібрати і купити батарею для ноутбука, бажано знати модель або партнамбер самої запчастини. Якщо з якоїсь причини ви не можете встановити цю інформацію (наприклад, номер затертий), можна перевірити сумісність вашої марки ноутбука на офіційному сайті виробника. Точна модель портативного комп'ютера вказується на наклейці зі штрих-кодом, на тильній панелі. Така ж наклейка може розташовуватися під акумулятором.

Оригінальні акумулятори для ноутбуків в Києві представлені в каталозі компанії Fixcenter. Тут ви швидко підберете нову батарею для вашого пристрою, за основними критеріями: моделі, партнамберу, потужності.

У нас Ви можете купити батареї для таких ноутбуків:

Основні нюанси підбору нових акумуляторів

При виборі нової батареї завжди можна підібрати витратний матеріал, сумісний з вашим ноутбуком, але більш високої потужності і ємності. Це може знадобитися, якщо ви часто працюєте віддалено, а поблизу немає джерел живлення. Купівля і установка більш ємною батареї позбавить вас від клопоту і підвищить комфорт роботи.

Відзначимо, що на акумулятор для ноутбука ціна встановлюється доступна, але остаточна вартість залежить від конкретного виробника. Корисна інформація: багато невідомі компанії співпрацюють зі світовими брендами, такими як Asus , Acer , HP, Lenovo , Dell , Samsung, Sony, Toshiba, випускаючи дешевші витратні матеріали. Вартість подібних батарей буде нижче, в порівнянні з оригінальними деталями. Так ви отримуєте можливість заощадити, без втрати якості. Більш низька ціна, по якій ви можете купити акумулятор для ноутбука в Києві, пояснюється відсутністю переплати за бренд.

Технічні характеристики, на які варто звернути увагу

Якщо ви маєте намір купити акумулятор для ноутбука, важливо враховувати основні параметри: ємність, модель старого акумулятора (якщо ви її встановили), модель ноутбука Якщо ви маєте намір купити акумулятор для ноутбука, важливо враховувати основні параметри: ємність, модель старого акумулятора (якщо ви її встановили), модель ноутбука.

Щоб визначити відповідну ємність акумулятора, дістаньте його з ноутбука, знайдіть маркування з буквами mAh (5200, 5700, 4400 mAh). Відповідно, якщо ви хочете вибрати більш ємну батарею, в пошуку вам потрібно шукати моделі сумісні вашим пристроєм, але з маркуванням 7800 mAh або 9600 mAh.

Модель штатного акумулятора - це важливий для пошуків параметр, але не обов'язковий. Якщо ви його знаєте, ця інформація полегшить ваші пошуки.

Знаючи модель ноутбука, легко знайти акумулятори, сумісні саме з цієї модифікацією пристрою.

Іноді користувачі цікавляться - чи можна акумулятор для ноутбука купити з іншими характеристиками. Такі запасні елементи просто не підійдуть для вашого портативного комп'ютера. Наприклад, різниця в напрузі батареї для ноутбука не повинна перевищувати 0,5 Вольт. В акумуляторної батареї встановлений модуль регуляції напруги, що зрівнює напруга всіх елементів батареї. Якщо використовувати акумулятор з невідповідними показниками напруги, це викличе перевантаження модуля, в результаті він може зовсім згоріти. Щоб не допустити такого розвитку подій, уважно вивчайте всі характеристики.

взаємозв'язок параметрів

Вдало купити батарею для ноутбука ви зможете тільки зіставивши найбільш важливі параметри модуля:

 • ємність батареї ноутбука;
 • кількість осередків в батареї;
 • напруга акумулятора для ноутбука.

Ці характеристики взаємодоповнюють один одного - ємність залежить від кількості осередків, а напруга від сумарного числа окремого такого елемента. Тому акумуляторні батареї для ноутбуків з подібними властивостями потрібно розглядати детально.

Ємність батареї ноутбука

Головний параметр вибору. Від цієї величини залежить тривалість автономної роботи гаджета без підзарядки. Це показник максимального корисного заряду (від моменту повного заряду до найнижчого допустимого рівня напруги).

Існує 2 поняття ємності:

 1. зарядна. Вимірюється в Ач, Ah, мАг, Ahr - ампер-годинах, а для невеликих батарей mAh, mAhr - міліампер-годинах. Показує скільки часу батарея зможе підживлювати всю підключене навантаження. Це похідна від показника струму розряду акумулятора на час повного розряду (в годинах). Логічно вибирати акумулятор більшої ємності, щоб ноутбук працював довше. Але це тільки за умови повного заряду !;
 2. енергетична. Є похідною від зарядної ємності та номінальної напруги. Вимірюється в Wh, Whr, Втч - ват-годинах. Цей параметр на відміну від попереднього характеризує енергію акумулятора (ту, яка може бути накопичена в зарядженому повністю акумуляторі).

Різниця між цими величинами чітко видно на прикладі звичайного склянки: його обсяг - це зарядна ємність, а наявність і кількість води (в нашому випадку заряду) - енергетична ємність.

