Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Якщо з кондиціонера ллється вода ....

Одна з найпоширеніших поломок кондиціонера - витік конденсату з кондиціонера

Одна з найпоширеніших поломок кондиціонера - витік конденсату з кондиціонера. Витікаючи з-під корпусу внутрішнього блоку вода може зіпсувати стіну або дорогі шпалери, а якщо кондиціонер перебуває над розеткою або побутовими приладами, то і спровокувати коротке замикання. Причини бувають різні, розберемо найбільш поширені:

Перша і основна причина, чому протікає кондиціонер - це забився дренаж кондиціонера.

При роботі кондиціонера на холодному випарнику внутрішнього блоку збирається конденсат, який стікає по ламелей випарника спочатку в дренажну ванну, а потім виливається через дренажний канал назовні або в каналізацію. Оскільки в побутових кондиціонерах весь цей процес відбувається природним шляхом під дією сили тяжіння, будь-яке навіть щонайменша перешкода на шляху конденсату може викликати появу крапель на внутрішньому блоці. Викликано це може бути як внутрішніми факторами, такими як ремонт в квартирі або відсутність регулярного чищення (шар пилу і бруду на випарнику, забитий обвідний канал, сміттям перекрито зливний отвір дренажної ванни), так і зовнішніми - наприклад, забився злив кондиціонера зовні (останні роки особливо в цьому процесі досягли успіху дикі оси та інші комахи, які облаштовують свої гнізда або личинки на виході дренажної труби). Можливо і механічне пошкодження з'єднання дренажного каналу та дренажної ванни (зазвичай буває в разі самостійного демонтажу або розібрання внутрішнього блоку, пересиханні гумових ущільнювачів від старості або після довгої перерви в експлуатації).

Друга причина, чому капає вода з внутрішнього блоку кондиціонера, може переховуватися в нестачі фреону в системі. В цьому випадку кондиціонер починає протікати після виключення (це найчастіше), так як при роботі на внутрішньому блоці утворюється шар льоду (обмерзає випарник), а при виключенні лід відтає, і різко переповняючи ванну виливаючись назовні. Вирішити дану проблему зможе заправка кондиціонера фреоном, яку виконують сервісні служби .

Буває і третя, найрідкісніша проблема, коли тече кондиціонер - це порушення герметичності, або неакуратне виконання ізоляції фреонового контуру на внутрішньому блоці. В процесі роботи труби магістралі через яку подається фреон охолоджуються, і якщо вони не ізольовані від навколишнього середовища, на них так само конденсується волога. Вона або повільно, крапля за краплею потрапляє у внутрішній блок, або спочатку накопичується в рукаві, а потім цівкою зливається з нього.

Якщо ви помітили, що з внутрішнього блоку капає вода, то викличте фахівців, які прочистять дренаж і проведуть чистку кондиціонера .Як правило багато проблем виникають при експлуатації кондиціонера взаємопов'язані, і найбільш раціональний варіант -решать їх комплексно, перед початком сезону експлуатації.

Рекомендуємо подивитися

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки