Ваша корзина

В корзине нет товаров
Вход с паролем Регистрация
Каталог
Партнерские сайты
Сервис
  • Поставщики
  • Доставка
  • Гарантия
  • О магазине
Статьи

Web и интернет

Интересные статьи

Статьи из мира интернета

Где купить унитазы в Алматы
Туалетная комната одна из важнейших комнат в доме или квартире и уж без чего не может существовать туалетная комната так это унитаз. Широкий выбор унитазов заставляет задуматься какой именно унитаз необходим:

Потолочная люстра в гостиную
Решили сделать ремонт, долго не могли определиться с освещением. Дизайн выполнен в классическом стиле, люстру нужно было подобрать так, чтобы она соответствовала общему стилю. Остановились на этом предложении

Игры в слот
Задаетесь вопросом как убить время в интернете, чтобы было интересно? Надоели умные книжки и телевизор, а непогода мешает пешим прогулкам? Ну, раз уж вы все равно вынуждены сидеть в четырех стенах, почему

Последние статьи
Где заказывать ремонт ноутбука: пара советов для пользователей

Юридическое сопровождение сделок с недвижимостью юридических лиц

Бесшовные натяжные потолки – прекрасное решение для любого помещения

Мини атс panasonic
Видеокамеры для всех

 

 

Широкий выбор:

видеокамеры и аксессуары

Телевизоры LCD

Рекомендуем:  

   Каталог телевизоров LCD

по доступным ценам 

Рейтинг
Сейчас на сайте
На данный момент
в магазине находится:

1 посетитель(ей)

Winamp запустили в вашому браузері

Winamp2-js

Американський розробник створив версію знаменитого програвача Winamp, яку можна запускати прямо в браузері. У програму можна завантажити свої треки, користуватися еквалайзером і навіть міняти обкладинки. Вихідний код для вбудовування Winamp на свій сайт опубліковано під вільною ліцензією на GitHub.

Winamp - один з найпопулярніших медіаплеєрів в 2000-х роках. Він підтримував безліч форматів, а також сторонніх модулів і обкладинок (скінів), змінюють його інтерфейс. Перша версія Winamp вийшла в 1997 році, а остання в кінці 2013 року, після чого програвач продали іншій компанії, яка з тих пір не розвивала проект.

Деякі розробники вже створювали версії програми для запуску в браузері, наприклад, першу таку версію розробили ще в 2002 році. Але у всіх подібних проектів були серйозні недоліки. Більшість з них потрібно було викачувати на свій комп'ютер і запускати в браузері, а ті, які працювали прямо на сайтах, мали мінімальний функціонал.

Американський програміст Джордан Елдредж (Jordan Eldredge) створив набагато більш функціональну версію Winamp, яку можна вбудовувати на сайти. Браузерна версія заснована на Winamp 2.9, який випущений в 2003 році. Для того, щоб програвач міг працювати в браузері, розробник написав його на HTML5 і JavaScript. Для демонстрації працездатності проекту редакція N + 1 вбудувала плеєр в тіло замітки, також він доступний на окремій сторінці .


У нього можна завантажувати свої файли, налаштовувати звучання через еквалайзер і навіть міняти обкладинки. Спочатку в програму вбудовано сім обкладинок, але користувач може завантажувати і сторонні. Як і справжній Winamp, браузерна версія складається з трьох основних панелей, які можна переміщати і змінювати їх розміри.

вибір обкладинок

Winamp2-js

Застосована обкладинка в стилі Mac OS X

Winamp2-js

Розробник розмістив працюючу версію програми на своєму сайті, а також опублікував на GitHub вихідний код проекту під ліцензією MIT, а також інструкції для вбудовування його на свій сайт.

Це далеко не перша спроба перенести старі програми в браузер. Наприклад, 2015 році для браузера адаптували стратегію Starcraft. А одні розробники перенесли в браузер операційні системи. На їх сайті можна запускати Windows 95 і 98, деякі дистрибутиви Linux, FreeBSD та інші.

Григорій Копіев

Курс валют магазина
Наличный расчет
1 доллар = 7.95 грн


Безналичный расчет
1 доллар = 8.1 грн
1 WMZ = 8.1 грн

Рекомендуем посетить
Новости
Дизайн и создание сайтов

Создание сайтов

Хиты продаж
Наш опрос
Что более востребовано?

 Ноутбук
 Настольный ПК
 Видеокарта
 Процессор
 Материнская плата
 Память
 Винчестер
 Монитор

Всего ответов: 1984

Ответить
Акустика для дома

 

 

Оцените качество

по доступной цене

Акустические колонки