Кожна батарея для ноутбука має маркування з важливими технічними характеристиками. Ви самі можете визначити, скільки часу незалежної роботи вам подарує гаджет. Досить дізнатися потужність лептопа і розділити на її величину заявлену енергетичну ємність. При цьому враховуйте характер експлуатації комп'ютерної техніки. Чим більше споживаний ресурс (використовується максимум функцій, йде фільм в онлайні та ін.), Тим менший час автономної роботи.

Кількість осередків акумуляторів ноутбука

Будь-яка батарея для ноутбука має пористу структуру - кілька акумуляторних елементів з'єднані в єдину систему. 4, 6, 8 або 12 - скільки осередків здатні дати необхідну ємність для вашого характеру роботи? Все залежить від індивідуальних особливостей експлуатації:

 • якщо ви частіше працюєте від мережі, досить невеликого акумулятора на 4 осередки. Він же зробить техніку легшою і мобільного.
 • максимальну автономність дають моделі на 8 і більше осередків. Але відображаються на важкий і габаритах ноутбука.

Кількість осередків визначає вагу, розмір, тривалість незалежної роботи батареї.

напруга

Значення накопиченої енергії батареї безпосередньо залежить від напруги. Без цієї характеристики ви не зможете правильно купити акумулятор для ноутбука. В описах різних модифікацій зазначено номінальну напругу окремої комірки батареї. Напруга модуля в цілому визначається підсумовуванням напруги всіх акумуляторних елементів. В сучасних батареях середнє значення цього параметра для одного літій-іонного сегмента 3,6-3,7 В.

Тип акумуляторів ноутбука

Особливу увагу варто приділити при виборі задоволенню вимог щодо продуктивності. Можливо, знадобитися додаткова батарея для ноутбука.Внешніе моделі підключаються через роз'єм живлення, сумісні практично з усіма гаджетами (комплектуються універсальними перехідниками).

У більш застарілих ноутбуках застосовувалися нікель-металогідридні батареї (NiMH). Сучасні виробники комп'ютерної техніки Asus, Lenovo, Acer, HP, Samsung пропонують купити акумулятор для ноутбука літій-іонного (Li-ion) і більш прогресивного літій-полімерного (Li-poly) типу. У чому ж різниця між ними?

Модулі з літій-іонними осередками

Це батареї для ноутбуків, ціна яких виправдана відмінною функціональністю:

 • низький саморозряд (за перший місяць 4-6%, за рік - не більше 10-20% заявленої ємності);
 • невибагливість в обслуговуванні;
 • розширений температурний інтервал працездатності (від +5 до +45 ° С, але деякі сучасні моделі цілком справляються з завданнями навіть при -40 ° С);
 • висока енергетична щільність;
 • підвищений ресурс роботи (понад 500 циклів заряджання).

Важливо не тільки правильно купити батарею для ноутбука літій-іонного типу, а й дотримуватися рекомендацій по експлуатації: забезпечити належною мірою доступ повітря до нижньої частини девайса, стежити за своєчасним охолодженням пристрої (очищати від скупчення пилу та ін.), Після впливу низьких температур не варто відразу включати лептоп. Часті швидкі розрядки в результаті постійної роботи з ресурсоємними додатками негативно впливає на експлуатаційний термін батареї.

Літій-полімерні елементи

Вдосконалення торкнулися форми і гнучкості попередніх акумуляторів. Літій-полімерні модулі (Li-polymer, Li-pol) входять в конструкцію тонких ультрабуків. Вони демонструють високі показники продуктивності, але залишаються тонкими, легкими і податливими до придбання потрібної форми.

Переваги очевидні:

 • ергономіка. Це акумулятори нового покоління товщиною від 1мм;
 • вдвічі зросла енергетична щільність;
 • низький саморозряд;
 • гнучкість.

Ціни на батареї для ноутбуків цієї категорії трохи вище, але співвідношення продуктивності і габаритів варто цього. Бувають звичайні і Hi Discharge (швидко-розрядні) модулі.

Жителі будь-якого міста України можуть батареї для ноутбуків купити в інтернет-магазині FixCenter. Недорого і швидко тут підберуть потрібну модель з урахуванням ваших вимог і індивідуальних особливостей роботи. Доставка продукції в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів, Вінницю.

Сучасні літій-іонні батареї дуже чутливі до сили струму і умов експлуатації. Ніколи не купуйте б / у модулі в маловідомих постачальників. У нас ви зможете оригінальний акумулятор для ноутбука купити недорого і з повною впевненістю в його функціональності.

Купити батарею для ноутбука в Інтернет-магазині FixCenter

Якщо у вас є сумніви у виборі акумуляторних батарей, співробітники компанії підкажуть, які саме видаткові елементи підходять для вашого пристрою. Ви можете замовити оперативну доставку в будь-який регіон України. Ви можете розраховувати отримати своє замовлення через 1-2 дня з моменту оформлення заявки. Жителям Києва доступна можливість самовивозу, а також консультації безпосередньо в нашому офісі.

В Інтернет-магазині Fixcenter ви можете замовити ремонт ноутбука. Якщо у вас немає часу на підбір і установку нової батареї, наші співробітники проведуть всі роботи. Крім того, ви завжди можете замовити супутні ремонтні роботи - чистку системи, апгрейд, установку більш сучасної клавіатури або внутрішніх компонентів.

Або 12 - скільки осередків здатні дати необхідну ємність для вашого характеру роботи?
У чому ж різниця між ними?
Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки